Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.

Goto down 
+2
Camelko
zastaph
6 posters
AutorSpráva
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyŠt 13 september 2012, 02:24

1. Na uvod

Tento build pouzivam uz 3 roky (od pustenia WotLK) a chcel by som sa s Vami podelit o svoje skusenosti s nim nadobudnute za tento cas, poskytnut nejake tipy, rady a triky, ktore zvyknem pouzivat a podobne. Obmedzim sa pritom len na raid ICC (z pochopitelnych dovodov).

Takze enjoy :-)


2. Charakteristika buildu

V porovnani s inymi, ktore som mal moznost vyskusat (napr. ele saman, destro warlock) ide o velmi zabavny build, ktory podla mojho nazoru ma stredne tazku obtiaznost rotacie. Z vyskusanych je tazsi napr. affli build.
Casto vidiet dost velke ciselka vdaka intenzivnemu pouzivaniu Soul Fire, ale aj caste tikanie DoT-iek, ktorych tiez niekolko pouziva, avsak v porovnani s inymi classami (DK, affli, shadow priest) je ich dmg len priemerne (v pripade Immolate a Conflagrate) pripadne uplne smiesne (v pripade Corruption). Taktiez nechyba ani silny AoE spell Rain of Fire, takze variabilita buildu nechyba. Vdaka jeho pouzivaniu budete moct efektivne superit s top dmg classami (v dobe pisania clanku to boli najma mage a warrior) a uzit si svoju class !

Treba vsak kriticky poznamenat, ze build je zalozeny na talente, ktory je bugnuty uz od pustenia WotLK (bude vysvetlene neskor) a podla mojho odhadu zvysuje dps Warloka zhruba o max. 5-10%. To vsak mozme povazovat za vitanu kompenzaciu za to, ze destro je pre zmenu dlhodobo slabsie akoby malo byt (nefunkcny regen many u petov, bugnuty glyph of immolate, ...) nehovoriac o celkovo nizsom meele dmg petov, na ktorom je zase zalozeny demo build a ciastocne ovplyvnuje aj affli.

Vyhody:
- zabavnost
- variabilita
- potencialne velke dmg vyrovnavajuce sa top dmg classam na single target boss fighty (Rotface, Festergut, Blood-Queen)
- potencialne vyssie dmg ako vsetky ostatne classy (vyzaduje dlhsie skusenosti) na bossoch, kde sa nieco spawnuje (add, spike, kocka, ...)

Nevyhody:
- budu na vas nadavat ze ste "bugly warlock", "corflock" a pod., co vsak ignorujte a kludne si hrajte dalej
- ... zatial ma nic ine nenapadlo, ked ma napadne dopisem :-)

Vhodnost a vyuzitie v ICC:

Tento build budete milovat na nasledovnych bossoch, pricom sanca, ze budete medzi top dmg v raide je extremne vysoka:
- Lady Deathwhisper
- Professor Putricide
- Blood Prince Council (tam jednoznacne najviac Very Happy ine ako 1. miesto je TRESTUHODNE !!! )
- Valithria
- Sindragosa
- Lich King

Tento build ma velky potencial na nasledovnych bossoch ale iba v pripade ak uz mate nejake skusenosti a dokazete sa "nabit" aj z targetov, ktore maju nizke HP (do 400k). Sanca, ze budete medzi top dmg v raide je este stale solidna:
- Marrowgar
- Saurfang

Plny potencial tohto buildu sa neda vyuzit na nasledovnych bossoch, pricom ale sance byt v top 5 dmg raidu su stale celkom dobre:
- Festergut
- Rotface
- Blood-Quuen Lana'thel


3. Talenty
[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_princip [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_decimation [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_conflagrate

Build je zalozeny na silnej kombinacii talentov Decimation a Conflagrate. Vsetko je podriadene tomu, aby sme mali tieto 2 talenty a zvysne body, ktorych neostava vela, sa daju rozhodit viacerymi sposobmi. Priklady modifikacii vid. nizsie.

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_dolezite

Uspech buildu je zaruceny vyznacenymi talentami, ktore mozme nazvat ako talenty definujuce tento build. Tieto esencialne talenty vyrazne prispievaju k vyslednemu dmg a build by bez ktorehokolvek z nich vyrazne stratil na sile.

Podme sa teraz pozriet na niektore z moznosti, ako mozme nas build modifikovat:

Diskusia k talentom, mozne upravy

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia1 Presun 1 bodu z Master Demonologist do Demonic Tactics:

+1% crit na vsetky spelly (aj petove), -1% dmg na fire spelly. Velmi otazne, skusme si to rozobrat.
Urobil som si priklad na papieri - Warlock vystrelil:
50x Soul Fire (10k/20k)
50x Incinerate (7,5k/15k)
10x Immolate (2k/4k)
80x Immolate dot (2k/4k)
20x Conflagrate (6k/12k)
60x Conflagrate dot (2k/4k)

Pouzitim mojich talentov spravil dokopy 2201500 dmg, pouzitim upravenych 2200770 dmg, takze je to takmer totozne. Pri dlhsich fightoch sa ale postupne prejavuje stale viac ta strata 1% fire dmg a ten 1% crit tomu nepomaha (overim neskor na papieri). Tiez som nepocital so zvysenym pet critom, takze je mozne, ze v tomto priklade by bol vysledok mierne na strane modifikacie (radovo ale len tisicky dmg).

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia2 Presun 1 bodu z Demonic Embrace do Fel Synergy:

- 3% stamina, +50% sanca na heal peta 15% zo sposobeneho dmg.

Na udrziavanie peta na zive staci uplne 1 bod vo Fel Synergy. Navyse, 3% staminy tvori ~450 hp, co moze niekedy zachranit zivot :-)

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia3 Presun bodov z Demonic Tactics, Master Demonologist, alebo prip. Demonic Knowledge do Suppression.

+1/2/3% hit, -2/3/4/5/6% crit alebo -1% fire dmg alebo -86 spell power (pocitane z unbuffed impa lvl 80).

Talentit hit a zbierat itemy na crit? Talentit crit a zbierat veci na hit? Otazku nam zodpovie fakt, ze na 1% crit nam treba 46 crit rating, zatial co na 1% hit nam treba len 26 hit ratingu. Takze snazit sa zbierat veci na hit a talenty mat na crit.

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia4 Presun bodov z Demonic Tactics, Master Demonologist, alebo prip. Demonic Knowledge do Demonic Empowerment.

+20% crit pre Impa kazdych 30s, -2% crit alebo -1% fire dmg a -1% fire crit alebo -86 spell power (pocitane z unbuffed impa lvl 80).

Aj ked sam o sebe je to dobry talent, ktory vo vysledku zvysuje dmg warloka, ani jedna z moznosti, kam nanho pouzit bod, neprichadza do uvahy. Kazdy z talentov, z ktorych tam mozno presunut bod, je lepsi. Demonic Empowerment sa moze pouzit v Demo builde, tu nie je vhodny.

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia5 Presun 1 bodu z Destructive Reach do Demonic Power.

-0,25s cast time pre Firebolt u Impa, -3yd dosah destruction spellov, +10% aggro z destruction spellov. Hmm tak toto je zaujimave.

Je jasne, ze znizenie castu Fireboltu u Impa by zvysilo dmg o nejakych 0,5%, otazne je, ci si to mozme dovolit. Dosah destruction spellov nie je az taky dolezity, aby sa nedal obetovat, ale co sa tyka aggra, tazko povedat. Su niektori bossovia, ako napr. Lady, Saurfang, Valithria alebo Lich King, kde kazde preagrovanie adda moze mat za nasledok smrt a oslabenie raidu. Tuto modifikaciu pouzit len v pripade, ak si na to trufate, ja preferujem vacsiu istotu, teda vacsie znizenie aggra z destruction spellov. A dosah niekedy tiez padne vhod :-)

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia6 Presun 1 bodu z Destructive Reach do Shadowburn.

+spell Shadowburn, -3yd dosah destruction spellov, +10% aggro z destruction spellov.

Teoreticka neoverena moznost. Je to podobny priklad ako predosla modifikacia, mozeme zvysit o troska dmg, ale opat zvysime aggro a znizime dosah. Pribudne nam jeden aktivny spell do rotacie, ktory ma vsak 2 velke nevyhody: ma shadow dmg, takze nam nanho nefunguju ziadne talenty na zvysenie dmg a navyse, zere Soul Shard pri kazdom pouziti. Pocet shardov je obmedzeny na 32, cize pri dlhsich fightoch by mohli dojst. Keby sa na to niekto podujal a testol to, budem len rad ! :-) Ale pravdupovediac nevidim to perspektivne, skor ta predosla moznost sa mi paci.


[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Guide_talenty_diskusia7 Kombinacia predoslych 2 modifikacii.

-0,25s cast time pre Firebolt u Impa, +spell Shadowburn, -6yd dosah destruction spellov, +20% aggro z destruction spellov.

Tak tato teoreticka neoverena modifikacia uz moze priniest vyraznejsie zvysenie dmg u warloka, odhadom uz aj niekolko % (max. 2-3). Avsak je tu vela nevyhod popisanych aj vyssie. Ziadna redukcia aggra, dosah znizeny na standardnych 30yd a Shadowburn spotrebuva shardy. Kto si trufne otestovat ma pochvalu :-)


Zhodnotenie: Ako vidite, u warloka je tych moznosti dost vela, mozno som niektore ani nespomenul... To neni ako nejaky balance druid, ele saman, shadow priest, ktory nahadze vsetko do jedneho stromu 71/0/0 a nic nemoze pokazit :-) Samozrejme prehanam prepacte druidi samani priesti, ale nemohol som si to odpustit Very Happy


4. Glyphy

5. Equip

Dolezite je v prvom rade mat VZDY pri akomkolvek zlozeni raidu hit cap podla nasledovnej tabulky:

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Hit

Dalej uprednostnujeme staty na itemoch v nasledovnom poradi:
Spell Power > Haste > Crit > Spirit

Idealne kombinacie statov na itemoch su teda tieto:
spell power + haste + crit
spell power + haste + hit
spell power + crit + hit


Ziadne ine staty na itemoch niesu pripustne (Resilience, Spell Penetration, atd.). Vynimkou je napr. PVP Weapon s vyrazne vyssim spell power ako dostupne PVE zbrane. Tam je pritomnost Resilience vyvazena vyssim spell powerom.

Kolko mat spell power? Co najviac samozrejme.
Kolko mat haste? Cap (horna hranica) je 1640 (50%). Pri sucasnom stave na okolo 1100 haste (33 %) uz pocas heroismu palime Soul Fire kratsie ako GCD, takze ci ist nad 1000 haste je na uvazenie.
Kolko mat crit? Ak mame dost haste, mozme zvysovat crit. Horna hranica je 100%. Pri sucasnom stave sa zvykne crit na bossoch v ICC pohybovat od 65 do 82 % (pre crit 54% v character screene).
A co so spiritom? Ak mame nejake itemy, kde je spirit, napr. spell power + spirit + haste, snazime sa spirit nahradit critom alebo haste.


6. Gemy

Drzime sa casti 5., cize gemujeme tak, aby sme v prvom rade mali hit cap (vid. tabulku v casti 5). Nasledne gemujeme tak, aby sme zvysovali staty v poradi opat podla casti 5. Pripustne gemy su teda nasledovne:
spell power (red socket)
spell power + haste (red alebo yellow socket)
spell power + hit (red alebo yellow socket)
spell power + crit (red alebo yellow socket)
hit (yellow socket)
hit + crit (blue alebo red socket)
spirit + spell power (blue alebo red socket)


Exclamation toto skontrolovat, mozno som nejaky zabudol Exclamation

Dodrziavat set bonusy?
Ak je bonus spell power +7, +8 alebo +9, tak ano. Ak je mensi, tak nie.
Priklad:

Exclamation obrazok s vhodnym itemom Exclamation



7. Pet

Imp. Jednoznacna zalezitost, ostatni peti maju mensie dmg, lebo su meele a meele petov je bugnute uz odjakziva.

8. Rotacie

9. Ostatne spelly/skilly

10. Odporucane addony

OMEN threat meter - aggro JE casto problem, na jeho sledovanie je toto vynikajuci addon.

Deadly Boss Mods (DBM) prip. ine podobne - pre PVE uplne nenahraditelne. Avsak v ICC su tam problemy napr. na Lady s nastavenim niektorych indikatorov. Pravdepodobne su aj lepsie addony (podla rozpravania ludi v guilde ovela lepsie), ale ja som ine neskusal, cize neviem porovnat.

Recount - dmg meter, chcete predsa vidiet vysledky svojho snazenia na bossoch spolu s moznostou zobrazit si vela roznych statistik a informacii! Vytknut sa da jedine nemoznost ulozenia niektorych encounterov na neskorsiu analyzu.

Dominos - vynikajuci addon na action bary umoznujuci obrovske mnozstvo nastaveni. Najviac si pochvalujem moznost "zhustit" ikonky k sebe, aby zaberali menej miesta na obrazovke a aby boli mensie. Jedinou nevyhodou je to, ze nepodporuje zobrazovanie niektorych specialnych indikatorov ako napr. energy bar vozidiel ako su tanky v Ulduari a podobne.

Satrina Buff Frame - vynikajuci addon na buff bar s velkym mnozstvom nastaveni, pouzivam ho presne pre to iste ako Dominos. Zhustenie buffov aby zaberali menej miesta.

Power Auras - vyborny addon na "upozornenia". Pouzite v pripade, ak vam nestaci in-game upozornenie na nejaky proc - napriklad Molten Core alebo Decimate. Napriklad mate vypnute zvuky pocas raidu a nemusite nieco spozorovat. Tiez ked konci buff, flaska, weapon enchant - nepozerate sa medzi buffy a nezbadate, ze nemate buff a vykon na bossovi je tym padom znizeny. Na vsetky taketo pripady je to vynikajuci addon. vid. vyuzitie vo videjku v casti 12 - tam vlavo od postavicky tie farebne blbosti Smile

11. Tipy a triky pre ICC

12. Na zaver

Co dodat na koniec, dufam ze som vycerpavajuco a hlavne zrozumitelne popisal svoj oblubeny build, jeho princip, vlastnosti, vyhody a nevyhody a ze si to aspon niekto niekedy pozrel Smile Na zaver si pozrite tento build v akcii v podani 4 roky skuseneho majstra buggera, ktory ho pouziva Very Happy - ja na Lady Deathwhisper 18.8.2012. Je tam vela zmien targetov, vela nabijania, vela vela pohybu a je to dlhy fight. Presne stvorene podmienky pre mix build !

Prijemny zazitok !





Skoda ze som to nedorobil, uz sa mi nechcelo, a navyse konci server, tym padom aj moj oblubeny build :-)


Naposledy upravil zastaph dňa So 18 máj 2013, 01:44, celkom upravené 12 krát.
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyŠt 13 september 2012, 14:12

pekne pekne ste sa rozpisali skoda ze v case ked nas je cim dalej tym menej Very Happy napisal by som aj ja o druidovi daco ale feral je u mna len in progress viem co vsetko ale valstne som to ani nikdy neskusil na balance by som aj napisal ale len to viem hrat a tocit zato ale nehram to kazdy den resp raid tak by to nebolo dokonale ani by to asi nemalo vyznam to by skor ari mohol napisat(Ari btw novu rotaciu idem testovat na bala jeden mi vravel nedavno vraj sa to vyplati viac len som zabudol na glyphy musim to zistit od neho dam ti vediet potom Smile ale tak ty to mas uz mozno dokonale Very Happy ),a o resto druidovi ? tam neni co riesit nema to ziadne rotacie treba na to rozum a predvidavost len a o glyphoch a socketoch kazdy vie co mu treba ale keby nieco chcete ohladom druida kludne sa ma opytajte som predsa nejake CL Very Happy rad vam poradim staci napisat ingame
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyŠt 13 september 2012, 18:46

Su jedno ucho bo uz je cas ty magy, wary a locky predmgovat... kdo se ma na to furt divat na ty metry .... ;-D
Ja nemam basnicke strevo na nějake obsahle psani i kdyz o nejlepsim classu napric vsemi onlineovkami by se dalo psat treba tyden .. D:
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyŠt 13 september 2012, 20:30

1. aj za demo na princoch top 1 2keďže keď že si tiež zapínaš decimačku +démonia forma:D 2. na lady taktiez demo owni 3. Demo je najlepšíVery Happy 4. Pekná guide Pán CL:D
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyŠt 13 september 2012, 22:36

Hm hm že bych taky něco z hecu sepsal, abysme to tu měli komplet Very Happy
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptySo 15 september 2012, 00:30

Aristeia napísal:
uz je cas ty magy, wary a locky predmgovat... kdo se ma na to furt divat na ty metry .... ;-D

Snivaj dalej Twisted Evil Druid vie byt tank, heal, dmg range aj dmg meele a este by si chcel aby v tom dmg bol aj najlepsi, to nedopustim Very Happy
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptySo 15 september 2012, 02:28

a je to v haji........ Sad Sad Sad
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyPo 24 september 2012, 05:14

Zara robil som build na cata, keďže talentov je pomerne málo višlo mi to na demo(kde je decimačka): http://db.mmo-champion.com/utils/talents/#k=-jqYGiRu.bqj.warlock.
Možno aj ten destro: http://db.mmo-champion.com/utils/talents/#k=-jfdCXqeJ.bqj.warlock.
Po prípade aj afli: http://db.mmo-champion.com/utils/talents/#k=vNBj3ZPN.bqj.warlock.
http://www.mmo-champion.com/content/1125 tu máš spelly, keď tak sa na to mrkni porovnaj čo by bolo výhodnejšie keď budeš mať čas ale tá decimačka podľa mňa nesklame:D
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyUt 25 september 2012, 07:47

Co ja viem, uz to nebude ono Crying or Very sad len od 25% dole. Skusil som si urobit talenty podla seba a potom som si az pozrel tvoje a vyslo mi to skoro uplne rovnako az na par malych rozdielov.
http://wowtal.com/#k=-xyBdCQYG.bqj.warlock.
Niektore spelly ani neviem co robia, tak som si neni isty ci by to takto bolo aj definitivne, keby som spoznal nove spelly.
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyUt 25 september 2012, 17:48

nj wotlk soulfire powa Very Happy je to iné no
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptySt 26 september 2012, 02:22

Ale decimation je tu bugnuté nie?
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. EmptyPi 28 september 2012, 22:53

Ano este som sa k tomu v tom navode nedostal, ale mas pravdu, znizuje cast time NA 40% miesto O 40%, cize:

Soul Fire
zakladny cast time: 6s
Bane: 4s
moje haste 1105 (33,70 %): 2,87s
Decimation (-40%): malo by byt 2,87-0,4*2,87 = 1,722s, ale skutocne je (-60%) 2,87-0,6*2,87 = 1,148s

Takze castim o 0,574s kratsie akoby som mal.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty
OdoslaťPredmet: Re: [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.   [OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i. Empty

Návrat hore Goto down
 
[OLD]_____Warlock mix decimate/confla - tipy, rady, a i.
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Gorthaur-Warlock
» Wayn - Warlock
» Kungfac - Demonology Warlock
» Weakness - Demo Warlock
» Nertius - Demology Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: UI + Guides-
Prejdi na: