Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Spoted - DK

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyŠt 08 marec 2012, 10:37

* Nick postavy ( only lvl 80) : Spoted
* Class / Spec / Offspec : Dk/frost-tank/UH-pvp
* Profese: Jwc/Ench/Cook/Fish/FA - 450 all Smile
* Gearscore: 5818 (trochu kazí trinket, ale nedám na něj dopustit Smile )
* Talent build: http://wow335.gamestool.net/deathknightt.php?0055001000000000000000000000305003500512330100310331103510050300000000000000000000000000 (asi mě začne CL kamenovat, ale každý talent má svůj důvod a umím si jej obhájit Smile )
* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : bez altů

* Vek:17
* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? : latency max 30, fps v Dalaranu: 30, jinde: 60
* DPS na dummy po milióne dmgu: 2,5k bez HB Smile (ale to asi nebyla otázka na můj spec)
* Screenshot UI povinne z raidu: http://leteckaposta.cz/704877256 (Omlouvám se, že nemám screen z raidu. Ale takhle nějak to vypadá, jen to prostředá je jiné Smile
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať?: S Raid timem nemám žádnž problém. TS3 používám často...i s mikrofonem Smile
* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):Začal jsem v guildě horďácké Brave Hearts, v dobách Naxx. Hrál jsem balance druida, který se později proměnil v resto. Téhle guildě jsem byl "věrný" od Naxxu, až po TOC, kde se guilda začala rozpadat a proměnila se v Shattered Souls. V té době jsem se nechal převést k Allianci. Zde jsem hrál po njakou dobu jenom PvP. Později jsem na výzvu kamaráda začal hrát PvE rsto shammana v guildě Bleeding Sabbaths. Guildu jsem později leavl kvůli častým hádkám na raidu - kvůli blbostem. Guilda se asi měsíc na to rozpadla. Sad . Pak jsem smazal všechny chary co jsem měl z osobních důvodů, když se moje problémy vyřešily, sehnal jsem si DK a proměnil ho na TANK. Bohužel teď nemám guildu na stabilní 25 ICC raid. Dk jsem altil snad po celou dobu svého hraná. Main DK mám přibližně půl roku. ICC mám 7/11...lfg víc nezmákne Sad
* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : Hrozně špatně se shání informace o DK frost tank Sad Skoro vždy se setkám s větamy typu "frost DK tank je mrtvý spec" ...ale itemy a jejich nadřazenost a podřazenost čerpám z klasiky maxdps.com
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: To jsem nějak rozepsal o 2 body víš - pardón Smile
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Očekávám kvalitní raid, doufám, že se i něco o DK přiučím a hlavně bych si chtěl aspoň jednou na Anthorii dát Lich Kinga Smile to je asi hlavní cíl...a proč zrovna CHOL? Prostě skill, zkušenosti, kvalita Very Happy Smile
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? Asi ani ne Sad S pár lidma jsem se jen občas setkal v raidu, ale asi si mě ani nepamatují Wink
* Čokolvek chceš dodat napr o sebe [nepovinne]: Jsem dost cílevědomý, se smyslem pro humor...občas i netrpělivý, ale nikomu nenadávám kvůli chybám. Raději mám rozumný vysvětlení co se stalo. moje fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=1808383817&ref=tn_tnmn to trochu prozradí Very Happy Osobní zkušenost je stejnak asi nejlepší Smile

Děkuju jak za kritiky, tak za kladné odpovědi Smile GL, HF Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyPi 09 marec 2012, 09:52

pockaj na naseho CL zajtra sa tu vyjadrí
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyPi 09 marec 2012, 11:03

cPokud je to ten člověk o kterým si myslím že sem s kýmsi mluvil tak dostal docela slušný reference. Nicméně hlavní otázkou by bylo jak ho zapracovat do raid...což opravdu sám netuším (toť asi hlavní překážka přijetí/testování ?)

No...a k talentům (nic víc se totiž taky nedá ani hodnotit)

- Od prvního pohledu sem očekával něco jako krátkou rotaci bez návaznosti ve smyslu IT,PS,2xBS OB (repeat) [vysvětlovalo by 0/3 Annihilation], nicméně podle layoutu UI se zdá, že používá DS místo OB, což by i vysvětlovalo absenci "Rime"
- Talenty dost evokují pocit toho, že se jedná více o talenty na trash než na bosse (Morbidity, Chillblains).
- Absence Frost Striku je zcela pochopitelná, pokud má na sobě bossa tak prakticky RP spotřebuje na RS, takže to ok.
- Hungering Cold k ničemu, na addy bossů v ICC nenfunguje a i kdyby tak se ten efekt breakne ihned po nahození, protože raid se krotit prostě nebude.
- 1/3 Acclimation - v ICC už nenachází takové uplatnění jako kdysi. V tento talent sem ztratil důvěru. Nefunguje na ticky aura efektů (nejsem si jist jestli to má nebo nemá jít) což je na mnohých bossech jediný zdroj magic dmgu do raidu (včetně do tanka). Tank v ICC nedostává dostatečně frekventovaně direct magic dmg od bossů na to aby i s 3/3 si to udržel nastackováné (tested) takže efektivita 1/3 je ještě více spekulativní.
- Rune Tap - frost není blood na to aby se healoval sám, frost i uh tank se hold musí spolehnout na a vložit důvěru v tank healery. Krom toho bez Improved Rune Tap je ten talent dost useless, stejně tak DS což mě vede k dalšímu bodu.
- Nejsem zcela přesvědčen o tvým gaming stylu. Krom toho, že používání DS na frost DK je docela obskurní záležitostí tak se nedomnívám, žeby to bylo nějak efektivní vzhledem k tomu, že bez talentů a jen s 2 diseasy to healuje opravdu jen zanedbatelně, což platí i pro Rune Tap.
- Další věc je ta, že ze všech talentových větví tak jen v blood je talent "Will of the Necropolis", který zajišťuje zvýšenou odolnost blood tanka vůči dmg. Jelikož v ostatních větvích se tento talent nenachází je velice vhodné né-li prakticky nezbytné si obstarat aditivní redukci incoming dmg v pododě talentu Improved Frost Presence.
- K významu Chillblains sem se vyjádřil už výše, takže to nebudu už opakovat, ale snad ještě jedna věc a to 5/5 Killing Machine. Řekl bych, že část talent pointů by se dala přesunout do více využitelných položek, jelikož nepoužíváš FS a ani OB na proc HB tak jediné 2 spelly, které z tohoto talentu benefitují jsou IT a HB (základní), tím pádem veškeré procy mezi využitím těchto dvou abilit jdou pánu Bohu do oken. Takže bych se nebál dat 3/5

Toť snad vše co bych nějak ohodnotil.
Klidně mi tady odůvodni svoje volby ohledně talentů a vzepři se vůči mým námitkám resp. poznámkám, rád si je vyslechnu.


Naposledy upravil Gem dňa Pi 09 marec 2012, 20:49, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyPi 09 marec 2012, 11:53

Uff to byl náklad Embarassed
Ano talenty jsou spíše na trash. Byli ze začátku vytvořeny na HC dungy, poté už jsem je moc neměnil.
Spousta talentů je zbytečná, ale když ja se prostě chtěl dopracovat k tomu HB! Smile např. Acclimation byl jeden z přebytečných talentů, přišlo mi to jako nejlepší volba z toho co jsem moh dát.
Improved frost presence jsem uvažoval, ale pak jsem si řek že 2/2 = 2% decreased dmg mě stejnak nezachrání. Hungering cold jsem ze začatku aspoň trochu používal na HC, teď už vůbec = zbytečné Embarassed
Moje rotace: (snad tě z toho netrefí šlak Smile)-single target Začnu IT a hned PS kvůli diseasům. Většinou už se mi nahodí RS, tak spamnu dkuď můžu. Potom teda následuje ten kritizovaný DS, abych to trochu healům usnadnil (asi to je ale teda k ničemu Smile ). Proc. killing machine využívám a nedám na něj dopustit, na druhou stranu máš pravdu, že procuji častěji, než jej stíhám využit. Jakmile se dá dát HB tak v procu killing machine dám. I do single odiseasovaneho targetu. Mezeru blood rune využívám BS, nebo pestil, když CD, tak rune tap, na více targetech blood boilem. To je zhruba má rotace, kterou vyplnůji cooldownama jako např.: Ubr. armor, Icebound fortitude, skeleton key a na některých bosse anti-magic shield. Ty talenty jsou rozdány většinou tak, abych nějak prokličkoval k tomu zpropadenýmu HB Twisted Evil
Dnes se stala taková věc, že mi v ICC 25 padla Brintrollka a dost uvažuju nad přespecem na blood. Nikdy jsem to však nešel na lepší urovni, tak mám z toho trochu strach. Ale rád se učím nový věci.
Ať už mě přijmete, nebo ne Sad z tvýho komentu jsem si něco odnesl Smile Díky Wink a jinak s každou tvou ponámkou mi nezbývá, než jen souhlasit. Jen snad u toho improved frost presence, ty 2% Rolling Eyes s pozdravem Spoted
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyPi 09 marec 2012, 21:14

No s těma talentama sem to docela očekával, že to bude řešený na postupky.
K té Improved Frost Presence, je nutné si uvědomit, že takhle talenty fungují a byť se zdánlivý přírůstek zdá být malý tak v celkovém náhledu je to podstatná součást tankování.
Jako příklad bych si dovolil uvést 5/5 Blade Barrier - 5% člověk si řekne, že to není moc, ale všichni tanci se snaží tento talent zahrnout v buildu, protože v ICC je výrazně snížená avoidance tím pádem tank musí vydržet víc hitů a vše co mu v tom pomůže je žádoucí. Jedním z nejlepších příkladů je Armor - tank bez armor gearu v raidu s přehledem vytáhne 69-70% redukci dmgu a i přestože scaling redukce|armor odpovídá jakési racionální funkci nápadně připomínající křivku logaritmickou svým tvarem(tj. čím více armoru tím menší je absolutní přírůstek redukce), tak velká část tanků (zejména non-paladin) volí možnost stackování armoru aby dosáhli capu. A byť 5% se opět zdá být jako málo, když to dáme dokupy s talenty tak už je to 12% bonusové redukce dmg a to už je někde znát.

Toť jen zamyšlení nad talenty, většina z nich nepřidává astromomická čísla k danému statu, ale když se všechno vezme jako celek tak dají docela slušné hodnoty. Konec konců kdyby talenty dávali nějaký ohromný boosty tak bysme prakticky nepotřebovali gear Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptySo 10 marec 2012, 01:05

Nooo, to máš celkem pravdu tyjo Very Happy trošku jsem to zkoušel překopat:
http://wow335.gamestool.net/deathknightt.php?0055000200000000000000000000305003503302330123002301003510050003000000000000000000000000
S tím, že bych místo DS pužíval teda OB. A vykašlal se na rune tap. Ale nevím jestli bych udělal správně s ravenous dead, v UH talentech. Dal jsem to tam vlastně jen kvůly parry ratingu ze str., ale nevím jestli se to vyplatí, když využiju jen část toho talentu. Talent v bloodu "dark conviction" jsem dal v podstatě ze zbytkových talentů. Ještě jsem přemýšlel, že je šoupnu radši do "death rune mastery" co myslíš? Ale na druhou stranu na svém DK mám 356 hitu a poslední dobou se mi stává, že missnu IT (což je při natáhnutí bosse dost nepříjemné Sad ), tak bych si snad nechal tenhle...
Jinak +1 pro " odpovídá jakési racionální funkci nápadně připomínající křivku logaritmickou svým tvarem", aspoň za ty prázdniny nevypadnu z kondičky Very Happy
Návrat hore Goto down
Ragan
Nováčik
Ragan


Počet príspevkov : 37
Join date : 25.07.2011
Bydlisko : Závod

Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyPo 12 marec 2012, 23:12

Musím dat PROTI!!!,
Nie za to aký je Dk ale za to aký je človek...
Raz som ho stretol pred sw dám mu duel prijme ho porazím ho a z nicoho nic mi začne pisat citujem: Jebnutá, skurvená lama... atď no nadávok bolo dost. nejak sme sa dostali k debate, že sme skončili u guildy a napísal - citujem: poser sa aj s tou tvojou jebnutou guildou co ťa tahá, akože v živote som takto nikomu nepovedal žadnú vulgárnu nadávku a tento do mňa šel jak.... !!!
btw to si teraz nevymýšlam mám to pekne zapísané v dokumentoch... robím si rebríček dementov z anthorie...
Takže tak je to samozrejme na Gemovi, ale Gem ber na vedomie

takže tak...
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyUt 13 marec 2012, 04:25

No k talentům v podstatě ok, preferuju jiný, ale proč ne. Jen bych místo toho Dark Conviction dal do Virulence, což by ti mělo snížit šanci na miss IT.
Death Rune Mastery je k ničemu pro frost aj uh.

Jinak to jestli ho přijmem už není ani tak na mě jak na RL. Co se týče DKčka nejsem proti na test, ale netuším jak a kam bysme ho zapracovali. Takže (ne)přijetí je na RL.

Ragan, beru na vědomí. Nicméně dokud s ním nebudu mít takovou osobní zkušenost, tak nevidím důvod, kdyby taková situace nastala tak pořeším
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptySt 14 marec 2012, 09:48

Ano, vím že jsme se před tím SW chytli...byl jsem v tu chvíli celkem nepříčetnej a omlouvám se ti za to. Jsem celkem výbušné povahy a to už na mě bylo moc. Víc k tomu dodávat nechci, jen tu omluvu (na kolik je upřímná, zvaž sám), aby nebyli se mnou nějaký neshody s lidma z CHOL.

Jj Gem, chápu Smile Právě to se děsně špatně shání flek pro tanka v zajetých guildách Sad ale zas chci se dostat dál v 25, než jen po saurfanga Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK EmptyŠt 05 apríl 2012, 02:39

toto uz uzavrete presunte do neprijatych
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Spoted - DK Empty
OdoslaťPredmet: Re: Spoted - DK   Spoted - DK Empty

Návrat hore Goto down
 
Spoted - DK
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: