Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch

Goto down 
+3
Aristeia
Cerebran
rammatorix
7 posters
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 06:42

Přihláška zrušena. Rozumná reakce se dostavila a budu nadále sockovat v ULoA. Díky za vaše komentáře, kdyby kdokoli od vás potřeboval pomoct s BALANCE, nechť se mi ozve a můžeme se nějak domluvit.


Naposledy upravil Dlouhouch dňa Št 28 február 2013, 05:41, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 07:07

co sa tyka icc 25 budeme skladat druhy raid cize tam by si uplatnenie nasiel .... mame len jedneho balace cize som ZA ... ten flame a podobne by sa nejako prekusnut dal
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 09:17

Za Dlouhoucha se můžu zaručit. Je to dobrý hráč a slušný člověk.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 09:27

Za prihláška je pekná a mám s tebou aj skúsenosť jedno togc si s nami bol myslím.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 09:30

citácia :
Za prihláška je pekná a mám s tebou aj skúsenosť jedno togc si s nami bol myslím.

Chodíval jsem s altama ToGC 25, když jste dobírali pomoc z ULoA. A ToGC 10 jsem s vámi byl nedávno jedno proběhnout.


Naposledy upravil Dlouhouch dňa St 27 február 2013, 11:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 09:53

Ja bych ho vzal a rovnou bych soupnul prihlasku do sine slavy.
Na class leadera se hlasil tusim naposledy coldfire na AA ;-P.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 19:00

no testnete ho co v nem je
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 21:45

Myslím, že testovat tě nemusíme, v DPS jsi byl vždy na nejvyšších příčkách, co jsem s tebou zažil nějaké raidy.
Co se týče pozice CL, tak máš pravdu není obsazená, ale podle mě by ji měl zastávat člověk, co mistrně ovládá všechny 3 specy (u druida asi 3, že Very Happy) a už je v gildě delší čas (aktivita, pomáhání ostatním, apod.)
Spam na LFG myslím už netřeba komentovat, a je už to historie Very Happy
Takže snad jen jedna otázka na tebe, píšeš že máš nějaké osobní neshody s někym v ULOA - ty se nedaly vyřešit rozumnou diskuzí/argumentací, jak píšeš niže? Smile Určitě nechci v gildě nějakého hádavého člověka.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 22:11

To Quin: Daly, řešil jsem je, ale nedobral jsem se rozumnému výsledku, nedostal jsem rozumnou reakci. A je to jen jeden z důvodů mého odchodu. Sice asi nejdůležitější, ale jak říkám, ne jediný. K tomu CL: Do toho vám samozřejmě kecat nebudu. To, co jsi napsal je pochopitelné a dává to smysl. Tu nabídku jsem psal jen protože jsem viděl, že v CL topicu je balance jako "open" a Kriplex má ferala. Druida ovládám celkově, teorie, jak jsem psal, mám víc než dost (primárně a nejvíce samožřejmě balance, kde mě toho snad už moc nepřekvapí). Jde jen o to, že balance hraju furt, občas tankuju, ale nehealuju, proto jsem k healu napsal spíš na HCčka -> nejsem v tom vychozený, nemám to zaběhané.

Pokud budu přijat, samozřejmě moji aktivitu uvidíte, byl jsem aktivní vždy a všude, jelikož mě ta hra dost baví. Takže můžeme tuhle otázku klidně odložit o měsíc a až zjistíte, co jsem zač, můžeme se o tom pobavit. Samozřejmě pokud bude od vás nějaký balance chtít poradit, ať se mi ozve (/W dlouhouch).

A jak jsem psal, hádavý jsem, ale na druhou stranu i rozumný. Jsem schopen couvnout a omluvit se, to jste mohli vidět i vy :-).
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 23:30

.Točí dobře a když nebude zlobit...
BTW v CL topiku jsou open specy, ktere se dobiraji closed ty kterych je dost. Nad tim je CL, ktery celou classu zastřešuje.

Neshody může mít kdokoli s kýmkoli, vždycky se na to je třeba podívat z obou stran.
A kdyz bude zlobit tak to ma taky řešení.

Kriplex jako Class leader druidu nakonec rozhodne.

Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySt 27 február 2013, 23:33

Jaj takhle vam to tam funguje, chapu! :-D
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptyŠt 28 február 2013, 02:45

Tam je to dost neaktualne nato sa netreba pozerat. Skor treba checknut SOULWELL -> Seznam hracu, tam su aspon niektore aktualne Wink - hamba CL !

Som ZA prijatie, ale v pripade, ak bude 2. raid ICC 25, mal by si chodit s nami.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptyŠt 28 február 2013, 05:42

Upraveno, omlouvám se.
Návrat hore Goto down
Enariell
Nováčik



Počet príspevkov : 37
Join date : 24.07.2010

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptyŠt 28 február 2013, 05:49

Moc pěkná přihláška, 10/10.
Jak už bylo řečeno, do druhého ICC raidu by se hodil víc než dost. Balancové stejně nejsou u nás.
Pěkně uspořádané UI, ale proč máš takové mezery mezi frame PLAYER TARGET ToT ? a možná bych doporučil nějaký addon na zmenšení ikon buffů.

ZA
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptySo 02 marec 2013, 03:19

ok po oznameni vedeni ci sa tak skutecne stalo matzem uzivatele
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptyNe 03 marec 2013, 01:29

potvrdzujem
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch EmptyNe 03 marec 2013, 03:44

vyreseno zamykam
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch   [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] Prihlaska Lajeko
» [NEPRIJATY] Prihlaska Runner
» [NEPRIJATY] Přihláška - Momentus
» [NEPRIJATY] přihláška - hunter
» [NEPRIJATY] Prihláška do guildy

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: