Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Neytus fire mage

Goto down 
+12
Reveal
heector
romantank
DESMiANA
Langi
Ogmos
Thut
andiron
Alpacinosvk
Lamer
ywes
Maslickoo
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 13 október 2011, 02:11

Suhlasim s tesstom utornajsi raid - mal by som byt pritomny, pozreme sa nanho ako hra PVE a potom sa dohodneme. Viem o nom ze bol vzdy PVP tak som zvedavy.
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 13 október 2011, 04:43

OK ikdyz osobne bych byl nejradsi, kdyby se vesel do sobotniho raidu, coz asi kvuli pretlaku nebude mozny (mohl by si tu bejt v SO 16:00, kdyby nahodou), resp. Alt raid jde mimo me, takze za nic nerucim a nic nesleduju, ale kdyby dal vic jak 17k dps na Lordovi-Marrowgarovi25 dejte vedet, urcite! cyclops



muzete uzavrit - popripade se doresi ingame
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptySt 19 október 2011, 21:50

presiel testom?
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptySt 19 október 2011, 23:18

DESMiANA napísal:
presiel testom?

neviem ci vobec bol na test Smile
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 00:14

Bol v utorok a slusne tocil celkom Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 00:18

Mno teoreticky se muze vlezt v nedeli misto Lietha, s tim ze ja budu chodit s lockem, ale tak to poresime, v nedeli
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 02:22

To som navrhovala tiez Wink
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 07:15

tak ja by som tu tiez nanho nieco napisal aky bol v raide ale zase by som bol zfakovany a zas by na mna niekto nadaval. Len tolko ze tento sposob akym sa ubera gilda sa mi vobec nepaci
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 07:38

myslis sposob ze si nemozes povedat ani svoj nazor ? Very Happy
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 08:03

Maho napísal:
tak ja by som tu tiez nanho nieco napisal aky bol v raide ale zase by som bol zfakovany a zas by na mna niekto nadaval. Len tolko ze tento sposob akym sa ubera gilda sa mi vobec nepaci

klidne napis, me to zajima, ja v tom raidu nebyl, chtelo to checkovat hlavne fails/vypis recount do ceho sel(spikes,addy,etc.), dmg, hlavne jaky dmg napr na profesorovi, 9k-10k by tam melo bejt uplne do pohody s tim eq, jestli to umi zahrat a vi taktiku


btw jeste k Liethovi jestli si to precte, podle dmgu poznas jak ten clovek hodne failuje x pohyb x rotace, kdy co, s failama das hovno, samozrejme k tomu vypis (co ten clovek sel a podle classy usoudit), profesor25 se mi zda takovej nejkrasnejsi priklad z toho co je ted otevrenyho


jeste obecne k prihlaskam, tahle G by se mela zamyslet, jestli prumer je to co potrebujeme na zaplacnuti, mozna ani ne, mista.. ikdyz se to obcas tezko posuzuje, je to pak krasne videt na full eq typkach a ty se pak vyhazujou spatne
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 09:27

nebudem tu nic pisat, lebo zas budem "zaujaty" ako vid dibdo, sharei a pod. Len ze neytus fail, moj non eq mage ho dal na kazdom bossovi v dmgi do addov sa tiez na mna nechytal, dokonca dodo ked ma zaskakoval na prvych bossoch dal na saurfangovi 13 100dps a to som mu za 30 sec vysvetlil ako ma dmgovat.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 09:31

Ogmos napísal:

jeste obecne k prihlaskam, tahle G by se mela zamyslet, jestli prumer je to co potrebujeme na zaplacnuti, mozna ani ne, mista.. ikdyz se to obcas tezko posuzuje, je to pak krasne videt na full eq typkach a ty se pak vyhazujou spatne

presne toto som myslel tym ze sa mi nepaci akym smerom sa ubera tato gilda
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 09:46

Ogmos napísal:


jeste obecne k prihlaskam, tahle G by se mela zamyslet, jestli prumer je to co potrebujeme na zaplacnuti, mozna ani ne, mista.. ikdyz se to obcas tezko posuzuje, je to pak krasne videt na full eq typkach a ty se pak vyhazujou spatne

Sak ja to vravim furt len to by ma ktosi musel pocuvat
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 10:46

Jarci napísal:
Ogmos napísal:

jeste obecne k prihlaskam, tahle G by se mela zamyslet, jestli prumer je to co potrebujeme na zaplacnuti, mozna ani ne, mista.. ikdyz se to obcas tezko posuzuje, je to pak krasne videt na full eq typkach a ty se pak vyhazujou spatne
Sak ja to vravim furt len to by ma ktosi musel pocuvat

nechcete toto riesit inde??? ako v prihlaskach??
co sa tyka novych clenov ma pravo sa kazdy vyjadrit ale kritizujte ich az vtedy ked budu pol roka v guilde a urobia prenu nic alebo budu stale posledny v dmg howgh Smile



DPS, DPS, DPS thats stupid, use brain no Recount !!!
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 11:18

Ogmos prosim dohodni sa ingame so zaranou alebo alpom alebo spyritom ze ci ho chceme v guilde a potom mi povedz vyhlasenie nech to mozem uzavriet nech sa to tu nehmyri offtopicmi..




PS: Langi,podla niecoho ich sudit musis nie? Very Happy Ked nie podla GS,ked nie podla recountu tak podla coho teda? Very Happy Mozu sem postnut fotku a ked sa mi budu pacit tak ich mozeme vziat do guildy,to sa mi zda ako spravodliva statistika :DD
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyŠt 20 október 2011, 11:35

Langi napísal:
Jarci napísal:
Ogmos napísal:

jeste obecne k prihlaskam, tahle G by se mela zamyslet, jestli prumer je to co potrebujeme na zaplacnuti, mozna ani ne, mista.. ikdyz se to obcas tezko posuzuje, je to pak krasne videt na full eq typkach a ty se pak vyhazujou spatne
Sak ja to vravim furt len to by ma ktosi musel pocuvat

nechcete toto riesit inde??? ako v prihlaskach??
co sa tyka novych clenov ma pravo sa kazdy vyjadrit ale kritizujte ich az vtedy ked budu pol roka v guilde a urobia prenu nic alebo budu stale posledny v dmg howgh Smile



DPS, DPS, DPS thats stupid, use brain no Recount !!!


jediny co k tomu muzu rict "JA MLUVIM O KOZE, TY O VOZE" ty vole, fakt asi chapu jinak spojitosti, ale bez takovejch lidi jako Lamerkiller apod. by profesor25 nikdy nepadnul nebo velice tezko a na HC to bude znat jeste vic..

Spyri, asi i Alpa jsou pro Test, takze Neytus jde na TEST a ma cas se nejak ukazat, kicknout se muze popripade vsechno, ikdyz koule na to moc lidi nema Very Happy Very Happy mozna ani chut
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 EmptyPi 21 október 2011, 10:57

Ano zobrat, rank test, moze ist nedelu/utorok.

K tomu offtopicu o tom kde sa ubera guilda - napis presne co tym myslis, nie vyhybave neurcite vety.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Neytus fire mage - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Neytus fire mage   Neytus fire mage - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Neytus fire mage
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Vilda-mage
» Optik - Arcane, frost/fire mage
» 80 lvl mage
» Cressida - Mage
» Fantagyro -mage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: