Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 PRIHLASKA - SAW

Goto down 
+4
Rydder
Eddward
Quintas
Jarci
8 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




PRIHLASKA - SAW - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRIHLASKA - SAW   PRIHLASKA - SAW - Stránka 2 EmptyPi 05 august 2011, 22:26

Camelko napísal:
nezaujima ma ci si v G bol abo ne ja len napisem moj nazor (ktory vlastne ani nemam) ostatne sa dohodnes s tymi najvyssimi Very Happy , v raide som ta videl naposledy pred pol rokom ak ma pamat neklame a neviem preco si ta pamatam bud si mal pvp eq v pve alebo si nebol nejaky moc OP , talenty by som si rad pozrel v hre a opytam sa ludi z OS co poznam aky maju na teba nazor potom ti mozem napisat teda ak to bude aktualne a nezamietne sa prihlaska .... ci ono to uz aktualne ani nie je ked bol v G a bol kickly ? :O Very Happy nemusim sa snazit ?

Tak klidne jenze jak ma Alpa neco proti tak bude mit vic lidi- Alpu sem poznal za ten rok hraní v CHOLU. Mozna sa zmenil. OS bol kick ze sem jich nezaujal,tak klidne se jich mozes optat.. Kazdy neni OP Smile
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

PRIHLASKA - SAW - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: PRIHLASKA - SAW   PRIHLASKA - SAW - Stránka 2 EmptyNe 14 august 2011, 19:59

Vzhladom na to, ze bol prijaty do sgc, mozete presunut do neprijatych.
Návrat hore Goto down
 
PRIHLASKA - SAW
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» prihlaska
» Prihlaska
» prihlaska :)
» prihlaska
» prihláška

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: