Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman

Goto down 
+5
Cerebran
luckyD
Bigtits
Tino
alissak
9 posters
AutorSpráva
alissak
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 16.03.2013

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptySo 16 marec 2013, 23:58

* Nick: Alissa (plus pár altů za které nikterak pravidelně nehraju)

* Class / Spec / Offspec: Shaman / Elemental, plošnící elemental :-)

* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character/?name=Alissa

* Vek: 21

* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: 30-50 FPS (záleží pokud mám wow v okně nebo na fullscreen), latence téměř vždy do 100. Maximálně po pádu serveru bývá vyšší, problémy tedy nejsou.

* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): 6200 +-

* Screenshot UI povinne z raidu: Nemám žádný screen z raidu, tak jsem se pokusil o takový improvizovaný raid. Je tam vidět všechno co mívám v raidu zapnuté: Satrina BuffFrames, Prat, DBM, Recount, Omen, HealBot (bohužel na screenu pouze test bary) a Power Auras (pro zajímavost plamínek je flameshock na targetu, žluté kolečko je buff z totemu a červené kolečko je cooldown na lava burst :-).
[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman 40304285

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?:
Raid time mi vyhovuje, TS3 samozřejmě mám a ovládat jej umím, nicméně jej používám zatím pouze na poslech. Pokud bude vyžadováno i mluvení, holt se podle toho budu muset zařídit :-)

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): WoW hraju zhruba 3 roky na serveru Valhalla -> Soulwell s tím že zpočátku jsem hrával hlavně PvP (byť na chabé úrovni) a s PvE jsem začínal o něco později. Prošel jsem všechny raidy, které máme na Soulwellu funkční (Od Zul´Gurubu po ICC). Drobnější výjimka je Ulduar, protože v době kdy se chodil jsem moc nehrál, ToGC 25 (většinou ho chodily zaběhnuté party a s worldem jsem se o něj nikdy nepokoušel) a ICC, které jsem byl zatím vždy s worldem a podle toho to tak i vypadalo (tedy Rot, Fester a princové vždy představovali vrchol našeho snažení)

* Kde čerpáš informácie o svojej classe: Elitist Jerks, wowhead fórum a battle.net fórum z příslušných patchů.

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Brave cowards. Je to Guilda z Valhally. Hraje tam pár lidí. Hrávali jsme tam s kamarády z gymplu a GuM je můj známy z RL. Atmosféra je pohodová, ale vzhledem k tomu že se chci věnovat PvE s šamanem na úrovni, je potřeba změnit klub :-) (Jste první guilda která mě přinutila přemýšlet a opuštění téhle "soukromé" zašívárny :-). Stávající SW guildy jsou buď uzavřená společenství nebo je v nich vždy nějaký negativní element, se kterým bych si nerozuměl).

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Pohodovou a rozumnou partu lidí, kteří ví co dělají a když je třeba, dokáží poradit a pomoct (z lidí co jsem od Vás měl možnost poznat jsem si udělal dobrý obrázek o zbytku guildy). Pak samozřejmě kvalitní raidy a PvE obecně.

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Znám více lidí, ale nevím jak dalece si mě pamatují oni, nicméně Rodanna znám od začátku SW. Stejně tak on mě.

* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Jsem z Opavy, nerad mluvím anglicky ;-) a kromě wowka rád jezdím na kole (takže přes léto hrávám míň :-).
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 00:04

Až na to, podľa mňa škaredé UI
som ZA TEST
Návrat hore Goto down
Bigtits
Bažant
Bažant
Bigtits


Počet príspevkov : 56
Join date : 18.02.2013
Bydlisko : Beroun

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 00:11

Sem za test pěkná přihláška. Jen bych se ještě zeptal na jakym typu bajku jezdis Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 00:21

Pro přijetí. Shamanů máme málo, navíc Alissu znám jako spolehlivého člověka.
Návrat hore Goto down
luckyD
Nováčik
luckyD


Počet príspevkov : 36
Join date : 30.09.2012
Age : 40
Bydlisko : KOšice mesto kultury

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 00:29

test
Návrat hore Goto down
alissak
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 16.03.2013

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 01:00

@Tino: Nejsem na věci typu bartender od doby kdy jsem hrával na 10ti palcovém netbooku s mizerným výkonem. A nerad nastavuju addony obecně.
@Bigtits: Jak horák tak silnice, ale převažuje MTB :-)
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 01:18

Proti z dôvodu zrušenia alt raidu. Main raid je stabilne plný s +5 luďmi minimálne, aj keď šamana máme ele len jedného.
btw. hýbeš sa šípkami či ako keď máš wsad bindy?
Návrat hore Goto down
alissak
Nováčik



Počet príspevkov : 3
Join date : 16.03.2013

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 01:31

myš a q e
Návrat hore Goto down
Rafik
Nováčik
Rafik


Počet príspevkov : 49
Join date : 09.02.2013
Age : 26
Bydlisko : DOMA, PYCO :D

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyNe 17 marec 2013, 03:49

alissaku, kdyz se dostanes do guildy, pocitej ve ctvrtek (kazdej) icc10 s rafikem v 7:00, jedinej shaman mi chybi Very Happy
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyPo 18 marec 2013, 10:17

Hmm tazka situacia, lebo naozaj mame len 1 aktivneho main ele samana. Taktiez, vacsina ohlasov je zatial pozitivna.

Ale momentalne mame 25 man nabity, a na striedacke by si urcite nechcel sediet. Este sa musim poradit s ostatnymi officermi zajtra na raide, ze ako budeme postupovat, ale bohuzial, pravdepodobne budes musiet skusit stastie inde.

CL je Ereshkigall, keby nieco tak unho sa informuj o aktualnom stave v guile.
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyPo 18 marec 2013, 23:59

Tyjo, lidí se hlásí, další 3 lidi což dobře vidím runner, alissa, ten priest, ten sarlen, nezkusíme to ještě jednou? Zara? Dobrat ještě tak 4-6 lidí jestli by se někdo našel... a zkusit to v sobotu znovu, ale prvně by to chtělo zjisti kolko lidí by šlo z guildy a kolko lidí by došlo z těch co maj přihlášku... zkusím to ještě nějak pořešit...
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyUt 19 marec 2013, 01:46

za test v pripade ze se prehodnoti dalsi raid, jinak ...
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman EmptyUt 19 marec 2013, 02:10

No to je sice pekne Maslo, ze sa hlasia, ale stale to neni dost na plnohodnotny raid, ktory by mal sancu dat viac ako 6 bossov.

A ako sa pise v prihlaske:
alissak napísal:
ICC, které jsem byl zatím vždy s worldem a podle toho to tak i vypadalo (tedy Rot, Fester a princové vždy představovali vrchol našeho snažení)
tak Alissa ma vyssie ambicie, nechce davat len stale tych 6 lahkych bossv a tipujem ze aj ostatni co sa k nam hlasia. A to by sme im bohuzial nevedeli zabezpecit, pretoze 2. raid na viac proste nema. Casovo (rozpada sa to okolo 18tej), ani skillom.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman   [NEPRIJATY] Alissa - ele shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] Alissa - ele shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] Resto shaman
» [NEPRIJATY] Orihime - SH Pristik
» [NEPRIJATY] paladin Sarlen
» [NEPRIJATY] Prihlaska Sandwraith
» [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: