Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Druvalen - druid

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptyUt 08 január 2013, 20:59

* Nick:Druvalen

* Class / Spec / Offspec: Druid (resto/feral) pozn... můžu heal, dmg i ot

* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Druvalen

* Vek: 16

* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: bez problémů

* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): 5555 Smile

* Screenshot UI povinne z raidu: časem Smile

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: raid time je vynikající Smile TS3 používám kazdý den Smile

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Hraji již více než 3 roky, začínal jsem na serveru BlackSun, spojen v SW. Minimálně průměrně ovládám všechny své postavy (od každé class 1). Když jsem začínal expit svou první postavu (hunter na hordě za kterého jsem stejně nehrál) tak byl ještě tBC, takže po doexpení jsem se začal aktivně zapojovat do rozjíždějících se naxxů, odchozeno mám vše fungující Smile

* Kde čerpáš informácie o svojej classe: občas zadám něco do google, nebo diskutuji s přáteli na TS Smile

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Severní Hvězda, nic proti ní nemám ale po roce raidování mě nenapsali na main raid který jsem si řekl že bude můj poslední protože mi něco vlezlo do pravidelného raid time takže se již nemohu účastnit Sad

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Pár raidů už mám s vámi odchozených a splnili jste moje očekávání, výborná parta lidí jak na hraní tak i mimo Smile

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Netroufám si nikoho říct Smile

* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Jsem nekonfliktní a snažím se být se všemi v pohodě Smile jinak se zeptejte Smile
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptyUt 08 január 2013, 22:04

Asi Druvaalka že ? z radov predchadzajucich. ZA jednoznačne
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptyUt 08 január 2013, 22:14

Shamana už u nás máš, takže nevidím problém vzít i main char. Bohužel máme jen jeden togc/icc25 raid, takže pokud ti nebude vadit, že nebudeš moct odraidovat se všemi chary....
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptyUt 08 január 2013, 22:53

Druvalka je jen jeden z mnoha altů Smile Druvalen je main a jediná postava na které mám guildu tak je to trochu něco jiné Smile PS: Je pravda že jsem si chtěl napsat přihlášku Very Happy
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptyUt 08 január 2013, 23:14

SemZA vpohode hrac ktory bude len prinos pre Guildu Smile Co vic Dodat Stastny Novy ROk Very Happy


Naposledy upravil Dykolokorko dňa St 09 január 2013, 07:04, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptySt 09 január 2013, 01:50

dyko Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptySt 09 január 2013, 01:56

Jojo jasný... přihláška ani taková být nemusela.. ale to je jedno :-) Jasně ZA :-P
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptySt 09 január 2013, 07:04

Co Ramme ?Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid EmptySt 09 január 2013, 07:55

tohle je jen formalita dajte mu pak inv pisal mi v dobe ked nebol zadnej officer online
prava nastavena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Druvalen - druid Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Druvalen - druid   [PRIJATY] Druvalen - druid Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Druvalen - druid
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Lightblackie resto druid
» [PRIJATY] lexz - Priest
» [PRIJATY] Prihlaska - Rafik
» [PRIJATY] Rodann - warrior
» [PRIJATY] Příhláška Elendril

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: