Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Missisippi-Demonlogy Warlock

Goto down 
+5
DESMiANA
Dibdo
Thut
romantank
Quintas
9 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyNe 29 január 2012, 09:22

info z predchazejici guildy Enli

21:17 [Quintas]: byl u vas lock jmenem misisipi?
21:17 [Memoritalka]: ano
21:17 [Quintas]: duvodleavu/kicku?
21:18 [Memoritalka]: slaby dmg feiloval na bossech neznalost taktik
21:18 [Memoritalka]: u prostred raidu si odesel off a nic nerekl napr tak jsme ho kickli
21:19 [Quintas]: dali ste mu sanci nebo hned kick po prvnim failu/leavu z raidu?
21:19 [Memoritalka]: dali jsme mu sanci
21:19 [Memoritalka]: byl vic icc
21:19 [Memoritalka]: a pokazde failoval
21:19 [Quintas]: hm hm dik za info

pokud mas co dodat......
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyNe 29 január 2012, 11:06

Jestli tenhle muze chodit v sobotu, ptam se proc se nevzaldrako, a ano myslim to zcela vazne.
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyNe 29 január 2012, 11:13

Viacmenej pre neico take ako pisal quintas som bol proti Smile. Ale je to na Zarane Langim a lockoch
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyUt 31 január 2012, 05:45

Thut:
Tak pocas raidu pises ze nemal faily v raide, teraz pises ze je slaby, tak ja uz neviem. Drako? Ja som bol za, ale viaceri proti, dovod? Ma malo rokov a nezmutoval.

Quintas:
Ak sa stane nieco podobne, neni problem kick, sancu by sme mu mali dat, aj ju ma teda.
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyUt 31 január 2012, 06:10

Verim ze se nedopoustim poruseni § 182 trestního zákoníku (zákona č. 40/2009 Sb., ve znění pozdějších předpisů) pro ty co se uplne neorientuji tak je to zakon o listovnim tajemstvi resp o porusovani tajemstvi dorucovanych zprav, mimojine by jste neco podobneho nasli i v listine zakladnich prav a svobod, coz je ovsem momentalne nepodstatne.

$v3n 29.1.2012 15:59

no na tech prvnich 3 bossech souperil s ywesem o 10. misto coz je docela slaby na saurfangovy zapominal posilat peta, a v eq ma WF veci a BM trinket...


$v3n 29.1.2012 16:07

myslim ze po svete behaj lepsi loci, rotface 16. misto (toto nebylo soucasti zpravy: Festergut 17. misto)


$v3n 29.1.2012 18:00

jinak ten warlock nejak taktiky nefailoval ale nezvladal delat nejakej kloudnej dmg kdyz se musel hejbat za me spis ne z toho co sem videl, musim na fotbal, oni to jeste zkusi, cus

No myslim ze z toho lze dovodit ze je slabej, jestli k tomu chces i screeny ktery uz nahore daval roman, klidne ti je postnu znova. Osobne si myslim ze Weakness byl trefa do cernyho narozdil od tohodle kolegy. Ja v tom vidim to ze ve chvili kdy se musi zacit hybat tak nedava prakticky zaznamenatelnej dmg, a mam dojem ze tahle guilda uz neprogressuje Saurfanga....
Jinak bych ten topic spis mozna vytahl jeste z prijatych protoze vzit ho je podle me opravdu diskutabilni...


edit by Des: jo jo presuvam spat, ked teda toto vravis nebude asi este prijaty.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyUt 31 január 2012, 07:35

No tvrdis ze nefailol taktiky, co je dost dolezite podla mojho nazoru. Dmg je slabsi kvoli equipu. Staci jeden dva podarene raidy a vymeni tie pvp veci co ma: wand, zbran, trinket a bude to lepsie. Ak ani potom nebude mat lepsie dmg, tak potom uznam aj ja, ze je slaby. Ale sancu mu este treba dat. Momentalne je prvorady zaujem a pravidelnost dochadzky v PVE.

Ale opat tvrdim, vyjadrite sa mi este viaceri, ze ho nechcete, a ja sa prisposobim vacsine.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyUt 31 január 2012, 09:11

ZARAN TOTO SI NAPISAL:
zastaph napísal:
Dmg ujde, viacero casti equipu este treba dobrat a aj hit doplnit. Dreadlol mi pisal pocas raidu ze faily na taktikach neboli, takze moze byt prijaty. A vidim ze ste mali az 4 warlokov, takze by mohol chodit niekedy aj v sobotu ako nahrada ked Mythos ako sa stalo napriklad vcera.

Ozvat sa officerom/mne o prijatie.

Dal sem mu invajt v pondeli rano uznal si ze ma byt prijaty a ted sa to tu pise jinako jenom bych rekl ze ted pozde bycha honit rank test ma a co dovede nebo nedovede mate za ukol ho nacit
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyUt 31 január 2012, 09:28

Ano neboj sa Roman, vsetko je v poriadku viem, ze je prijaty a viem ze ma rank test, tak som to chcel.
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptyUt 31 január 2012, 14:55

Jestli chces abych ti ukazal ze WF vytocim vic, neni problem... 2 kousky WF a trinekt mu nemuzou sebrat tolik pokud vi co delat, pokud zaostava takhle no, jak me kdysi naucila jista slecna "necha sa paci" nebo mozna spis "dovi dopo"...
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptySt 01 február 2012, 11:07

Ako moze Lock v Urcitom GS tocit 5900DPS??? akoze ideme progresovat sarufanga?? toc 25 eqp full 245 bez 258 tocia ludia 4000-4500dps on toci 6k v 264/251 myslim ze radsej alta co toci viac ako tohto tu ale zarana je CL
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 EmptySo 11 február 2012, 10:25

Dnesne vysledky - myslim, ze je to solidne dmg a ak este aspon raz zopakuje dnesny vykon, rank champion.
Saurfang - zabudol som odfotit dmg
Fester - nebol medzi 10 najlepsimi dmg
Rotface a Queen - skresleny meter lebo sa drzal combat trash+boss

Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Mississipi_dmg_11022012
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Missisippi-Demonlogy Warlock   Missisippi-Demonlogy Warlock - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Missisippi-Demonlogy Warlock
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zirg Demonology warlock
» Wayn - Warlock
» Kungfac - Demonology Warlock
» Weakness - Demo Warlock
» Nertius - Demology Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: