Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Anthoria ci Armitage?

Goto down 
+14
rammatorix
Bonereaver
Quintas
Milosica
Camelko
fanta
Dzekynator
Ranilsey
romantank
Pats
Jarci
DESMiANA
zastaph
Eddward
18 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Kozopes
Nováčik



Počet príspevkov : 49
Join date : 26.07.2011

Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Přechod   Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 EmptyPo 09 január 2012, 04:32

Já v tom vidím dvě věci :

1) Našinci by se nic nezměnilo, přeneslo by se vše, takže by to nikomu nemělo vadit

2) SoCo a spol to mají v hlavě srovnaný, cítí zřejmě potřebu na tom dělat, vědí, co by bylo potřeba udělat, takže by to mělo být k prospěchu nás hráčů

Takže já jsem pro, nejsem guild-leavovač, takže půjde-li guilda, půjdu také.

Co se týká CATA, to tak nehrotím, jedu si ho for fun na jednom výše zmiňovaném serveru.

Kozopes
Návrat hore Goto down
Dzekynator
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 06.12.2011
Age : 35
Bydlisko : Kosice

Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 EmptyPo 09 január 2012, 09:26

ono podla by nebolo zle dat anketu kto by bol za prechod a kto proti aby sa priblizne videlo ako to vlastne vyzera.. ale tak podla mna vacsina ludi aspon z chol mozno aj inych guild by bolo za prechod tam ak by teda sla vacsia cast ludi zo servera
Návrat hore Goto down
fanta
Nováčik
fanta


Počet príspevkov : 34
Join date : 05.08.2010

Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 EmptySo 16 jún 2012, 00:47

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Anthoria ci Armitage?   Anthoria ci Armitage? - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Anthoria ci Armitage?
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prevod na Armitage

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: