Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Naradin - resto druid

Goto down 
+12
Robigus
Camelko
Gem
Quintas
Vanillkaa
Alpacinosvk
Thut
Langi
DESMiANA
heector
Jarci
nwankwo
16 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 09:01

čo sa týka ohováračiek z Ordo,burgy mal odnich ešte vačší flame.. Very Happy a predsa sa zobral,už len preto že je to prasa a nácek predsa ale to je offtopic,okrem toho ordo je banda blbcov čo ťa sfakujú už len preto aby ťa inde nezobrali..

+treba restoda=dostane šancu na teste,ako heal sa dosť ťažko posundzuje,nieje umenie healovať niekoho kto neumrie,ale zachrániť niekoho pred smrťou -.- šak ty hotker škaredý taviacky ..Very Happy

-načo je komu toľko altov fakt nechápem,toto sa mi nikdy nepáčilo

-+ povaha :X na jednej strane vie spraviť poriadok,ale aj nasrať kopu ludí,neviem,uvidí sa

finálny verdikt je ZA(no čo už..)
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 09:04

Naradin napísal:
Ty si taky za dob Ulduaru nebyl nijak imba ted netvrdim ze si lowka....fakt brat veci z pohledu trech let back je fakt imba vec...


offtopic ale UD bol este minule leto (2010),resp v auguste (srpnu) 2010 tusim nejak 15. otvorili TOC takze ake tri roky?


dalej,nazor si tu moze povedat kazdy,ja len hovorim ze verim camelovi a jeho pohladu na vec lebo zas neni kreten aby nieco take pisal bez predosleho feedbacku od hracov.. ale ako sak mne je to jedno,nech sa odskusa,pochybujem ale ze na teste sa ukaze charakter cloveka,na teste sa snazi kazdy vyzerat tip-top,ten charakter sa aj tak ukaze az pri nejakom konflikte alebo nezhodach... a qcko este raz,na nazor tu ma pravo kazdy,kebyze sa k prihlaskam vyjadruju len officieri a CLka tak by to bola trochu diktatura nie? Very Happy CLka a officieri maju len konecne slovo takze.... ja som stale za to co povedal camel.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 09:45

DESMiANA napísal:
a qcko este raz,na nazor tu ma pravo kazdy,kebyze sa k prihlaskam vyjadruju len officieri a CLka tak by to bola trochu diktatura nie?


tjn ale diktatura je to jedine co funguje Razz ale dunno srz za Offtopic
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 09:47

qcko napísal:
DESMiANA napísal:
a qcko este raz,na nazor tu ma pravo kazdy,kebyze sa k prihlaskam vyjadruju len officieri a CLka tak by to bola trochu diktatura nie?


tjn ale diktatura je to jedine co funguje Razz ale dunno srz za Offtopic


diktatura zasa nikdy nepomohla nikomu a velmi rychlo padla Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 11:14

No fuha ... takuto palku som od kamela necakal vobec .... No ale , spravil to prvy X tak asi ma dovod ... ale ked pises take silne slova ako bud ja alebo ona bolo by fajn keby si sa ukazal v hre castejsie .....a zohnal poriadneho restoda okrem teba Very Happy... BtW ak si mam vybrat camel - nara .......... camelk je jasna volba ludia Very Happy
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 12:53

nemyslim si ze budu konflikty...pokial bude nara ako radovy hrac urcite by som jej dal sancu,ako co stratite tym ze ju vyskusat v raide,pozrite sa na jej gs aj tak nic s icc brat nebude ,tak ju vyskusajte ked nie tak nie ked ano tak ano a uvidite
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 23:24

Podle mě tady jde o princip, proč brát někoho do guildy/na test, když už ho předtím provází špatná pověst (pokud budeme brát zdroje z OS za důvěryhodné)?
Proč se na test nevzal třeba Drako? Very Happy
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 23:33

Pretoze drako ma zlu povest opravnene a sami sme si ho zazili,naru som tiez zazil v raidoch a hrat vie... a dajme si otazku ked si dovolime odmietnut takehoto hraca tak koho chcete vlastne prijat?
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptySo 17 september 2011, 23:34

Quintas napísal:
Podle mě tady jde o princip, proč brát někoho do guildy/na test, když už ho předtím provází špatná pověst (pokud budeme brát zdroje z OS za důvěryhodné)?
Proč se na test nevzal třeba Drako? Very Happy

Sak Drako ma ist na test len stale ma ID akymsi zazrakom Razz to je jedna vec a druha vec este nieje alt alt raid aby sa tam vmestil drako Very Happy
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyNe 18 september 2011, 09:49

Takto, chtěl bych uvést jeden příklad takový proč ji vzít aspoň na test.
Jestli si pamatujete naše dávné členy - Pocco a Stabilo. Po té co byli přijati do OS tak ze začátku byli cca stejně lame jako u nás, ale po nedlouhé době se zlepšili. Pocco-a z total noob failer maga se stal průměrný mág (dps), který failuje už jen na profesorovi. A Stabilo, jež zvládal taktiky velmi dobře byť s malým DPS tak se stal u OSek jedním z top dmgerů.

Takže kdo ví jaký vliv má prostředí na performance daného hráče...Z toho duvodu bych vzal Naru aspoň na test. Nikdo z nás s ní nebyl raidy tak aby mohl sám povídat a vše co víme je jen z doslechu.
Kdo ví jak se zplešila od Ulduaru? Nelamme proto hůl nad ní, jen proto že o ní někdo něco nepěkného řekl



Naposledy upravil Gem dňa Ne 18 september 2011, 09:54, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyNe 18 september 2011, 09:52

mno my s jejim priestem chodime uterky a tam rozhodne nefailuje Smile
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyPo 19 september 2011, 06:26

Co som sa rozpraval s Narou (co bolo raz), tak mi nepripadala ako nejak extra konfliktna osoba. Zmena prostredia, ako konstatoval Gem, by mohla tiez pomoc a u nas by asi dlho nevyskakovala, ak sa vyskytli nejake konflikty. So, ked v tom ma Camel jasno, nebolo by rozumne prijat tohto druida a radsej si pockat si na dalsieho (been a long wait anyway). Si neviem predstavit, ze by sa prijal member, ked je CL proti...srsly
Offtopic: hlas CL by mal mat vacsiu vahu ako hlasy officierov, kedze sa vyzna viac do svojej clasy a nevznikali by rozne konflikty, co sa moze kedykolvek stat (qucko spominal niekde tu tie hlasy, tak to iba k tomu Neutral).
Návrat hore Goto down
Burgy
Nováčik
Burgy


Počet príspevkov : 9
Join date : 13.09.2011
Age : 35
Bydlisko : Považská Bystrica

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyPi 30 september 2011, 18:07

podľa mna je cela komunikácia len o tolerancí a o porozumení,ak ma clovek trochu brainu konflikt musi rychlo zahrat do outu vyriesit to a pustit zahlavu,poucit sa a dalej to neriešit.Lamer hej bol flame ale vyriesil som to tak ze odpisal som 2vetami ktore davali vyznam a bolo v nich obsiahnute vsetko,poprial som im nech sa im darí napisal GL a tym to pre mna haslo.Zlí su len tí ktorí na zlé myslia Smile

Nara a k tebe- musim sa len pousmiat,niekedy mame aj dobré momentky xD pocuj niekedy skocim asi do ciech a pojdeme kamaratsky na pivo inak to nevidím Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyNe 02 október 2011, 20:13

Camel prosim ta o vyjadrenie ci prijata/neprijata a closnem to.


(Tie prihlasky tu STRASNE dlho stoja nevybavene,najradsej by som to closla po tyzdni ale tak bez vyjadrenia CL sa to neda. Ludia potom stratia zaujem si tu vobec nieco podavat :/ )
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyNe 02 október 2011, 20:34

DESMiANA napísal:
Camel prosim ta o vyjadrenie ci prijata/neprijata a closnem to.


(Tie prihlasky tu STRASNE dlho stoja nevybavene,najradsej by som to closla po tyzdni ale tak bez vyjadrenia CL sa to neda. Ludia potom stratia zaujem si tu vobec nieco podavat :/ )

Nechci mluvit za Camela, ale myslím, že se vyjádřil už dříve celkem jasně, a on není ten, který mění názory jak korouhvička Very Happy
Mimoto Naradin už je v VOI.


by des: ano neni z tych ale nevedela som ze ci napriek tomu sa nezobrala na test (nebolo by to prvy ani posledny krat co by sa slo proti slovu CL Very Happy ) anyway,closujem to ako neprijata.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 EmptyŠt 13 október 2011, 02:33

Viem ze to uz je dlha doba a ze som sa mozno mohol skor vyjadrit, ale uprimne povedane, prihlasky ostatnych classov ktorych niesom CL, vnimam vacsinou naozaj len okrajovo (t.j. precitam si niektore zaujimave casti prihlasky) a zriedkakedy sa vyjadrim. V tomto si myslim, zeby sa o to mali starat hlavne CL. Tato prihlaska bola specialna v tom, ze ide o cloveka, ktoreho pozname dlhu dobu a prepac Desmi ze sa to taha, ale niekedy je to naozaj tazke rozhodnut sa:)

Ako GM plne respektujem namietky CL a berem to ako dolezity nazor, ktory urcite treba zohladnit. Ak by sme to tak nerobili, mozme rovno zrusit institut CL a prijimat na zaklade spolocnych rozhodnuti. Nemyslim si vsak, ze to je dobre riesenie ked sa to CL podla mojho nazoru uz celkom slusne zabehlo. Nepaci sa mi ale Camelkov pristup typu "ak ho/ju zoberete, ja koncim".

Na druhej strane respektujem nazory ostatnych ludi co tu pisali a samozrejme im dakujem ze pisali. Situacia je tazka na rozhodovanie. Takze vysledok: ostaneme pri verdikte "neprijata" ale moze s nami aj dalej chodit healit utorkovy raid. Toto riesenie je sice len take polovicne, kedze su plany dat tam EPGP a to funguje len pre clenov G, ale ma potencial nesposobit ziadne problemy v guilde, co je dolezite.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Naradin - resto druid
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Resto Druid
» Prihlaska-resto druid
» TEKVA resto druid
» Pumpales,Druid,Resto
» Kibar - druid - Resto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: