Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihláška Nedostupny

Goto down 
+4
Shrunke
Deumos
romantank
Nedostupny
8 posters
AutorSpráva
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 05:45

Nick Postavy : Nedostupny lvl 80
Class/Spec/Off spec : Druid. Main Spec : Balance, Off Spec : Resto
Profesie : Herbalism 450
Gear Score : 5700gs. 3/4 sanctified , 1x lasherweave. + Gear score mi uberá trinket, ktorý je za emblem of heroism, pri ktorom procuje 590sp. No na anthorii procuje 2x tolko
Info o altoch : Braider 80lvl shaman. Ale tu som nehral viac, ako mesiac. Venujem sa čisto len druidovy.


Vek : 17 rokov, čoskoro budem plnoletý
Priemerné FPS na 25 man : 25+. Nemám s týmto problémy
DPS na Dummy po 1mega dmg : 7,5k dps
Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3,nerobí ti to problém,vieš ho používať? : Ja sa vždy prisposobím raid time. TS3 mám, používam aj microfone
Tvoje PVE skúsenosti (tzn. kolko rokov hráš,na akých serveroch ,za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov) : Hrám vyše 3 rokov. Venujem sa druidovy asi 3/4 roka. ICC 25 všetko okrem profa, a sindragosi. ICC 10 Všetko okrem sindragosi. Na moju obranu - Všetky taktiky viem. Učím sa rýchlo. Aj keď prax je iná, ako teória, tak professora progressujeme už mesiac. A vždy je to o 3 fázy.
Kde čerpáš informácie o svojej classe - To si už nepametám. Robím CL v guilde Balance druidom, takže viem poväčšine všetko. Keď niečo neviem, vygooglujem.
Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil : Guilda sa rozpadá, hráči leavujú, podávajú si prihlášky kade-tade. A potrebujem raidovať a chcem raidovať, pretože ma to baví.
Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš : Do chol chcem ísť preto, lebo má veľmi slušné referencie, nielen v PVE, ale aj v PVP. A hlavne by som chcel raidovať pravidelne a kvalitne. Samozrejme, že nie som typ človeka, čo len príde na raid, odchodí ho a pak ide off. Online som poväčšine 6h. Cez víkendy aj viacej.
Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť? : Tak osobne nepoznám nikoho. Len z raidov, keď som s niektorým z členov vašej guildy šiel.
Čokolvek chceš dodat napr o sebe : Niečo by som o sebe predsa len napísal. Volám sa Matúš. Ako som uviedol, mám 17 rokov. Študujem Manažment v Novom Meste nad Váhom. Som pohodový človek, ktorí sa len tak nerozčúli. Mám veľmi dobrý vzťah k druhým ľudom. A hlavne som nekonfliktným človekom. Samozrejme si priznám chybu a veľmi rád si vždy nechám poradiť.

Ďakujem a prajem príjemný zvyšok dňa Wink
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 06:54

tak camel pozri sa na nej zatim neutral
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 06:58

Seems nice. Za test preco nie. Hlavne, ked potrebujeme doplnit raids.
Návrat hore Goto down
Shrunke
Bažant
Bažant
Shrunke


Počet príspevkov : 91
Join date : 24.07.2011
Age : 33
Bydlisko : Bratislava-Brno

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 07:37

neviem ci som slepy ale nevidim : UI z raidu, nevidim talenty, v otazke "Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil" si preskocil cast ako sa ta predchadzajuca guilda vola

takze dopln info, momentalne je nas pomenej z dovodu upadajuceho PvE na anthorke, aj ked sme dobrali minule dalsieho balanca myslim ze dalsi nam neuskodi, som aj za ... len prosim dopln informacie co si neuviedol
camel sa na teba este pozre
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 07:50

suhlasim s shrunkem dopln to info ale som ZA vyzeras celkom schopne mometalne ak dvaja druidi zajtra nepridu tak mame len 1balance do nedele aj to rank test cize ta vezmeme je tam malo ranged pridi zajtra o 15:00 na test ok ?
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Okey   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 07:52

V poriadku. Zajtra o 14:45 napíšem niekomu Smile. Zatial ďakujem
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 10:02

Prihláška Nedostupny SoMuchWin
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Doplnenie   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 10:05

Tak od teras mám už aj sprogressovanú sindragosu. Takže každý boss okrem LK mám dole.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 13:11

Shrunke napísal:
neviem ci som slepy ale nevidim : UI z raidu, nevidim talenty, v otazke "Predchádzajúca guilda a dôvod prečo si ju opustil" si preskocil cast ako sa ta predchadzajuca guilda vola

Stale na to nevidim odpoved
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 14:43

az na to UI vsetko uz viem je v bleeding sabath pisal aj v prihlaske zes a rozpada talenty ma totozne s mojimi .... myslim si ze ta UI je malickost
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 21:38

tak ked si ho vyskenonaval je to dobre ciže dnes na ten test ide a po teste sa rozhodnes camel ok a nezapomente mu dat inv na test
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptySo 21 január 2012, 21:58

http://uploading.sk/?v=wowscrjcj.jpg
Ps. Nemám tam pozapínané všetky addony.
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptyNe 22 január 2012, 00:43

co keby ti niekto povedal ze resni v 25mene toho a toho? co budes pisat /tar xyz aby si ho nasiel?
chat do polky obrazovky, to ze nemas pozapinane vsetky addony nieje vyhovorka, naco ich mas ked ich v raide nepouzijes?
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Odpoveď   Prihláška Nedostupny EmptyNe 22 január 2012, 01:09

A keď mam ako Healbot zapnutý mi chceš povedať, že tam nikoho ako neresnem??? Na ICC mám zapnutý vždy ten healbot, aj na každý iný raid. A každému sa hrá podla jeho vkusu..Tebe sa hrá tak lepšie, druhému zasa inak. Robíš z toho strašnú vedu.
Návrat hore Goto down
Shrunke
Bažant
Bažant
Shrunke


Počet príspevkov : 91
Join date : 24.07.2011
Age : 33
Bydlisko : Bratislava-Brno

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptyNe 22 január 2012, 01:41

1. klud
2. chcelo sa UI z raidu, postol si co si postol, podla toho nemoze vediet ze pouzivas healbot (nepostol si UI z raidu, tvoja chyba nie jeho) takze sa mal narok obavat ako napriklad pouzivas combat ress a podobne
Návrat hore Goto down
Nedostupny
Nováčik



Počet príspevkov : 26
Join date : 19.01.2012

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Odpoveď   Prihláška Nedostupny EmptyNe 22 január 2012, 01:47

Veď ja som mu to s kludom napísal. Nechcel som, aby to vyznelo nejako opačne. Ale napísal som tam, že v tom screene niesú zapnuté addony. A keďže healbot je addon, tak tam vidieť nebol. Ja jeho obavy chápem. V healbote to mám nastavené. Takže neni sa čoho obávať.
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny EmptyNe 22 január 2012, 06:19

prijaty lock
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihláška Nedostupny Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Nedostupny   Prihláška Nedostupny Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihláška Nedostupny
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Přihláška - Whole
» Wum,prihlaska
» prihláška
» PRIHLASKA
» Přihláška - Gem DK

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: