Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Indestrucibl - Marksmanship Hunter

Goto down 
+3
nwankwo
romantank
Indestrucibl
7 posters
AutorSpráva
Indestrucibl
Nováčik
Indestrucibl


Počet príspevkov : 7
Join date : 09.05.2012
Bydlisko : Snina

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 06:53

* Nick postavy : Indestrucibl.
* Class / Spec / Offspec : Hunter / marksmanship.
* Profese : Eng / Min.
* Gearscore : 6140 PvP / 5960 PvE.
* Talent build : http://wow335.gamestool.net/huntert.php?502000000000000000000000000353051012300132331350313515000002000000000000000000000 .
* Info o altoch : Nick Saeldan / Druid / Bala|Feral|Resto / 5806|5700|6100.
* Vek : 18.
* Priemerné FPS a MS : 25 FPS / 20 MS.
* DPS na dummy po milióne dmgu : 7900.
* Screenshot UI povinne* z raidu :https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/694/wowscrnshot091612194511.jpg/
* Vyhovuje ti raid time? : áno mám aj ts3
* Tvoje PVE skúsenosti : cca 4 roky Anthoria čo sa týka PvE,
Progress:
ICC 10/25 11/11 Down.
ToGC 10/25 5/5 Down.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe : http://www.wowwiki.com/Portal:Main , http://forum.molten-wow.com/ .
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: TPON dôvod prečo ju chcem opustiť je že polovica išla na Cata a tak niesu raidy.
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? : Nebudem klamať iba pre PvE ako Chol najlepšia PvE guilda u ali čo môže poskytnúť dobre PvE Hráčom v Guilde.
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? : Rammatorix, Aocwipe, Vanila ...
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe : Už som tu raz písal prihlášku no neúspešne, mám par veci z icc 10 čo by som potreboval zmeniť ale dúfam že časom to príde, som nekonfliktný, spoločenský typ, dosť ľudí z chol má pozná z PvE/PvP tak nech samí posúdia.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 07:12

tak bol dneska s nama icc 25 s ordo raid a ten kluk sa dost zlepsil jak v eq tak aj s dmg. nefailoval a taktiky vedel ani na kingovi nerobil hovadiny. jeho prumerne dps odpovida asi jeho eq takeho huntra nastridacke bych velmi rad u nas videl a to co predvedol dneska bolo pre mna uspokojive

rotface 11k dps
fester 10,7k dps
prof. 9k dps
concil 8,5 k dps
qeena 10,k dps
king 8 k dps mam aj dmg metr ze soboty kde qintas toci 9 k dps pre srovnani

jednim slovem to poviem misto ako nahradnika by sa u nas zisel uz je nacase dat mu sanci pokud jde o mne uz bol testnuty a zlepsil sa urcite by bol prinosem. som za PRIJETI!

kdo by tu chtel spamovat nebo psat hovadiny nech sem raci ani nepise varujem ho predem!


Naposledy upravil romantank dňa Ne 16 september 2012, 07:15, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 07:14

roman naberas ludi jak velka voda ale kde ich chces naskladat myslis ze sa bude ludom pacit ze sedia kazdy raid na lavicke ?
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 07:21

je to porad lepsi nez prijit na raid a jit v 22 lidech a stoho ked sam chodis 2x do mesice a nevis jak pak vipada dochazka u nas cize ja by som ho zobral ked to nebude vadit jemu.
v prvej rade vedet ze vas bude vzdy 25 nic take by som nikdy nerobil ale tento hunt si svoje misto najde tak jako tak do dnesniho dne sa stale osvedcuje mat lidi nadbytek nez nedostateka pokud nemluvim pravdu tak zacas budu nase raidu a tu na anthorii velmi spatne aj s dochazkou a to neznamena ze to bude kazdeho bavit dal preto sa takych otazek uz vyvarujte zvlaste lidi co nemaju silnu dochazku my ostatni realitu zname.
udam len priklad aj ked ide ordo na 25 hracu tak nez se dostane ku kingovy vystrida sa najmenej 8 lidi kteri po cas progresu jeste odïjdu(ZA PRAVDU MI DAJU HRACI JAKO GEM,PEDERSEN A SPOL CO CHODIME PRAVIDELNE S ORDO) cize ja by som bol rad ked je mam stale po ruce lebo nez dojdu na kinga uz nas je razem 25 lidi kecam snad?
jeste doplnim ze stale pomahame s ordo raidy taky brat v uvahu

pokud ti indestr. nevadi byt na stridackle daj nam aj vedet ano
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 07:32

ty si moc farebný hunter:DDDD ZA
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 07:36

ja som iba a len ZA, ludia chybaju vzdy, a ak na HC nechybaju tak potom zacnu odchadzat a tak ...
len co sa tyka UI, zmensil by som si velkost barov, a stiahol nejaky addon na raid, aby si mal lepsi prehlad
Návrat hore Goto down
aocwipe
Nováčik
aocwipe


Počet príspevkov : 21
Join date : 30.06.2012
Age : 29
Bydlisko : Slovensko :)

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyNe 16 september 2012, 18:31

za
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyPo 17 september 2012, 01:35

@Aocwipe

Toto je prihláška- Neni to Topic na honenie príspevkov, ako si to ty nazval.

Sorry, že som sem písal tento príspevok, ktorý neni ohľadom tejto témy.

K prihláške: Bol som s ním pár Raidov a prejavoval sa ako schopný Hunter. Minimálne ako náhradník by sa hodil.
Takže ZA.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter EmptyUt 18 september 2012, 04:12

prijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty
OdoslaťPredmet: Re: Indestrucibl - Marksmanship Hunter   Indestrucibl - Marksmanship Hunter Empty

Návrat hore Goto down
 
Indestrucibl - Marksmanship Hunter
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stax MM hunter
» Petrinka - hunter
» prihláška mm hunter
» Lumiere-hunter
» Syle - hunter

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: