Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 HoodBlood- Resto Druid full PVE

Goto down 
+9
Camelko
Reveal
Eddward
Asklepios
Aristeia
Cerebran
rammatorix
Wayn
HoodBlood
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 00:50

Glyphy mam rapid rejuw, nourish( je diskuta
bilný viem), wild growth, dash, rebith
Rammatorix, prosím ťa čítaj poriadne a nevymýšlaj si svoje.
Napísal som nie že nemám záujem čítať ale že som si to nečítal z dôvodu že som o tom ani nevedel že je taký topic.
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 00:55

A sory ak vyznejú niektoré moje komenty agresívne alebo nejak nepríjemne ale fakt ma štve keď čítam niektoré vaše príspevky ako na mňa narážate ako keby som bol nejaký vyvracač morálky alebo najväčší pes Smile Ako sory ale je to prihláška do guildy nie chat na facebooku alebo na pokeci. Smile
Návrat hore Goto down
Cerebran
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 230
Join date : 11.04.2012
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 02:44

Veď práve pre to by si mal zniesť aj trochu kritiky.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 06:02

ako sorry guys,ale podla mna reaguje docela normalne na to, co tu z neho robite za odpad. tak dal talenty na 4 linky no je tam toho.. praveze jeho reakcie vobec nie su agresivne ani neprimerane,ja byt na jeho mieste tak by som vas uz davno vyfakovala ako malych harantov Very Happy trochu ucty by nezaskodilo obcas Wink a prepacte ale nedalo mi to ked to tu tak citam..
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 07:30

HoodBlood napísal:
Glyphy mam rapid rejuw, nourish( je diskuta
bilný viem), wild growth, dash, rebith
Rammatorix, prosím ťa čítaj poriadne a nevymýšlaj si svoje.
Napísal som nie že nemám záujem čítať ale že som si to nečítal z dôvodu že som o tom ani nevedel že je taký topic.

pozri sa ja ked som sem podaval prihlasku tak prve co bolo, tak som si hned zistoval ako ma prihlaska vyzerat co ma byt jej sucastou, pises prihlasku do jednej z najstarsich a najrenomovanejsich guild na serveri, tak aspon ja osobne som si na tom podla toho dal aj zalezat, prihlaska dost prezradza o hracovi ...
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 08:19

Tak ja si na prihláške vždy dávam dosť záležať na prehľadnosti. Ale na 2. strane si moc nepotrpím na kadejaké farebné písmo, smajlíky, etc. Jasne, stručne, zreteľne, prehľadne. Nikdy mi moc nepriľahli k srdcu prihlášky ktoré boli prečačkané-premačkané Very Happy Aspoň ja to tak vnímam, Ale 100 ľudí 100 chutí. Každému sa to páči inak no Smile Ešte Kriplex keď to tak spätne čítam písal si že na čo si podávam prihlášku za rdruida keď ma viac baví holy paladin. Je to už tak no. Moja chyba mal som si to uvedomiť.
Prosím keby sa mohol niekto vyjadriť teda, aký máte teraz stav s holadinami. Glyphy mám na beacon-HL-SoL. Čo sa týka EQ, Kriplex vie aký mám eq. Koniec-koncov jeho main bol kedysi hpala. Ak by to šlo aj za holy palacha tak by som dodal všetko potrebné, screeny etc. tento krát už to dám do gamestoolu Very Happy radšej.
Ale ako som písal ešte na začiatku, ak by nebolo miesto do raidu pre holy paladina kludne resto druid nie je problém.
S holy palachom mám za sebou icc10 hc okrem marrowgara toho sme nedali skrz bonestorm, healoval som.
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 08:21

Ešte k tým screenom, tie dodám keď budem doma(zajtra) teraz som mimo.
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 21:58

Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySo 08 september 2012, 22:15

Mám za Vanilu napísať že za palacha som ok, že on sa do prihlášok nevyjadruje Very Happy tak mi to povedal xD
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 34
Bydlisko : PO

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptyNe 09 september 2012, 08:42

Btw vidiet za mas snahu knam a ak ta mozem poprosit napis vsecko do jedneho prispevku bude to lepsie pre nas aj pre teba dole pod odpovedou mas Edit tam to opravis Smile A uff momentalne netusim ako sme na tom Smile Preto ti davam NEUTRAL
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptyUt 11 september 2012, 07:21

Dyčko nejak mi to nejde, btw. mohli by ste mi dať nejaký termín test raidu kedy by som mohol ísť? Alebo ďalšie info čo ďalej Smile
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptyUt 11 september 2012, 09:44

mám 16 ale keď vidím tento topic príde mi to že mám 30 oproti tebe...guilda Knights of Honor ta rada uvíta...Dyčko nejak mi to nejde...prepáč za vyjadrovanie ale hlava ti ide?
neviem prečo sa to ešte rieši, píšeš sra*ky, ,,Tak to pochop už je konec'' chceli sme viac ale málo sa niekedy dá...ty si ten prípad keď sa nedá...Radšej sa budem modliť s tými cirkevnými fanatkmi v škole ako raidovať s tebou...keď tam Ramm hádzal tie + mal ich pridať viac...Toť vše.
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptyUt 11 september 2012, 11:34

hmmm..Wayn...za toto ta uznavam...nemam rad rocnikove mladsi jedince...ale z tvojí huby lezou sracky jak ze stareho fotra Laughing
Návrat hore Goto down
Wayn
Bažant
Bažant



Počet príspevkov : 84
Join date : 06.06.2012
Age : 28
Bydlisko : Nitra

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptyUt 11 september 2012, 17:53

Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
HoodBlood
Nováčik



Počet príspevkov : 17
Join date : 03.09.2012

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptyUt 11 september 2012, 19:29

Wayn: Dlho som nevidel argumenty akými ty disponuješ Very Happy Very Happy
Narozdiel aby som napísal že ty máš 16 a ja 30 napíšem asi toľko že sa cítim na toľko koľko mám ja ale u teba to cítim na 10 rokov nie na 16.
Bez urážky ale tvoje argumenty viď: ,,píšeš sračky´´ nie sú argumenty na neprijatie do guildy.
Už som videl pár prípadov kde to po pár proti ľudia vzdali Very Happy ja to nie som takže asi tak.
A k tým sračkám, nie som si vedomý že by som tu písal nejaké nepravdivé alebo zavádzajúce informácie takže neviem s čím máš problém.
Možno ti vadí že píšem moc formálne ale to patrí k prihláške nie? nemôžem si ľudí pohnevať tým že budem drzý etc. ani tu nikoho neosočujem.
Za pozitíva poďakujem, za negatíva považujem fakty( skutočné a pravdivé), za ktoré sa buď ospravedlním alebo ich dokážem odargumentovať.
A za 2. Nikdy nepochopím ľudí čo odsúdia iných než by ich poznali ( to je tvoj prípad- aspoň to tak vyzerá).
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 EmptySt 12 september 2012, 01:15

nemam s toho celkovo dobry dojem vazne skus stesti nekde jinde bohuzel.celkove mi prijde ze ja ta znam jeste z dob minulych a nebyval si tak dobrej a skutecnost ze mam i moznost nabrat nekoho lepsiho tak bohuzes skus stesti jinde
neprijaty
Návrat hore Goto down
Sponsored content





HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: HoodBlood- Resto Druid full PVE   HoodBlood- Resto Druid full PVE - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
HoodBlood- Resto Druid full PVE
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Resto Druid
» Prihlaska-resto druid
» TEKVA resto druid
» Pumpales,Druid,Resto
» Naradin - resto druid

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: