Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymní
Anonymný




[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 10:50

* Nick: Garlock
* Class / Spec / Offspec: Warlock / primárně affli a sekundárně demonology
* Link na Soulwell Armory: http://www.soulwell.cz/armory/character-sheet.xml?r=Soulwell&cn=Garlock

* Vek: 16
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: Průměrné FPS se neodvážím odhadnout, ale latence je většinou maximálně do 30ms, problémy s FPS mám jen v někdy ve 25tkách, ale nijak moc mě to neovlivní.

* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): Kolem 5-6k
* Screenshot UI povinne z raidu: Vytáhnul jsem jeden starší screen, UI pořád stejné.
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/571/wowscrnshot092012231503.jpg/

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: Ano, nevidím problém.

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Hraju necelé 3 roky, začínal jsem na Wotlk serveru Czechdream, na oficiálních serverech jsem nikdy nehrál. Celkově hraji za warlocka, někdy zajdu raid s warriorem, jinak mé další postavy jsou spíše sběratelské exempláře, za které moc nehraji. Co se týče zdejšího "progresu", mám insanity v ToGC 10, v ToGC 25 zatím ne, jelikož world raidům, z vlastní zkušenosti, moc nevěřím. V ICC 10 jsem se nejdále dostal ke Queeně (ta se bohužel nedala), ICC 25 tam jsem skončil u Professora. Naxx 10 mám projitý (Undying), co se týče jeho 25m verze, tu nemám projitou ani z poloviny, protože se už moc neskládá, vlastně se mi zdá, že vůbec. V Ulduaru 10m mám celkem dost bossů projitých, ale jelikož se lidem nechce chodit jede z nejlepších raidů vůbec, tak jich víc nemám...v jeho 25m verzi nemám bohužel ani jednoho bosse. Ale protože jsem sběratel achievů, rád bych to vše časem dohnal.

* Kde čerpáš informácie o svojej classe: Snažím se vyhladávat v důvěryhodných zdrojích (Elist Jerks, wowwiki, wowhead) , ale většinou si všechno sám zkouším.

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: School of Magic, opustil jsem tuto guildu z důvodu neshod s ostatními hráči.

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Očekávám dobrou partu normální a rozumných (!) lidí, kteří hrají WoW pro zábavu a ne pro léčení nějakých komplexů a dalších věcí. Partu, která se nerozpadne po prvním wipe, ale aspoň se pokusí pokračovat.

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Znám asi jen Rodanna, který mi vás také mimo jiné doporučil, ale ručit za mě nebude Smile

* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Chodím na střední průmyslovou školu - obor Elektronické počítačové systémy. Mezi mé koníčky patří fotografování, cyklistika, turistika, robotika a počítače obecně.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 11:59

konecne by sme mohli mat locka kterej by primarne mohol chodit demo verim ze by mu to nevadilo ale pokud v nem neco je to musime zjistit co rikate? ja som ZA TEST na raidu treba v sobotu na nase tocko v 16:00 pripadne dalsi raid v nedeli na icc.
pozri si ho zara uvidis

talenty v demo ok za mna
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 12:05

Za dobry počet str to sa neda odmietnuť xD
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 13:32

Demo jsem už dlouho nehrál, ale bude stačit malinko upravit EQ...a s tím problém nemám Smile Jinak nějaký testovací raid bych radši viděl příští týden, protože už mám dost ID, pokud tedy bude zájem. Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 21:21

tak aspon pokud nemas id na icc 25/10 daj nam vedet
Návrat hore Goto down
Maslickoo
Veteran
Veteran
Maslickoo


Počet príspevkov : 237
Join date : 25.12.2010
Age : 32

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 23:14

Nevypadá to špatně, jen koukám na screen, že by jsi neměl přehled o tom jak je na tom raid...v 25 určitě...Jako ZA na test určo... Podle toho teda co máš za ID...
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyPi 04 január 2013, 23:23

Pěkně napsaná přihláška, dozvěděl jsem se z ní potřebné informace. Určitě ZA na test rank.
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptySo 05 január 2013, 00:15

Ano, Garlockovi jsem doporučil, aby si podal přihlášku k nám. Znám ho delší dobu a můžu se za něj postavit. Na jeho relativně nízký věk se chová překvapivě rozumně. Možná nebude z počátku top DPS, ale situace na SW je taková, že lepší výchozí pozici mají etablované gildy. I když, co jsem měl možnost vidět, tak si myslím, že určitě převyšujeme gildy jako jsou Light in the Darkness, School of Magic, Holy Knights, Azeroth Kings nebo Guardian Angels a možná i United Legion of Aliance, se Severní Hvězdou jsme zhruba na stejné úrovni, jen The Order of Tirisfal je o malinko výš (ale to je taky dlouhodobě nejlepší gilda, která jako první dala ToGC25 Insanity). Co jsem tím chtěl říci... Pravděpodobně nemůžeme očekávat, že se k nám budou hlásit ti nejlepší hráči (resp. ti z nejlepších gild), ale co není může být a možná je i z hlediska soudržnosti a atmosféry v gildě lepší vychovat a vybrousit zatím hrubý kámen v drahokam. Wink
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptySo 05 január 2013, 00:56

Tak na ICC 10, ale i 25 už bohužel ID mám. Pokud máte zájem, můžeme to vyzkoušet příští týden.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptySo 05 január 2013, 02:07

Rodann napísal:
Ano, Garlockovi jsem doporučil, aby si podal přihlášku k nám. Znám ho delší dobu a můžu se za něj postavit. Na jeho relativně nízký věk se chová překvapivě rozumně. Možná nebude z počátku top DPS, ale situace na SW je taková, že lepší výchozí pozici mají etablované gildy. I když, co jsem měl možnost vidět, tak si myslím, že určitě převyšujeme gildy jako jsou Light in the Darkness, School of Magic, Holy Knights, Azeroth Kings nebo Guardian Angels a možná i United Legion of Aliance, se Severní Hvězdou jsme zhruba na stejné úrovni, jen The Order of Tirisfal je o malinko výš (ale to je taky dlouhodobě nejlepší gilda, která jako první dala ToGC25 Insanity). Co jsem tím chtěl říci... Pravděpodobně nemůžeme očekávat, že se k nám budou hlásit ti nejlepší hráči (resp. ti z nejlepších gild), ale co není může být a možná je i z hlediska soudržnosti a atmosféry v gildě lepší vychovat a vybrousit zatím hrubý kámen v drahokam. Wink


To co si napsal RODAN by malo bejt zaklad pre tuto guildu a vzdy tomu tak byvalo aj na tbc.


pre locka mame volny raid time na icc 10 v PONDELI V 19.00 ak ti to vyhovuje daj nam vedet
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptySo 05 január 2013, 03:02

Rodann ale aký gear ma toot aký gear ma severna hvezda? A navyše nám dosť ludí neprešlo čiže si myslím že sme na tom dobre Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptySo 05 január 2013, 05:00

Prijaty prava nastaveny
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyNe 06 január 2013, 07:11

Pozrel som si to armory a si na nom holy:D Nemas ziadne itemy na sebe.

edit: Tak to bude asi nejaky globalny bug, kazdeho vidim holeho:)

Nemusel by chodit demo, ked s nim nema skusenosti, ja mam na demo stavany eq, takze s tym nemam problem. Avsak, co potom je on? Podla aktualnych talentov to vyzera na afli.

Talenty: Podla toho, co vidim momentalne na armory, mas afli talenty nastavene celkom OK. Demo talenty mas zle urobene, tam by sa zisli niektore upravy:
- Improved Imp 3/3 + Summon Felguard 1/1 = ??? Akeho peta teda pouzivas? Ak Impa, preco potom nemas Demonic Power 2/2 a Mana Feed 1/1 ? Impovi dojde mana v dlhsich fightoch. Ak pouzivas Felguarda, preco potom mas body v Improved Imp? Hmm, mozno pouzivas 100%-35% fela, 35%-0% impa. Ak je to tak, tak sa ospravedlnujem a chcem od teba analyzu, ci sa to oplati :-)
- Ruin 4/5 rank? 5/5 je nutnost!!!
- Mana Feed 0/1? (dlhsie fighty napr. Professor, Anub'arak, Championi v TOC - tam neexistuje, aby impovi nedosla mana, fela sa netyka, tomu nedojde)
- Demonic Empowerment 1/1, Improved Demonic Tactics 3/3 - pouzitie tychto talentov je velmi otazne
- Intensity 0/2? 2/2 je nutnost! (Valkyrie, Anub'arak 3. faza, Festergut, Queen a pod. - periodicke AoE dmg do raidu = pushback!)

Vysledok: detaily sa doladia, ak je rozumny ako pisete vyssie, nebude problem. ZA na test.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptyUt 12 február 2013, 13:02

Za ten mesiac velmi slaba aktivita, zaslany mail, kde mi ma vysvetlit dovody svojej slabej aktivity a podla toho sa zachovam dalej. Ak dojde ku opusteniu guildy, otvorim nabor pre 1 warlocka.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) EmptySo 16 február 2013, 04:11

Leavol. Lockujem topic.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)   [PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock) Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY - KICKED(neaktivny)] Přihláška - Garlock (Warlock)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Prihlaska - Darkleeh
» [PRIJATY] Přihláška- Shax
» [PRIJATY] Prihlaska - Rafik
» [PRIJATY] Příhláška Elendril
» [PRIJATY] Prihlaska Artemiss

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: