Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Hokej a majstrovstvá

Goto down 
+9
Robigus
zastaph
Symaril
DESMiANA
Reveal
Maho
romantank
rammatorix
andiron
13 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 02:21

podla mna ta skupina to je dielom psychycki narusenych ludi, ako moze dakto taketo daco co i len vymysliet a ako to moze aj dakto zdielat a likovat
Návrat hore Goto down
Anti
Nováčik
Anti


Počet príspevkov : 9
Join date : 25.10.2011

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 03:15

Čo som počul ono to má cez 1k like-ov. Neverím že sa nájde toľko je*nutých ľudí.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 03:16

zatim to vypada nadejne tak nam drzte palce
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 04:38

Gratulacia ku krasnemu bronzu.
Ja hovorím je krajšie vyhrať o tretie ako prehrať vo finále.
Nemyslím to tak že dneska prehráme. To neexistuje
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 04:43

tak je to doma v pol sedme naschle
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 08:28

Smál sem se když Češi dostali naklepáno. A teď se budu smát až to odpískaj a dostanou naklepáno Slováci. Tak se patří přehnané namyšlenosti a sebedůvěře. Enjoy Very Happy
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 09:00

jaka namyslenost prosim ta vsak do kazdeho zapasu sli s tym ze budu bojovat ne jako suvereni kt beru len vyhru Smile podla mna uplne super sampionat a zajtra budem v uliciach BA vitat nasich aj ked len striebornych ale stale uzasnych chlapcov !!!
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 09:10

Krásny zápas bol! Nakoniec sme prehrali Sad Ale naopak, treba byť spokojný aj so striebrom! Slováci!
Máme zatial: 1 zlato, 2 striebro, 1 bronz. Na začiatku pri prvej tretine to vyzeralo nádejne, pri konci vyrovnali. A v druhej tretine dali 3x gol Sad. A v tretej tretine 2x! Bitch, mg. Sad Ale hra je hra, máme 2 miesto, čo sa často nestáva.
Návrat hore Goto down
Symaril
Nováčik
Symaril


Počet príspevkov : 14
Join date : 10.02.2012

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 20:24

ja som spoko aj keď mohli sme zahrať lepšie nebyť tých hrúbok v našej obrane ( za celý šampionát sme také nerobili ...). No nič aj striebro sa cení a ešte od takého mladého a neskúseného výberu Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyNe 20 máj 2012, 23:50

tak gratuluji stribro ale zase je to medajle a zaslužena


Naposledy upravil romtank dňa Po 21 máj 2012, 02:31, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Asklepios
Veteran
Veteran
Asklepios


Počet príspevkov : 124
Join date : 06.04.2012

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyPo 21 máj 2012, 00:59

Aj vám gratulujem Česi k bronzu!
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyUt 22 máj 2012, 09:28

kokos som bol na privitani nasich cista popicovka, tolko ludiiiiii ledva som videl na to podium Very Happy este ze sa viem dobre postavit
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptyUt 22 máj 2012, 22:14

andi ma s velkej casti pravdu,ale treba sa obcas pozriet do svojich radov.Pretoze na ceskom tyme ma vytaca jedna vec,napriek tomu ze hraju celkom dobre,tak ma serie,a nech si hovori kto chce co chce, akym sposobom rozhodoju zapasy....zoberte si kolko slovenskych golov na tychto majstrovstvach bolo s nejakym odrazom,ja si pametam jeden kopeckeho.A ked zacnem menovat ceske tak mi nebude stacit znakove ohranicenie prispevku.Gol proti nam - odraz od nasho obrancu,dovtedy mal puk smer rovno brankarovi na hrud.Prvy gol proti finom - prihravka ,odraz od hokejky(neplanovany) ,odraz od korcule ceskeho hraca,gol.2 gol s finmy - prihravka spoza branky tusim,odraz od fina ,gol.A takto by som mohol pokracovat a pokracovat.A ak nam niekto povie ze sme mali stastie,tak ano mali ,ale po 5-6 rokoch smoly,zatial co cesi daju zo stastim kazdy druhy gol.
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptySt 23 máj 2012, 04:50

ted si ma nasral timto postem jarci sorry. ale i takovy goly se pocitaji. kde si nechal nedveduv gol proti svedum ? kde si nechal michalkuv gol proti svedum ? kde si nechal krejciho gol proti finum ? kde si nechal frolduv gol proti slovakum ? kde si nechal dalsi a dalsi goly ? nerikam ze semtam tam neni nejaky stastny odraz. ale toto je fakt smesne co si tu napsal. Dalsi vec rekl bych ze pri tom zapase se slovenskem byly cesi jednoznacne lepsi team. Samozrejme hraje se na score stesticko v tom pripade bylo u vas viz ty tycky a dalsi momenty. Klicova vec u toho zapasu bylo zraneni martina Erata. coz byl motor prvni lajny atd netreba vypisovat lidi co to sledovali vi co delal. takze tak btw cg ke stribru ale jak ja rikam bronz je cennejsi uz jen kvuli tomu ze ho museli vyhrat. takze timto koncim svuj prispevek. a jak uz sem psal staci kuk history. tam clovek uvidi jaky Unikatni veci drzi cesky team pro pripomenuti. ZoH Nagano 1998 (turnaj ktery byl i prejmenovan na 'turnaj stoleti) Zlato, Zlaty Hattrick (1999.2000.2001) trikrat obhajeny titul. a nezapomenutelny turnaj 2010 Smile rovnez Zlato
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 EmptySt 23 máj 2012, 07:09

ja som nepovedal ze take goly sa nepocitaju ,ale proste mi to bije do oci
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Sponsored content





Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hokej a majstrovstvá   Hokej a majstrovstvá - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Hokej a majstrovstvá
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: