Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Guildovné eventy

Goto down 
+2
rammatorix
Wayn
6 posters
AutorSpráva
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyPo 17 september 2012, 05:35

Takže navrhujem pre Cholko guildovné eventy; uvediem pár príkladov: Ako dobre viete za svoju clasu(dmg na dummy iba s weaponou), v pve geare 1v1 alebo 2v2 vo worlde(talenty mozu byt pvp:) Raidy-skupinka ludí, HNS-nejaký char bez guildy pôjde na určité miesto a pomocou indície ho budeme hľadať(bez použitia ''Who'') a podobne...Smile Odmenou by mohli byť goldy, zvýhodnovanie pre raidy, nejaké low ep(aj gp:D)a podobne...Smile Takže poprosím ludí ktorí by mali záujem napíšte,+každého kto si to prečíta:D Mohli by to robi vyšše postavený členovia, každé 3 alebo 2 týždne a tak.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyPo 17 september 2012, 06:59

nie zly napad ... trosku to ozivit
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyPo 17 september 2012, 12:56

Haha dobry napad, ja by som spravil taku sutaz, ze kto najdlhsie vydrzi bez prestavky tocit dmg do dummyho minimalne povedzme 5k dps. Zacneme spolu naraz a v zapnutom dmg metri uvidime dps hracov. Kto klesne pod 5k vypadava. Kto vydrzi posledny, vyhrava Very Happy Len neviem co vyhrava hehe. Keby padol server, alebo bol restart, pokracuje sa potom. Ked to bude trvat 24 hodin, budiz, pojde predsa o vydrz ! Alebo ked bude viac vytrvalcov napr. ukoncime to po 2,3,4,5,6,10,12 hodinach a vyhra kazdy kto vydrzal dovtedy. Potom napriklad pre tych co vydrzali spravime 2. kolo, kde bude treba mat 6k dps alebo nejaka ina modifikacia.
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyPo 17 september 2012, 18:02

:DDD tak možností je dosť treba to zrealizovaťVery Happy
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyUt 18 september 2012, 21:35

Dobrý deň Vám prajem!
[
Napíšem to sem, lebo nechcem zakladať nový Topic.]

Mám nápad, ktorý určite zaboduje pre oživenie a pre lepšiu dochádzku na Raidy.

V Sobotu keď sa pojde ICC 25Man, tak vždy po ukončení Raidu by sa rozdávali odmeny v nasledujúcich podmienkach:

Prvá možnosť:
- najlepší Damager
- najlepší Healer

Druhá možnosť:
- hráč týždňa

Bližšie info. a vysvetlenie:
- prvá možnosť: Hráči ktorí budú väčšinou na prvom mieste v Damage, Heal tak dostanú na konci Raidu (keď pred ukončením neodídu) odmenu za svoju schopnosť, skill a odvahu. Officer, napr. Roman by si pred každým Raidom otvoril textový dokument v ktorom by zapisoval vždy prvé 3 miesta v Heal a Damage. Človek ktorý bude najviackrát prvý, tak dostane odmenu vo forme goldov + EP bodov. Príklad: Najviackrát by bol prvý Dodo- Dostal by 1000G + 1000, alebo 500 EP bodov (EP rozhodne Officer). Heal to isté ako Damage pri odmene.

- druhá možnosť:
Hráč týždňa ktorý dosahoval nadmerných aktivít na Raide (Damage, alebo Heal), cez týždeň (Online stav) a je ochotný pomáhať v Guilde pri hocijakých podmienkach, Raidoch (25/10/5 Man) dostane 2000g + 1 500, alebo 1000 EP bodov (taktiež rozhodne Officer). Zdôrazňujem, že taktiež nemôže leavnúť Raid, alebo prísť neskoro na Raid, lebo tým pádom stráca právo na odmenu.

Dúfam či sa Vám to zapáčilo. :-)

S pozdravom Asklé.

Edit: Zabudol som ešte napísať, že ten jeden istý človek nemôže byť 2x za 2 týždne po sebe ocenený.

-
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptySt 19 september 2012, 00:45

takze to mame brat tak ze ty tie goldy zatiahnes? Very Happy Lebo nechapem odkial by sa mali brat, takto rozhadzovat z gbanky a potom nebude na opravy je blbost.
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptySt 19 september 2012, 01:36

Tak napr. Wayn ma goldov plnú riť, z toho vyplíva že by to mohol sponzorovať ak by sme ho pekne poprosili. :-P
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptySt 19 september 2012, 04:29

Wayn dal do guildy 80k a keďže už nemôže kvôli hotfixom poctivo zarábať ťažko niečo dám:D podľa mňa je to blbosťVery Happy veľa goldov veľa EP, blbé zvýhodňovanie ''prvých troch top dmgerov'' to by pán kolega hybrid zarábal jak minister:D, nesmieš to písať sem lebo toto má byť mimo našeho ''rajóna'' preto su to Geventy a nie Raideventy...založ si vlastný topic:D tu má ísť o zábavu s borcami s ktorými hráš a nie kričať im ty keket máš lepší gear preto si 1. v dmg alebo heal...Keď sa to začne realizovať(ak vôbec...) spravíme rôzne eventy(každý bude mať svoje bodovanie)...hráč s najväčším počtom 1 eventu získa určenú cenu za 1. miesto konkrétneho eventu, nech ne je šecko rovnaké a tak, samozrejme eventy by sa mohli rozdeliť na ťažšie a lahšie, keďže sme to ICC25HC zvládli, môžme sa zaoberať aj týmto:D samozrejme len kto má chuťVery Happy Tak prosím vyjadrujte sa pokiaľ to bude možnéVery Happy Ďakujem s pozdraovm Wayn. (Askle neuraz sa a nebuď na mňa naštvaty:/)
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptySt 19 september 2012, 04:49

Wayne neboj niesom naštvaný. :-D Teba mám rád :-P Ty ma nijako nenahneváš.
Chcel som počuť názor, tak som ho počul a berem to na vedomie. :-D
Ináč s tvojimi G eventmi súhlasím.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptySt 19 september 2012, 21:07

Event musi byt spravodlivy a vsetci ucastnici musia mat rovnake podmienky. Niektore classy aj ked sa poseru nemozu konkurovat v dmg inym, pretoze im nieco nefunguje ako ma alebo kvoli inym pricinam. To iste heal. A navyse tanky by boli diskriminovane. Preto Askle, bohuzial tvoj napad neni dobry.
Návrat hore Goto down
haluzator
Nováčik
haluzator


Počet príspevkov : 20
Join date : 11.05.2012

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyŠt 20 september 2012, 08:42

Ak sa mozem vyjadrit asklepiosov napad mi pride kus sebecky myslim ze tu ide len o zarobenie G a NIE O ZABAVU ,,,waynove napady maju styl a vyhrat moze ktokolvek ....tak isto aj napad zarany s tym dps nieje zly Very Happy
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptyŠt 20 september 2012, 21:24

Haluz. v tom príspevku išlo o to, aby ľudia sa snažili viac a lepšie dmgovať- healovať nie pre goldy...
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy EmptySo 22 september 2012, 10:28

Askle, nech sa aj na hlavu postavia - niektore classy proste NEMOZU byt v dmg pred inymi. Ver mi ze o tom nieco viem, odkladam si kopu screenov dmg metrov uz od r. 2008 z kazdeho raidu / lfg / hocijakej instancie.

Zaver: tvoj napad bohuzial neni dobry.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Guildovné eventy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Guildovné eventy   Guildovné eventy Empty

Návrat hore Goto down
 
Guildovné eventy
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: