Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] přihláška - hunter

Goto down 
+3
Cerebran
romantank
Legiara
7 posters
AutorSpráva
Legiara
Nováčik
Legiara


Počet príspevkov : 3
Join date : 11.02.2013

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptyUt 12 február 2013, 05:54

* Nick: Legiara
* Class / Spec / Offspec: hunter mm
* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Legiara

* Vek: 18
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: ne bez problémů
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): okolo 7000
* Screenshot UI povinne z raidu: http://postimage.org/image/5gj817l1d/full/
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: raid time v pořádku,TS3 má a umím používat

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Hraju 1 rok na soulwellu a obcas na AT ; postavy : hunter (nejlip mm,ale ovladam všechny spec) ; wotlk progresnuty akorat to co je na SW jinak přečtene taktiky az po lk
* Kde čerpáš informácie o svojej classe: vlastní zkoušení,rozebírání s jinýma zkušenějšíma hunterama
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Bloody Future; málo schopných hráčů, organizace byla docela dobrá,ale většina lidí byla dobírána z worldu a nemělo to tam moc smysl
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Chtěl bych být součástí nějakého většího celku ; pravidelné raidy s dobrým časem ; doufám,že se třeba naučím něco dalšího k vlastní classe ; kvalitní PVE
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: ne
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Mám velký smysl pro humor.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptyUt 12 február 2013, 06:00

za test ci aspon nech si ho flint pozre
jeste doplnim jak su na tom s aktivitou nech posoudi sam


Naposledy upravil romantank dňa Ut 12 február 2013, 19:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptyUt 12 február 2013, 07:05

Talenty v pohode aj gear niet moc čo vytknúť rozhodne Za na test. Akurát makrá by som ti odporučil makrá(dodám ich po raide keď budem v hre skopčim moje a postnem ti to alebo mi whispni na cerebran) K uičku ten recount maš aj v combate ukazany? Ak hej tak by som si ho dal na nejaké miesto v rohu aby nezavadzal. Grid ti sprehladni celkom fight na queen.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySt 13 február 2013, 01:39

Ahoj, tak recount máč určitě vytažený jen kvůli DPSku z Lady, že Very Happy
Talenty na armory mi to nějak nechce ukázat, ale předpokládám, že máš jen ty jediné správné (u MM nejde moc experimentovat).
Co mě jen trochu zarazilo jsou main shoty nabindované na 4,5 ?? a autoshot na 1 ?? (jestli máš problém se zasekáváním, Cerebran ti pošle macro).
Herbalism na PVE hunta mi taky moc nesedí. Ale to jsou jen takové drobné výtky, nikdo není dokonalý Very Happy Takže ZA test.
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySt 13 február 2013, 02:41

Quinte talenty som pozeral ma ich good Smile Rovnaky build som mal aj ja na AA Smile a tie macra to sa spravit da Smile Som ZA test
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySt 13 február 2013, 03:32

na test za
Návrat hore Goto down
Legiara
Nováčik
Legiara


Počet príspevkov : 3
Join date : 11.02.2013

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySt 13 február 2013, 08:28

Zdravim,jsem rád,že se hodně z vás shoduje,že stojím za test Very Happy,jen pro Quintase, ty shoty na 4 a 5 tam mam schválně tak,dobře se to mačká,jsem už na to docela dlouho zvyklýSmile Ano recount tam mam kvůli dpsku,protože moc screenu nedělám,tak jsem tam hodil tenhle:D A herb mám protože ještě hraju PVP,tak tam se mi docela hodí,ale přemýšlím,že to změním:)
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySt 13 február 2013, 09:21

Myslel jsem si to že to máš asi kvůli pvp, ale tak pasivní boost z jwc nebo bs tě boostne aj do pvp i pve, narozdíl od herbalu, ale nikdo tě do změny nutit nebude Smile Přihlas se nějakému oficirovi ve hře o inv.
Návrat hore Goto down
Callia
Nováčik



Počet príspevkov : 29
Join date : 01.11.2012

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySo 16 február 2013, 03:11

za test
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter EmptySo 16 február 2013, 03:18

prijaty prava udelena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] přihláška - hunter   [NEPRIJATY] přihláška - hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] přihláška - hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] Prihlaska Sandwraith
» [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch
» [NEPRIJATY] Prihlaska Runner
» [NEPRIJATY] Prihláška do guildy
» [NEPRIJATY] Prihlaska Lajeko

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: