Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Naradin - resto druid

Goto down 
+12
Robigus
Camelko
Gem
Quintas
Vanillkaa
Alpacinosvk
Thut
Langi
DESMiANA
heector
Jarci
nwankwo
16 posters
Choď na stránku : 1, 2  Next
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 11:11

* Nick postavy(must be 80): Naradin
* Class,Spec,Offspec,Profese: Druid, resto (http://anthoria.wowarmory.sk/#Naradin,char_talents_tree,), low balance, A+H+F+Cook
* Vaše Gearscore:5976
* Info o altech (nick,class,spec,GS): moc - tohle jsou 80 lowky nepisu:D
Xerxes - surv hunter - 6000GS - S+LW
Wraadin - holy priest - 5900+GS - M+JWC
Farodin - arcane mage - 5400+GS - T+Eng
Essyr - prot warr - 5400+GS - BS+Ench
Ilchanor - ele saman - 5600+GS - Ins+JWC
Malarahc - unholy DK - 5300+GS - M+BS

* Kolik ti je let?: moooc (veintinueve)Very Happy

* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy?: tak to si fakt nepamatuju, nekoukam na to,když sem v raidu nemam na to čas:D..ale problémy s tím nemám (pokud teda není větrák obsazen prachovými částečkami z širokého okolí a někdo ho nezapomene očistit, popřípadě tam nebydlí nějaká havěť typu šotka či permoníka:D)

* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: ta dps asi nedám s resto, leda mu chudákovi zmalovat ksicht staffkou (teda větvema - otázka je kdo utrpí víc, zda ten panak bo moje větve:D)ale na polechtání spiku to stačíVery Happy

* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: https://2img.net/h/oi54.tinypic.com/1220ocz.jpg

* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
* používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.: Raid time je mi fuk, jsem tu víceméně pořád mimo pondělí, popřípadě si to zařídím:D

* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): ježíši...kolik let..hm že by to už bylo 6?..asi jo prostě od začátku anthorky a víceméně jen tu:D...druida mám celou dobu pak byl prist a hunt od TBC...zbytek na Wotlku....odprogresovaných bosů - všecky co jdou:D
TS3 vedu ..jen nevím, jestli je mikrák u mě výhoda:D (viď Alpa)

* Kde čerpáš informácie o svojej classe?: internet plus si treba najdu někoho na anthorce kdo za to umí a pokecám si:D

* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
* od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?:OS - leave nebol bol kick, protože, když s emi něco nelíbí , tak to řeknu a nedržím svou elfskou pusu:D a jaksi jsme si nesedli s jednim officerem - to v kratkosti. A v guildě máte aspoň tucet hráčů co mě znaj:D
Proč chci CHol?..hm znám tu lidi, na tbc jsme spolu chodívali raidy a doufám, že jednáte s lidma líp než nejmenovanej resto šaman v OSxD

* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne): A fakt ot chcete vědět?..třeba nesnáším rajčata a blbý lidi:D, boty mám 41 a nesnáším fialovou barvu a umím píct koláče a dělat beton v míchačce:D

Tak to by snad stačilo...btw Alpa sry za tu axečku z Gruula - datum si nepamatuju ale ej to asi 4 roky:D


Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 11:21

prihlaska sa mi velmi paci a kedze caramel potrebuje konkurenciu tak za resto urcite ZA na test
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 11:33

mna by velmi potesilo keby sa k nam nara pridala:) urcite za
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 12:15

jake za na test naru poznam este z tbc co my healovala prdel mojmu teraz odlozenemu warovi ktoreho nehram v tej dobe najlepsiemu tankovi tak som za urcite sa hodi do jedneho z raidov a kukam ma dost altov ktorimi urcite vypomoze v alespon v 1 raide ked dakto bude chybat tak asi tolko za ak nema nikto ini namietki zara alpa tak napis jedenu z oficerov alebo priamo zarane a rad ta uvidim unas Very Happy


ps: sry za gramatiku Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 19:56

Hahahah ze neznasam rajcata a blby lidi.. Very Happy Very Happy to ma pobavilo Smile

celkovo rozkosna prihlaska,main restoda mame len jedneho takze nie je o com --> som ZA! Smile
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 20:35

konecne sa hybu prihlasky a ludia sa snad zobudia ked uvidia ze maju kick za inactivitu hector uz si zacinam zvykat ze pises vsade "i" Very Happy:D
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 20:36

citácia :
a umím píct koláče
Pokud si pamatuju tak tenhle skill v guilde nikdo jiny neovlada,adresu ti poslu pak do PM.
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Naradina   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 21:27

Som ZA... restodov je malo vela altov + ....
Návrat hore Goto down
Vanillkaa
Nováčik



Počet príspevkov : 25
Join date : 01.01.2011

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyŠt 15 september 2011, 22:03

Druid by sa hodil novy do G podla mna ZA ....
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyPi 16 september 2011, 00:07

Neznám, ale co jsem si včera všechno přečetl o tobě na gchate, jsem 100% ZA Laughing

edit: po zjištění dalších informaci PROTI


Naposledy upravil Quintas dňa So 17 september 2011, 03:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyPi 16 september 2011, 02:03

mno ja nevim ona ma desne kecy na gnomy :S a co by delal chudak gem by slysel nejen na desitkach ze nema mikrak :X
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyPi 16 september 2011, 04:49

I tož, co na to říct xD
Z faktického hlediska jednoznačně ZA, protože těch resto druidů opravdu nemáme moc a každý se hodí (+ je open na ně nábor)

I přestože někteří možná proti něco ní mají, tak já jsem s ní vždy vycházel v dobrém a neměl sem s ní problém. Je to prostě jen svérázný člověk Smile
Jinak Qčko, já to vydržím neboj Very Happy krom toho na gnomy má kecy každý xD



Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptyPi 16 september 2011, 05:45

rasisti, desny... jinak nechapejte muj post spatne ja jsem urco ZA i kdyz moje za je houby platny Very Happy me se s ni nahodou na raidech keca dobre
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 03:46

ano ano druid by sa hodil ale somProti

Dovody: ja som s narou nikdy problem nemal vlastne bolo to kvoli jej G ze ja som zacal chodit 25 man raidy na wotlk pretoze dovtedy som nemal ziadnu vacsiu G ale proste chcete mat z chol najlepsiu G na servery a nara nie je ten druid ktoreho potrebujeme ano ma vsetky classy pomaly ako altov ale jako sorry ale aj co som videl aj co som pocul ani jedneho nevie hrat a neviem ci takych ludi tu potrebujeme

a co sa tyka druida talenty nema zle skoro jak ja to nebudem riesit na raidoch v UD v heale nikdy nevynikala a odkedy je v ordo moc pekne slova na jej adresu od tych ludi co tam poznam som nepocul v main raide bola VZDY posledna v heale na queene ze bezne robi 5 k hps co je podla mna viac ako podpriemerne tam je taka dmg do raidu ze musi mat aspon 6.5k hps ked je akakolvek ordo vraj dost krat wiplo kvoli jej low healu
jeden chalan mi povedal ze ten heal bere tak ze na co overheal snad to niekdo healne ked pride rana .... druid v OS jej aj vraj chcel poradit ale ona to odmietala ... to je druhi dovod preco nechcem naru v G je v celku konfliktna a povedal by som ze aj tvrdohlava ja som s nou ziadny nemal ale uz vo VoI ako GuMa sa pohadala s dost ludmi a vraj v OS mala len par ludi svoju skupinku ktorych mala rada a s zvyskom mala konflikty s tromi officiermi sa pohadala co bol koniec koncov dovod jej leavu/kicku
pytal som sa na nu 3roch ludi z ordo vsetci mi napisali to iste kludne sa mozem pobavit s dalsimi ale myslim ze odpoved bdue rovnaka

nepisal som sem mena tych hracov nechceli aby som ich pisal

sorry nara , ano druida potrebujeme ale nie ju budete to brat tak ze nechcem konkurenciu ale nie je to tak ja konkurenciu rad privitam ale nech je poriadna

vidim kolko tu je ludi ZA nazyvajte si ma akokolvek nadavajte mi kludne ale ja chcem pre tuto G dobre som CL ale pre tieto dovodu tu naru nechcem ale myslim ze tu nemam ziadne slovo ale pokial prijmete Naru tak som tu skoncilmozte si vybrat medzi nou a mnou myslim ze to vyhra ona lebo v poslednej dobre (2tyzdne cca ) chodim len na raidy ale je to na vas vase slobodne rozhodnutie snad sa rozhodnete mudro a bude to to lepsie rozhodnutie pre G


Naposledy upravil Camelko dňa So 17 september 2011, 06:14, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 04:51

Nazdar Camelko,
chci ti napsat jen jednu jedinu vec...vim presne kdo ti co rek (ne nemusel si sem ty jmena psat). Ze by se nekdy kvuli mymu healu wiplo si nejsem vedoma, pac se queena dala (a to doknce kdyz sem byla za priesta..) Kdykoliv jim teklo do bot jsem jim byla dobra ale jinak umi jen nadavat a pomlouvat..a to 5khps si mohli odpustoit pac to nebyl druid ale priest....a o tom jsme nikdy netvrdila ze je imba.
Na guildu v guilde si vzdy stezovali..kvuli nim jsme toho udelali (ne jen ja) mraky a nikdy jim nic nebylo dost dobry a jestli se clovek nemuze bavit se svejma kamaradama (ktery zna aj osobne)aniz by na to neco meli, pricemz delaj to samy sami. Stanovilik si pravidla a sami je porusovali. Nevím co víc by chteli ....

Vic nema cenu psat, protoze o ty situaci vis kulovy....nebyl si tam...
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 05:13

nemozes vediet kdo mi to napisal pretoze toto pisal dnes to bolo len par ludi lebo som si to zistoval ale uz predtym mi par ludi na teba hovorilo len negativne veci, a sorry nara ale pokial chcu v chol len top ludi s normalnym charakterom nekonfliktnym tak ty sem nepatris uz v UD si nejak neprekvitala skillom a nepocul osm ze by si sa nejak zlepsila ... nic proti tebe nemam ja osobne ale je to fakt
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 05:19

Ty si taky za dob Ulduaru nebyl nijak imba ted netvrdim ze si lowka....fakt brat veci z pohledu trech let back je fakt imba vec...

PS: presne vim s kym se si bavil...pac si to prozradil ani nevisxD
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 05:33

bol som lofka ale zlepsil som sa aspon trocha , ale vravim na teba som nepocul dobre ohlasy a to som sa nepytal par ludi

PS: je mito jasne ze som to prezradil ale napisal som ze uz predtym som sa o tebe bavil aj s inymi ludmi pretoze ma zaujima jak sun a tom iny resto druidi

je mi to jedno ja sa k tomuto uz nevyjadrujem je to na officieroch ja si stojim za tym co som napisal bud ja alebo ty
Návrat hore Goto down
Robigus
Bažant
Bažant
Robigus


Počet príspevkov : 72
Join date : 10.09.2010

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 05:35

Camel camel, utvor si vlastny nazor a nedaj na druhych Cool

Inak cus Nara. Btw som pro Cool
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 05:54

Robigus napísal:
Camel camel, utvor si vlastny nazor a nedaj na druhych Cool


praveze to je velmi dobre ze camel ako CL sa takto informuje o hracoch svojej classy a preto vie roztriedit plevel od ruží... no ked to tak citam tak mam dojem ze zmenim svoje rozhodnutie na proti,verim camelovmu usudku na 100% lebo ako jeden z mala ludi tu bere to CLstvo vazne a viem ze nie je ten typ cloveka co kvoli konkurencii dava stopku Wink


viem ze treba restoda ale nie za kazdu cenu,takze ja menim na PROTI, nechcem aby boli zbytocne konflikty v guilde lebo je ich tam obcas viac nez dost aj bez dalsich "pomocnikov". Neutral
Návrat hore Goto down
Robigus
Bažant
Bažant
Robigus


Počet príspevkov : 72
Join date : 10.09.2010

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 07:18

Desmi jeden mudry clovek mi raz povedal: " Neodsudzuj cloveka podla nazoru druhych, ale urob si vlastny nazor. V tomto pripade to znamena otestovat. Cool
Takze asi tak.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 08:15

jakoze imo je skvele mit vlastni nazor, ale delat psychologicky natlak ona nebo ja je imo obohe.. kor hnedka v prvnim postu..
navic na test se tu vzalo tolik lidi kvuli, kterej se faluje, ze je to usmevne, jsem myslel, ze test rank je presne o tom, aby se clovek odzkousel v raidu, a netahali se nazory jinych guild, od kterych ten clovek odchazi, protoze ktera gu by chvalila cloveka, co odchazi. Ale dunno asi jsem to jen blbe pochopil ty ranky Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 08:18

jinak nazor des a nas vsech je uplne jedno.. zati je to 2 oficiri ZA a jeden CL proti; coz je asi tak jedine, co ma nejakou vahu v tehle diskuzi Very Happy
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 08:26

qcko napísal:
jakoze imo je skvele mit vlastni nazor, ale delat psychologicky natlak ona nebo ja je imo obohe.. kor hnedka v prvnim postu..
navic na test se tu vzalo tolik lidi kvuli, kterej se faluje, ze je to usmevne, jsem myslel, ze test rank je presne o tom, aby se clovek odzkousel v raidu, a netahali se nazory jinych guild, od kterych ten clovek odchazi, protoze ktera gu by chvalila cloveka, co odchazi. Ale dunno asi jsem to jen blbe pochopil ty ranky Wink

qcko teraz si to vystihol ako sancu by mala dostat a nech sa ukaze co som pozeral eq ma taky isty ako camel teda heal by mal byt skoro rovnaky a tak isto ma odprogresovane vsetko co je open tak aj faily by nemali byt. teda u mna to je stale ZA na test. a tam sa vsetko ukaze
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid EmptySo 17 september 2011, 08:50

ale neni vsetko o EQ aj na altoch ma eq a tam fakt nema dmg to mam aj z vlastnej skusenosti , eq ma teraz kazdy druhy debil (ci uz addly alebo nindznuty) a nic z toho
a ten rank test neni na test hocikoho musi prejst cez prihlasku a pokial tam sa povie ze nie proste nebude sa testovat hocikto... vela ludi co malo eq sa neprijal oa zase ti co nemali sa prijali lebo sa o nich vedelo ze su dobri
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Naradin - resto druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naradin - resto druid   Naradin - resto druid Empty

Návrat hore Goto down
 
Naradin - resto druid
Návrat hore 
Strana 1 z 2Choď na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Resto Druid
» Prihlaska-resto druid
» TEKVA resto druid
» Pumpales,Druid,Resto
» Kibar - druid - Resto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: