Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] Mathy warrior

Goto down 
+2
rammatorix
thuspreus
6 posters
AutorSpráva
thuspreus
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 06.01.2013

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 06 január 2013, 10:35

*Nick: Mathy
* Class / Spec / Offspec: Warrior tank, fury(off)
* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Mathy

* Vek:17
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?:nemám žiadne problémi
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): x
* Screenshot UI povinne z raidu: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/163/wowscrnshot010613221212.jpg/
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: časi mi vyhovuju TS3 mam jediny problém je že nemám mikrofón.
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):WoW som začal hrať tesne po tom čo vyšiel datadisk TBC na serveri Jinrhok. po jeho rozpado som prešiel na server MFsoft kde som hral cca 1,5 roka. Po rozpade aj tohto servera som si dal pauzu s WoW a asi pred 4 mesiacmi som začal zas hrávať na Soulwelly. hrávam prevažne PvE a RP raidy mam odchodene za prot. warra ale tiež rad hravam za enha shamana a resto druida.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe: vlastne skusenosti, wowhead...
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Potulná herecká společnosť koli odchodu vedčiny guildy na cata.
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: hladám guildu ktorá nie je plná malých deciek ale rozumných ľudí s ktorými sa dá normalne pobaviť a hlavne hľadam poriadnu PvE guildu.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: žiaľ nie
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): študujem na gymnáziu v pd venujem sa historickému šermu a som milovníkom dobrej kvalitne hudby a odporcom mainstreamu...


Naposledy upravil thuspreus dňa Ne 06 január 2013, 23:10, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 06 január 2013, 22:13

no wara prota uz jedneho mame, ale myslim ze nebude na skodu mat viac tankov ak by niekto vypadol ... predpokladam ze mas tych dvoch altov shamana a druida, ked pises ze za nich rad hras, tak aj to by sa dalo vyuzit Smile screen mi neukazalo, hlasi chybu, ale tak to mozno len mne Very Happy a tiez nemam rad mainstream Very Happy
Návrat hore Goto down
thuspreus
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 06.01.2013

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 06 január 2013, 23:09

mal som tu shamana ale daroval som ho kamaratovy ked tu začinal hrať takže už nemam Wink a ktory link ti nezobrazilo?
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 06 január 2013, 23:25

Tak neviem či Ďalšieho wara tanka potrebujeme. Ale som za. Potom vypni si party v raide to je na nič.Neviem či len bug armory alebo naozaj nemáš jeden glyph(to by sa zišlo doplniť). Btw. aj ja chodim na šerm Very Happy
Návrat hore Goto down
thuspreus
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 06.01.2013

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 06 január 2013, 23:45

armory blbne aj mne glyphy mam...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyPo 07 január 2013, 05:29

Dnes som ho videl demegovat videl som ho v akci na svoj eq tocil to co sa za tento eq vobec tocit da. pripominka stavu tanku tam je to jasne)

vyeckaj na Cl ozve sa dam mu vedet ze si si podal prihlasku, za mna NEUTRAL
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyUt 08 január 2013, 05:30

No, tank se hodí vždycky, ještě by to chtělo aspoň 10 lidí navíc, aby se mohl udělat alt raid ICC 25... takto musí být hodně lidí na střídačce, rozhodně by bylo super tě vyzkoušet, počkáme na další vyjádření lidí, ale jsem ZA
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyUt 08 január 2013, 23:17

Tak na icc 10 sa urcite prida a na doplnenie 25 manu by mohol byt na stridacku klidne ak nema nic proti tomu Smile Tak som ZA Test Rank Smile
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptySt 09 január 2013, 11:32

Mam dojem ze uz je v inej guilde pripadne overte to a clossnete Razz
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyPi 11 január 2013, 01:29

tak sa nam ozvy jak si na tom a ci k nam teda chces skustecne ist nebo ci si isel k jinej guilde
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 10 február 2013, 05:21

CLOSSE
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior EmptyNe 10 február 2013, 06:34

zamykam neprijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] Mathy warrior Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Mathy warrior   [NEPRIJATY] Mathy warrior Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] Mathy warrior
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] Přihláška - Momentus
» [NEPRIJATY] Rozparovacek-Rogue
» [NEPRIJATY] Resto shaman
» [NEPRIJATY] přihláška - hunter
» [NEPRIJATY] nathiel - paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: