Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
ywes
Bažant
Bažant
ywes


Počet príspevkov : 83
Join date : 01.09.2010

Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  Empty
OdoslaťPredmet: Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso    Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  EmptySo 10 marec 2012, 12:14

1.
Spell RIP jedna sa o school physical ma zly prepocet dmg
mam 9895 ap a normal dmg dotky je 993 pritom podla rovnice ma byt 1028,75
staci si to hodit do tejto rovnice a prepocitat: 234 + (594 + 0.06*AP)*(Combo) damage over 12 sec (potom to vydelit 6 lebo kazde 2 sec tikne dotka )
takze nasledovny prepocet vypada asi takto:

234+( 594 + 0.06 * 9895)*(5)= 0.06 * 9895 = 593,7 + 594= 1187,7 * 5 = 5938,5 + 234= 6172,5 --> vysledny dmg celkovy takze 6172.5 /6 (kedze kazde 2 sekundy ma ticknut) = 1028,75

rovnicu na vypocet najdete tu: http://www.wowwiki.com/Rip

2.
Savage roar ma zvedsovat physical damage o 30% no nezvedsuje ho na tieto spelly : RIP, RAKE, POUNCE BLEED, FEROCIOUS BITE, (vsetko je to physical school)

3.
Talent Naturalist ma skracovat cast time na healing taouch.. tato cast funguje no nefunguje druha a to zvedsovat dmg physical utokov o 10% toto sa tyka celeho feral dmgu.

4.
Talent Feral Agrression pri tomto talente nefunguje druha cast ktora ma zvedsovat damage Ferocious bite o 15% zvedsuje len cca okolo 7% namiesto 15%... (skuasne s 5/5 talentamy)

Testoval som to spolu s Kafom
Návrat hore Goto down
Ragan
Nováčik
Ragan


Počet príspevkov : 37
Join date : 25.07.2011
Bydlisko : Závod

Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso    Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  EmptyŠt 15 marec 2012, 05:30

Pekne spísane.
Ja by som sa chcel Vás "profi" druidov opýtať ako to má byt s tankom. Neviem presne kedy to bolo ale z ničoho nič mi na altovi ubudlo neuveritelných 9K amoru a to na druidovi ktorý nepracuje s parry, block. podstatne poznať... a tak som pozeral niekde kde by som našiel nejaký skutočný výpočet bear armoru a našiel som ...
X*(1+3,7+0,1+0,32+0,02)=5,14X
legenda:
1-aby to bylo 100%
0,02-meta na armor
3,7-Dire bear form bonus
0,1-Thick hide talent
0,33-Survival of the fittest talent
X-hodnota amoru z cloth a leather bez formy (back, rings, trinkets, zbran, enchanty sa nepočitaju...
a k tomu armoru by sa teoreticky mali pripocitat doplnky+zbran(pokial je na nej armor ale myslim že také padali iba na prvosezonnych raidoch/dungoch)

tak neviem druid by mal dat zo vsetkych tankov najskor cap ked sa nemylim...
Tu to nejde, skúšal som aj na abyssale ani tam armor dobre nefacha... offi (Cata)....
Tak skúste niečo napísat

Návrat hore Goto down
ywes
Bažant
Bažant
ywes


Počet príspevkov : 83
Join date : 01.09.2010

Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso    Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  EmptySo 17 marec 2012, 06:45

u armoru je to na dlho testovat tam mas plno talentou kde moze byt nieco bugle ale viem ze je aj tam bug no kedze hram dps nekladiem tomu taku prioritu ...ale ked sa fixne dmg tak sa pozrem na ten aarmor lebo v pvp to ties urobi cosi ... ale uz 2 tyzdne spamujem devov ako chipsi a huri nak to fixnu a zatial nic ..takze snad sa uz konecne dakto uvedomi a zacne fixovat podstatne veci ...
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso    Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso  Empty

Návrat hore Goto down
 
Feral druid aktualne BUGY for Huri and Chipso
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Murpos resto/feral druid
» wamer - druid feral/resto
» wamer - druid feral/resto
» Cealon - Balance/Resto/Feral Tank DRUID
» Milosica - Feral/Feral

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: