Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 argentlam

Goto down 
+3
DESMiANA
romantank
nwankwo
7 posters
AutorSpráva
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: argentlam    argentlam  EmptyUt 14 február 2012, 18:23

Nick postavy : Argetllam

* Class / Spec / Offspec : Paladin / Holy/ Retry

* Profese: BS / JWC

* Gearscore: 6000 pve

* Talent build: http://wow335.gamestool.net/paladint.php?503500520200130531005152215000000000000000000000000015202050000000000000000000

* Info o altoch v tvare nick / class / spec / GS : Shien/ Druid / Balance/ 5800

* Vek: 18

* Priemerné FPS na raide , obvyklá latencia, nemáš s tým problémy? :FPS 10-15, stiahnem detaily vypnem niektore addony a ide to  , s latenciu nemam absolutne ziadne problemy 

* DPS na dummy po milióne dmgu: Hlavne holy takze .... a retri cca okolo 5500

* Screenshot UI povinne z raidu: mmtalne nemam ziadne potm nejake postnem
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať?
Raid time – povedzte cas den ja sa prisposobim, Ts pouzivam pravidelne mikrak mam vsetko v pohode

* Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Hravam od cias TBC na anthorii 2 roky asi. Pve som chodil hlavne za palacha a to Holy. A samozrejme s druidom balancakom Progress : Naxx, Voa, Toc, ToGc 10/25, Icc 10/25

* Kde čerpáš informácie o svojej classe ( linky stránok ) : Ked nieco neviem alebo chcem zistit nieco viac google a googlim informacie popripadne sa poradim so skusenejsimi hracmi na servery.

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil: predchadzajuce guildy boli: Lfg legionars- rozpad, Enlightenment – tam ma zaucili ako hrat pomohli s equpom a progresovanie u nich vsetko po Profa, neskor ma kickly kvoli neaktivite, neskor Bleeding Sabbaths – tam Cl u holy palachov – dovod odchodu rozpad guiildy

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš? : K vam chcem ist preto lebo ste solidna guilda, kanu(nwankwo mi vravel ze mate otvoreny nabor tak preto. Ako som si vsimol teraz prisli ku vam ludia ktorych poznam davno

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? : Tak ako jedine Nwankwo aj osobne , on sa moze zarucit ( aspon dufam xD) , niektory mozno poznate bol som miesto neho raid s jeho magom icc 25

* Čokolvek chceš dodat napr o sebe : Ako co mam povedat, dzignuty vychodnar co rad vypije sak kanu povie , pijem borovicku, ked chcete viac pridajte si ma na FB alebo ma pozvite na pivo xD proste som normalny mlady clovek, obcas chytim nejaku mensiu schizu ale ta trva len chvilku ...
WoWko hrajem kvoli srande , kvoli ludim ktory su tu a to je hlavny dovod, chcem si zahrat ist poriadny raid a nie sa srat s prkotinami.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyUt 14 február 2012, 18:25

OT: prihlasku som mu hadzal ja lebo este nedostal potvrdenie z fora.

Co sa ho tykapoznam ho osobnev pohode chlapec mali ste ho moznost vidiet aj vy ked siel za mna raid mozno ze dalsi HP ale myslim ze bude prinosom pre guildu vie to hrat skill a skusenosti ma
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyUt 14 február 2012, 19:38

tak jako holy pala už bohužel ne ale ako retry by bol vzaty na nedeli v 15:00 jeste nech sa vyjadri dalsi.
ps tech lidi je asi vice musim napsat zarane nech jim je potvrdi a on at pak iba napise sem nas uchazec)
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyUt 14 február 2012, 20:19

nieje problem ma aj retri slusne a jemu to je v podstate jedno
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptySt 15 február 2012, 10:14

na schvalenie registracie na fore si treba trochu pockat. chodi mi to na mail stale daco a stale daco autorizujem ale malo by to ist aj bez toho. navyse bolo by fajn kebyze si ludia hadzu nicky take ake maju v hre.. ulahci to pracu.. neviem ake mal meno ale kazdopadne musela nastat chyba na jeho strane pokial stale nie je zaregistrovany.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptySt 15 február 2012, 11:37

to netusim ale urcite hodil nick z in game sak to je jedno hodil som prihlasku ja a ja mu poviem ake su ohlasy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 16 február 2012, 04:19

test raid v nedeli v 15:00 at nam napise + poslu mu jeste mail v pripade nejakeho kontaktu
Návrat hore Goto down
Ragan
Nováčik
Ragan


Počet príspevkov : 37
Join date : 25.07.2011
Bydlisko : Závod

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 16 február 2012, 08:23

PROTI... preberáme snád celú guildu ktorá nevedela nič dat... z toho vznikajú iba problémy...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 16 február 2012, 08:31

problemi su aj v nasich raidoch a v druhem raidu chyby stale hodne lidi tento pala ide na test lebo ho druhy raid potrebuje. a to ze bol v gilde ktera nebola schopna dat toto a toto tech lidi s takych gild v druhem raidu je tam vela napriklad lidi s chc to same a vzali sme je. cize ho nesud podle toho keby sme tak mali soudit kazdeho nenabreme nikoho. a taky nerikam ze musime brat kazdeho ale ked je nekoho treba dobrat je treba jednat.
aj lidi ako coldfire dostali sanci!!
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 16 február 2012, 10:13

ragan aj ty si bol z lmyc, pred prechodom k chol sme v lmyc nedali profa (BQ nebola open) a preto ta nemali zobrat lebo si nemal down cele icc ? (dovtedy otvorene)
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 16 február 2012, 10:16

Ragan napísal:
PROTI... preberáme snád celú guildu ktorá nevedela nič dat... z toho vznikajú iba problémy...

Ragam -.- spýtal sa si niekedy sám seba otázku prečo to nemohli dať? možno pretože sa vždy nájde jeden blbec ktorý to doserie -.- Osobne som prišiel z VOI,tá guilda tiež nič nedávala -.-to bola vtedy ud sezona a bossovia ako mimiron,thorim,vazax proste tabu.. každopádne prešli sme asi 8dmi ludia po rozpade do chol(robo,ja,camel,woden,gem,woden,samiv,absolon asi som aj zabudol na niekoho)každoádne nemám pocit že z toho že sme prišli z "low guildy" vznikali problémy,takže nerieš tento offtopic absolútne a radšej sa venuj posudzovaniu hráča ako takého,netuším popravde skade si prišiel ty ale neverím že to bolo niečo slávne ^^ venujme sa prihláške
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 16 február 2012, 12:41

Lamer napísal:
Ragan napísal:
PROTI... preberáme snád celú guildu ktorá nevedela nič dat... z toho vznikajú iba problémy...

Ragam -.- spýtal sa si niekedy sám seba otázku prečo to nemohli dať? možno pretože sa vždy nájde jeden blbec ktorý to doserie -.- Osobne som prišiel z VOI,tá guilda tiež nič nedávala -.-to bola vtedy ud sezona a bossovia ako mimiron,thorim,vazax proste tabu.. každopádne prešli sme asi 8dmi ludia po rozpade do chol(robo,ja,camel,woden,gem,woden,samiv,absolon asi som aj zabudol na niekoho)každoádne nemám pocit že z toho že sme prišli z "low guildy" vznikali problémy,takže nerieš tento offtopic absolútne a radšej sa venuj posudzovaniu hráča ako takého,netuším popravde skade si prišiel ty ale neverím že to bolo niečo slávne ^^ venujme sa prihláške


lamer asi tak niekto zabudol to co je zname prislovie ze Vol zabudol ze telatom bol. ragan prisiel si od nikial a ze zaniklaguilda to neznamena ze tam nemusia byt skiled ludia ta guilda dala ako 4ta queenu predmargom teda az tako low nebude. uz viac sa k tomu viadrovat nebudem
Návrat hore Goto down
Ragan
Nováčik
Ragan


Počet príspevkov : 37
Join date : 25.07.2011
Bydlisko : Závod

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyPi 17 február 2012, 02:49

Very Happy ste vtipný... júl, august, september, oktober, november, december, januar + polka februara...toto je doba čo od vtedy uplninula... toto je trosku podstatny udaj ked uz idete takto do mna....
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyPi 17 február 2012, 05:25

k comu je to vypocitavanie mesiacov ? nechapem
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyPi 17 február 2012, 05:36

tuto debatu presunte sem tam sa muzeme vykecavat o nedeli ne tu a neresme to v prihlaskach
http://chol.omgforum.net/t661p40-topic#9542
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyNe 19 február 2012, 05:36

ted uz sa musi nas Cl vyjadrit jasne stanovisko ci si ta bere do svojho raidu tudis hecto je to na tobe
Návrat hore Goto down
missisippis
Nováčik
missisippis


Počet príspevkov : 18
Join date : 25.01.2012
Age : 31
Bydlisko : Ostrava

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptySt 22 február 2012, 12:24

za test urcite poznam za holy hodne kvalitni uvidime co predvede jako retri GL
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyŠt 23 február 2012, 00:01

ale on uz na testu bol jenom ze nas claslider je nekde jinde nez ma byt toto je jeho prace do tej doby sa to neuzavre
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  EmptyPi 02 marec 2012, 06:40

nemame te kam zobrat bohuzel.
ostatny kdo by chtel nejakou odpoved ma ji tu

http://chol.omgforum.net/t687-topic

presunut do neprijatí
Návrat hore Goto down
Sponsored content





argentlam  Empty
OdoslaťPredmet: Re: argentlam    argentlam  Empty

Návrat hore Goto down
 
argentlam
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: