Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Srnko - Demonology

Goto down 
+11
Alpacinosvk
Gem
Kathia
Kozopes
andiron
zastaph
romantank
Shrunke
DESMiANA
Ranilsey
Maho
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Kathia
Bažant
Bažant
Kathia


Počet príspevkov : 85
Join date : 23.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Otrokovice ČR ( kusok od zlína )

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptySo 14 január 2012, 22:57

btw zara :-D ted sem si to cital jeste raz.. ty si napsal " o tvojom skille v PVE nevim nic " pocky jakej skill v PVE nestat v ohni a aj to nevite ?:-D
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 00:23

tak prestanme tu utocit na sebe lidi .
prvej rade dianes ma duvod doplnovat raid tak aby bol tvořen z main.. ale treba nebrat utocne hned nazori ludi co to pisu.
zarana jasne napisal ze mu da jeste jednu sanci a pise co ma urobit.
Srnko je jeden z najlepsich PVP destro lockou na serveri ale o pve bohuzel chodil sem par raidu s lfg toc 25 kde si bol aj ty ale vzdy si tam bol iba destro v demo som ta nevidel lebo ked si mal demo talenty nvm preco si neprehodil preto moj nazor zustava stejny.
zrejmne si par ludi nepresvedcil o pve ale posledne slovo ma CLko cize muze nastat aj obrat ale to nezalezi na nas prosim zdrzme se komentarou kde tu utocite na sebe muze to iba vest k poskozeni ucastnika o misto v nasej gilde
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 00:33

Kathia zlatko moje ked som ja prisiel do gildy tak uz som mal vsetko krasne odprogresovane a down z lmyc tak prosim ta ked nevies tak neriest.
Andiron ano, ja ako RL Nedele mam zaujem o to aby tam bolo co najviac mainov ale alta ktory tam je kazdy jeden tyzden a chodi s mainom v sobotu tiez neodmietnem. Naco maina koli ktoremu budeme wipovat ze nebude vediet kedy odbiehat, co ma spravit v ten a ten moment a podobne. A teraz to co citas je uz upravena prihlaska, predtym som sa z toho dozvedel ze akurat tolko ze Srnko chce ist do guildy. Mal tam napisane ze ma down vsetko od Naxx po ICC, zrazu uz ma togc 25 dole len 3 bossov a v ICc dal 2.
Návrat hore Goto down
Kathia
Bažant
Bažant
Kathia


Počet príspevkov : 85
Join date : 23.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Otrokovice ČR ( kusok od zlína )

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 00:41

pokud vim tak v lmyc ste si moc HC TOGC nedavali dali ste vubec nekdy anuba na 50 ? a ktomu ze : " Naco maina koli ktoremu budeme wipovat ze nebude vediet kedy odbiehat, co ma spravit v ten a ten moment a podobne. " myslis to vazne po vcerejsim raidu ? ... fainul sem to nekdy ja ? ne.. jo měl sem LAG :-D shrunke smej se..
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 00:52

LMYC pred tym ako sa rozpadol si to daval, po tom ako sa dal LMYC znova dokopy tak sme aj anuba dali, sice mensie problemy ale dali. ja som vcera bohuhuzial raid nemohol dokoncit, neviem to potom prebiehalo.
Návrat hore Goto down
Kathia
Bažant
Bažant
Kathia


Počet príspevkov : 85
Join date : 23.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Otrokovice ČR ( kusok od zlína )

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 01:24

tak to za 1. buď happy.. za 2. doufam ze to popise vsechno raid time 4h a nedali sme vsechno
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 01:31

Facepalm, děti se zase hádají.
Anyway Srnko mě něco říká, ale už je to moc matný na to abych na základě toho vynášel nějaký soudy.
Tak či tak já bych mu dal šanci na test, pokud je opravdu tak dobrý jak on sám o sobě tvrdí tak by s taktikama neměl mít problémy.
Nynější stav přihlášky je dostačující (neviděl sem první verzi)
Návrat hore Goto down
andiron
Veteran
Veteran
andiron


Počet príspevkov : 110
Join date : 24.07.2011
Age : 30
Bydlisko : Uherské Hradiště

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 01:36

mado prosimte sem zvedavej jaky to bude kdyz ty budes RL nedele beztak to bude delat dodo bo ten ma aspon trocha brainu ne jak ty a vis co nebudu to vubec co stebou resit... ty si mi ukradeny.
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 01:43

Návrat hore Goto down
Kathia
Bažant
Bažant
Kathia


Počet príspevkov : 85
Join date : 23.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Otrokovice ČR ( kusok od zlína )

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 01:47

alpo si zabil btw su na west POLAND SUX ! POLAND CHILDS
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 04:01

Nech doplni tie info co pozadujem (vid. vyssie) a kludne nech sa pride ukazat. Prosim zdrzat sa hadok a offtopic dementnych postov xD.


----------------------------

Kathia - jedine, co si nam ukazal je ako pekne vies nadavat na guildu. Ked sa ti nepaci, ze cele ICC nepadne do 1 hodiny, tak nehraj. Dobre vies, ze konci vela ludi, mame problemy so skladanim, casto sa meni zostava - tak je asi logicke, ze sa mozu objavit problemy s niektorymi bossmi. Po par raidoch sa naucime to davat lepsie, bude to rychlejsie. Ked ti vadi aj tych 5 wipov co sme vcera mali a rage-quitujes raid, trucujes ako male soplave decko a vyhrazas sa, ze budes naschval failovat, tak to musi svedcit veru o vysokom PVE skille. A to nas bolo len 23 v raide (mado off bone off) takze by sme mali byt vlastne radi, ze sme to vobec dali a este tu budes nadavat.

A komentare typu "Srnko to vie 5x lepsie ako Zara" si odpusti. Zato ze s nim hras dobugovane pvp a mate 23102930239 rating nemusis zhadzovat uroven ostatnych hracov guildy, ktori sa PVP nevenuju. Ked sa niekto venuje len PVE, je hned podla teba automaticky lama bez skillu?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 04:05

Ja som chodil aj Destro aj Demo aj Affli...Prihlasil som sa ako Demo pretoze to jedine mate v nabore otvorene ... logika nie? V LMYC som nevynechal ani jeden raid ked som mohol ist tak tu nepiste veci ako "on si ide len po to a po to...(" pokud je opravdu tak dobrý jak on sám o sobě tvrdí" ty vole kde som to napisal ?)
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 04:26

Zara: na sindragose som bol...a zabilo ma nieco ani neviem co..mal som dostat kocku...a skapal som na to...takze neviem..a potom mi uplne vypadol net :/....takze som nemohol pokracovat. Dnes na intraku to je uz ok Very Happy..a mrzi m aze som vcera tak zmizol :/

A chcem doplnit este to ...nevidim dovod preco mu nedat sancu..a taktiez NEVIDIM ZIADNY DOVOD aby ste tu do seba drbali ako mali.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 07:22

Sem za, ho vzít příští neděli na test do icc, ať nám může předvést svůj tutifruti skill. Když obstojí a bude pravidelně chodit raidy, nebudu mít s jeho přijetím žádný problém.
Návrat hore Goto down
Ragan
Nováčik
Ragan


Počet príspevkov : 37
Join date : 25.07.2011
Bydlisko : Závod

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 07:55

Desmiana zabila fotkou !!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy LIKE!!! k prihláške počul som že si vraj na anthorii skill na abyssale ta kamoš farmil :-) ako rank PVP prečo ne. Ale myslím si Že ho chchem chcú dostať aby sa lepšie equipol (trinkety a doplnky) aby dávali arény Razz
Návrat hore Goto down
Kathia
Bažant
Bažant
Kathia


Počet príspevkov : 85
Join date : 23.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Otrokovice ČR ( kusok od zlína )

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 07:58

BTW :-) pokud vim srnko ma na abyssale glada -)
Návrat hore Goto down
Ragan
Nováčik
Ragan


Počet príspevkov : 37
Join date : 25.07.2011
Bydlisko : Závod

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 08:25

Tak ma menovca :-) ale pochybujem
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 08:29

stop FLAME!!!!
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyNe 15 január 2012, 09:10

ok,closujem to lebo sa to tu meni na inteligenčne deficitnu diskusiu.. CL sa vyjadril ze ho chce testnut a teda ide na test (tipujem ze nedelu o 14:55 pred icc),ked tak po teste sa Zara vyjadri ci ano/nie.


inak diky ragan Very Happy Very Happy nemohla som si to odpustit Very Happy
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyPo 16 január 2012, 05:03

CL sa este nevyjadril, CL cakal na doplnenie info. K talentom mam 1 vyhradu, do ICC urcite si prehodit 2 bodiky z Improved Demonic Tactics do Intensity. Moze ist na niektory raid na test.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 EmptyUt 24 január 2012, 11:44

Zevraj sa nezucastnil testu, tak este mu dajme 1 sancu.


edit by Zastaph: dostal som info ze siel do inej guildy, presuvam medzi neprijatych
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Srnko - Demonology   Srnko - Demonology - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Srnko - Demonology
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Kungfac - Demonology Warlock
» Zirg Demonology warlock
» Symaril - Demonology Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: