Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage

Goto down 
+4
nwankwo
Enariell
Rafik
Krys
8 posters
AutorSpráva
Krys
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 25.06.2013

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptyUt 25 jún 2013, 07:11

Nick: Krysus
Class/spec : Mage - fire s focusem
Armory odkaz: http://soulwell.cz/armory/character/?name=Krysus

Vek : 18
FPS, latence : 30 fps +- latence 20-30
screen UI: http://leteckaposta.cz/704474088

-Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?
ano vyhovuje, TS3 mám a mikrofon také a ukecaný jsem, tak nebude problém mě slyšet :-D

-Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):
Začínal jsem na Čechwowu, kde jsem byl marný až to bolí :-D, ale zde jsem odprogresoval celý naxx. Poté jsem hrál na Czechdreamu jsem se z lamky vypracoval aspoň na průměrného hráče. Pak už jsem byl na SW, odkud mám vše odprogresováno co jen jde včetně UD HM... Všeho všudy hraju 2 roky asik...

-Kde čerpáš informácie o svojej classe: Co si přečtu, testováni a optáním ostatních zkušenějších hráčů... Doufám že jich moc není :-D

-Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: ULOA jsem s ní sice od začátku, ale teď upadá jako nikdy. Předtím byl aspoň GUM přítomen, ale to se teď nedá řict...

-Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Důvod je, že chci mít své postavy(Lawamancer-fmage, Krysus-fmage, Brabuss-fury war, Gite-fury war, Faith-holy pala, Jarold-rdruid) v aktivní guildě, ve které nebyly snad nikdy možná na CW. Také chci najít uplatnění pro tyto postavy...

-Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Určitě Ucho, pokud berete Ceckovo slovo za vážné tak i Ccecek :-D, Kriplex se mnou chodil jak v ULOA tak i TOOT raidy a možná pár dalších na které si nevzpomenu..


Naposledy upravil Krys dňa Št 27 jún 2013, 01:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Rafik
Nováčik
Rafik


Počet príspevkov : 49
Join date : 09.02.2013
Age : 26
Bydlisko : DOMA, PYCO :D

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptyUt 25 jún 2013, 09:54

ZA
Návrat hore Goto down
Enariell
Nováčik



Počet príspevkov : 37
Join date : 24.07.2010

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptyUt 25 jún 2013, 18:54

Zahoď na raidy ten party frame UI a posuň si tam Raid Frame UI, prosím.
Jinak nevím, další mage.. Neutral
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptySt 26 jún 2013, 00:26

Co sa tyka mna tak osm neutral nie z dovodu ze nemas eq alebo skill ale skor z dovodu full stavu magov sme 4ja na jeden raid sice ogmos je teraz cca mesiac inactive ale aj traja su uz vela netusim ako to bude.

K UI naco mas taky velky dmg meter staci 5 miest a daj si ho do praveho dolneho rohu vedla listy z baglami tak isto by som omen presunul pod chat tiez nemusi byt tak velky a zmensit si raid frame u teba nieje az tak dolezite si naklikavat ludi z raidu max jedine pri lady alebo pri kusani na queene a zda sa mi to zbytocne velke.

Co sa tyka talentov nieje o com eq ok
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptySt 26 jún 2013, 01:58

ZA, nema jen maga a vse ovlada na spickove urovni. Nenapsals tam Jarolda, co je s nim? R druid by se mohl hodit sem tam. Jinak k UI mejva kazdej nejaky dodatky, i ja, ale nevyjadrujte se stylem 'udelej to tak a ne jinak' :-D je to jeho vec, ma tam podstatny veci a veci co on povazuje za podstatny :-D a pokud ho to nelimituje ve vykonu :-D mam taky omen na 10 mist, zbytecne, ale zapada mi to do konceptu a libi se mi to :-D:-P

+faith holy padlo, ten se taky hodi.. Krysus je flexibilni takze znovu pisu - ZA.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptySt 26 jún 2013, 02:39

Ale prihlasku ma za maga ja Vas nepoznam neviem akych mate altov a to je jasne ze to bola skor rada len to zle vyznelo
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptySt 26 jún 2013, 02:41

Jarolde dopis tam alty vcetne specek, at je to jasne videt z prihlasky :-P:-)
Návrat hore Goto down
Ewann
Nováčik



Počet príspevkov : 46
Join date : 08.11.2012
Age : 33
Bydlisko : Hulín

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptySt 26 jún 2013, 07:52

No podle me je magu dost, a resto druidi jsou na mainraid taky dva. Za me neutral ... A co se tyce velkeho dmg metru, tak je asi potreba u nej vic jak 5 mist Very Happy
Návrat hore Goto down
Cecek
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 30.04.2013
Age : 33
Bydlisko : Uherské Hradiště

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptySt 26 jún 2013, 22:12

ja ho znam uz strasne dlouho...strasne pohodovy a pro raid hodne prinosny...za me ANO
Návrat hore Goto down
Krys
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 25.06.2013

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptyŠt 27 jún 2013, 02:01

UI mi takhle vyhovuje jinak mívám víc oddálenou kameru... a napsanýho Krysuse mám protože je to můj main...
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage EmptyUt 09 júl 2013, 11:19

prepac za dlhsiu dobu vybavenia prihlasky, budes prijaty, napis v hre officerom o inv (kriplex, ja-zarana, ereshkigall, quintas, maslickoo)
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage   [PRIJATY] Přihláška Krysus - mage Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Přihláška Krysus - mage
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Prihlaska Ujo Harra
» [PRIJATY] Prihlaska - Rafik
» [PRIJATY] Příhláška Elendril
» [PRIJATY] Prihlaska - Darkleeh
» [PRIJATY] Přihláška- Shax

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: