Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATA] Senegam - přihláška

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Senegam
Anonymný




[PRIJATA] Senegam - přihláška Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATA] Senegam - přihláška   [PRIJATA] Senegam - přihláška EmptySo 06 júl 2013, 07:13

* Nick: Senegam

* Class / Spec / Offspec:

Hunter - Marksmanship

* Link na Soulwell Armory:

soulwell.cz/armory/character/?name=Senegam

* Vek:

22

* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?:

FPS se pohybuje od 60 obrázků výš, s latencí nebývají problémy (běžné hodnoty okolo 20 - 30ms)

* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS):

6 - 6,5k dps na 1milion HP (unbuff, hodně dochází mana), v raidu se pohybuje na stojících bossech okolo 10k

* Screenshot UI povinne z raidu:

Addony, které používám, jsou: X-Perl, Healbot(na zobrazení raid frames s debuffy), Bartender4

i41.tinypic.com/jt79ys.jpg

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?:

Team-speak mám, ale jelikož při raidování na 99% bývám vedle Ucha, ani ho nezapínám :-D. Ale nedělá mi problém v případě potřeby se připojit a být dostupná na TS. V průběhu prázdnin jsem flexibilní a v novém semestru uvidíme :-).

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):

WoW jsem hrávala již dříve, ale vpodstatě jen na úrovni expení. Loni o prázdninách (2012) jsme začali hrát s Uchem a dostala jsem se do svého prvního raidu. Hunter Senegam je moje vymazlená postavička, kterou ovládám, jiné classy jsem zatím nezkoušela. Z WotLKu mám zabitý celý Naxxramas, na Soulwellu fungující Ulduar a celé ToC (včetně Grand) a ICC po Valithrii (bez Gunshipu, včetně 25manu).

* Kde čerpáš informácie o svojej classe:

Google prozradí téměř vše, co mě zajímá. To potom aplikuji na Soulwell, pokud něco není jasné ráda se zeptám a ráda se přiučím něco nového, co posune mé schopnosti dále.
Nejradši trápím Ušáka otázkami o MÉ postavě :-D (on to asi zrovna rád nemá:-))

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit:

United Legion of Aliance - rozpadla se, všichni buď přestali hrát nebo odešli na jiný server.

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?:

Hlavním důvodem je přítomnost Ušáka u vás :-), a jelikož jsem úspěšně zdolala další ročník VŠ, ráda bych se opět účastnila raidů.

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?:

Dlouhouch (;-)), Kriplex raidoval s námi v ULoA, jinak nejspíš nikdo

* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne):

WoW jsem byla nucena velmi omezit v období jarního semestru na mé vysoké škole (PřF MU), abych vše v klidu stíhala. Teď přes prázdniny budu mít více času a přišla zpět i chuť vrátit se do raidů a časem ozkoušet nové bosse na Soulwellu, které jsem ještě neviděla :-). Jelikož nejsem tak zkušená (délkou hraní) hráčka, těším se na spolupráci s guildou na tak dobré úrovni.
Sice WoW nehraji x - let, jako většina (i Ucho :-)), ale myslím, že jsem šikovná a rychle se učím. To vám snad Ucho potvrdí :-D.
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

[PRIJATA] Senegam - přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATA] Senegam - přihláška   [PRIJATA] Senegam - přihláška EmptySo 06 júl 2013, 07:25

Ona už, chudák, v guildě byla :-D Ale rollback jí vrátil zpět do ULoA :-)

Každopádně jsem ZA :-), je šikovná a rychle se učí. A chci ji do své 10tky :-D.
Návrat hore Goto down
Aevys
Nováčik



Počet príspevkov : 48
Join date : 24.07.2011
Age : 29
Bydlisko : Lipt.Mikuláš

[PRIJATA] Senegam - přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATA] Senegam - přihláška   [PRIJATA] Senegam - přihláška EmptySo 06 júl 2013, 09:13

ZA
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

[PRIJATA] Senegam - přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATA] Senegam - přihláška   [PRIJATA] Senegam - přihláška EmptyPo 08 júl 2013, 02:54

preskocme formality pozname ju aspon ty co chodily z uloa 25 togc som za
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[PRIJATA] Senegam - přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATA] Senegam - přihláška   [PRIJATA] Senegam - přihláška EmptyUt 09 júl 2013, 11:15

ano dakujeme ze si si dala zalezat na prihlaske aj napriek tomu, ze bolo takmer 100% jasne ze budes prijata.

locked
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATA] Senegam - přihláška Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATA] Senegam - přihláška   [PRIJATA] Senegam - přihláška Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATA] Senegam - přihláška
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATA] Lilit- paladin
» prihlaska
» Prihlaska
» PRIHLASKA - SAW
» prihlaska :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: