Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihláška Lintea

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:17

* Nick postavy:Lintea
* Class,Spec,Offspec,Profese:Feral(tank),Feral PVP,Resto
* Vaše Gearscore:5300
[ Info o altech Arney Furry warrior 5400gs,Arms 5900GS,Prot 5600 GS Bs/mining

* Kolik ti je let?-19
* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy?Latencia nemam problemy, 25 FPS
* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu:DPS 9k za warra s Druidom teraz sa snažím prevažne tankovať.
* Screenshot vašeho ui povinne z raidu:screen nemam lebo som bol pol roka na offi a raid som uz dlho nebol ziadny Sad
* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.Viem používať TS3 mam aj mikrak!
* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu):Poznám WOTLK,CATACLYSM-pôsobim na Oficialnom srv.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe?-Youtube,alebo od skúsenejších hráčov
* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?-Ordo Satanas Kick za neaktivitu koli offi ale z offikom uz koncim takze uz je to v pohode.Ano poznam Bonereaver,a chcme ísť do CHOL z dôvodu,že chcem byť jeden z TOP pve hráčov aj keď nie schopnosťami,ale aspom equipom. a je to môj kamarát môže ma zaručiť... Smile
* Cokoliv chceš dodat:volám sa peter aktivne sa venujem Boxu majster SR 69kg Smile aktivne sa venujem futbalu.rekreačne florbalu..chodím maturitným ročníkom na strednú školu,chcem ďaľej pokračovať výškou..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:31

http://www.wowprogress.com/character/eu/burning-blade/Arney tuto máte link na dôkaz,že pôsobím na Offi Smile
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:47

ALE IQ nemáš nato aby si správne trafil prihlášku am kde sa správne má dávat. Ja som NEUTRAL
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:51

lol..sorry :Dto som si ani nevšimol :-/
Návrat hore Goto down
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:52

Hm..je z Marikovej..to je prve - Very Happy..ale nie..ja som s nim nikdy nemal problem aj ked nemoze byt kominar Very Happy...wara hrat vie...a verimi ze aj toho druida Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:55

Cim by si vysvetlil fakt ze na wariorovi mas omnoho lepsi eq a k nam sa hlasis za "alta" v podstate? Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 06:58

No predovšetkým tým,že ma zaćal baviť viacej Feral tank Druid a preto by som snim chcel pôsobiť ako main ,ale ak by to vadilo tak kľudne warra maina Fury talenty si viem dať a taktisto equip mam takže to je uplne navas Smile
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 07:47

Teraz mame noveho Tanka (feral) v teste, cize z urcitostou nikoho noveho brat nebudeme, a celkovy stav tankov cini cislo 5, takze proti

treba zrusit ten nabor na druidov
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 07:48

Ok pohoda ale tak FURY Warrior je povoleny nie?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyŠt 29 december 2011, 08:04

A tak keby si tu prihlášku premiestnim ku warrom??
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea EmptyPo 02 január 2012, 11:00

nechcelo sa mi k tomu ani vyjadrovat ale ... EQ nema vobec ferala tanka uz mame , tankov je straasne vela talenty som ani nepozeral ale nemame zaujem a myslim ze ani za warra u mna PROTI a dajte to do neprijatych nech to tu nestoji
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihláška Lintea Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška Lintea   Prihláška Lintea Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihláška Lintea
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska
» Wum,prihlaska
» prihláška
» PRIHLASKA
» prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: