Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Craft prihlaska

Goto down 
+5
Robigus
romantank
Quintas
DESMiANA
Gem
9 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyUt 06 december 2011, 12:13

Craft - prot 5700 / holy 5650 (min. jew. 450) --->http://anthoria.wowarmory.sk/#Craft,character
Nave - enha 5900+ / ele 5500 (ench. 450) --->http://anthoria.wowarmory.sk/#Nave,character
Wroka - fekal/ resto 4500+ > (skin. LW 450) (nehravam casto)
Piwo - frost (dmg) 4200+ > (alch. herb 300+) (nehravam casto)


Kolik ti je let? 20
Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy?nemam a nikdy som nemal problem s latenciou alebo fps
DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: zalezi na pocte targetov, bufoch atd... ale s Nave tocim 6-10k dps v raidoch
Screenshot vašeho ui povinne z raidu: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/248/wowscrnshot102811000421.jpg/
Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho TS, VT, micrak Smile mam co len chcete Smile raz za cas mam pracu aj cez vikend, no mal by som to aj tak stihat
Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): hram od zaciatku BC (cca 4 roky); hral som iba na funkach, blizoch a bgckach... nikdy nie na offiku ; najlepsie viem hrat za druida, shamana, palu co sa tyka vsetkym spectov; mam odprogresovane vsetko co je na anthorii otvorene
Kde čerpáš informácie o svojej classe? od skusenejsich hracov (nie len na anthorii) a samozrejme hranim a skusanim novych veci na vlastnej postave
Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co od toho očekávaš? Crazy Harley Club - totalna zadubenost ludi, nechut progresu a ucit sa novym (lepsim) systemom/taktikam ... skill a brain na bode mrazu, totalny neuspech v TOGC25 a ICC25 profa a queenu. Chcem spoznat novych ludi, zlepsit svoje skillz a hlavne rozbit lich kingovi prdel ked dolezie na anthorku Very Happy
Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? Lirik by sa mohol prihovorit
Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne) prosim na moje PVE uspechy/neuspechy sa ma radsej pytajte v hre lebo mam k tomu vela co dodat a hlavne mam sa na co vyhovarat Very Happy

Najradsej by som hral za Holy paladina, ale kludne sa prisposobim comu bude treba Smile
za vsetky moje clasy viem hrat dobre, tak si vyberte
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyUt 06 december 2011, 12:14

Další nezařazený Very Happy

Edot:

Cement --> NE
V raidu nepoužitelný char. Pokud nejsi Aharasu nemáš nárok se pořádně uplatnit.
Možností by bylo tě přepracovat na eleho, jelikož ti nám docela chybí

Jinak bych měl poznámku k vám z CHC a to takovou, že celek tvoří jednotliviny...takže kde je chyba?


Naposledy upravil Gem dňa Ut 06 december 2011, 12:19, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyUt 06 december 2011, 12:15

vanila mi povedal ze si mam dat hlavne prihlasku a vypisat tam vsetky postavy nech si vyberiete
a mozno som sa zle vyjadril hore s tym rozpisom postav.. nakolko si spravim alta za co by ste ma zobrali a toho vymakam na full Smile ci uz druid tanka alebo ele shamana


Naposledy upravil piwwwo dňa Ut 06 december 2011, 12:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyUt 06 december 2011, 12:32

Omg to fakt neviete trafit topic vasej classy??? Akoze traja ludia po sebe a ani jeden sa nevie trafit..

CHC sa rozpada ci co?

Cement PROTI,btw Gem a tym Aharasuom si zabil Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyUt 06 december 2011, 20:45

fuj to jsem se lek, už jsem myslel, že se k nám hlásí crafty Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyUt 06 december 2011, 20:59

tak ja ho poznam hra aktivne ako holy pala a enha šaman pokud bude pro něj zařazení a misto nech posoudi CL (Lirik je moj mage)
Návrat hore Goto down
Robigus
Bažant
Bažant
Robigus


Počet príspevkov : 72
Join date : 10.09.2010

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 01:26

DESMiANA napísal:
Omg to fakt neviete trafit topic vasej classy??? Akoze traja ludia po sebe a ani jeden sa nevie trafit..

CHC sa rozpada ci co?

Cement PROTI,btw Gem a tym Aharasuom si zabil Very Happy Very Happy

Moja zlata ak si si nevsimla napisal tam 4 chary ktore su paladin, saman, druid, a mag. To mal podla teba robit 4 zbytocne prihlasky?? podla mna ne, napisal to do jednej a prehladne. Stale len vase OMG uz mi to leze na nervy.

Btw. poznam ho je to schopny hrac, ja som za.
Návrat hore Goto down
Vanillkaa
Nováčik



Počet príspevkov : 25
Join date : 01.01.2011

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 02:30

Za.... poznam s raidov..... v pohode clovek....
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 03:32

Robigus napísal:
DESMiANA napísal:
Omg to fakt neviete trafit topic vasej classy??? Akoze traja ludia po sebe a ani jeden sa nevie trafit..

CHC sa rozpada ci co?

Cement PROTI,btw Gem a tym Aharasuom si zabil Very Happy Very Happy

Moja zlata ak si si nevsimla napisal tam 4 chary ktore su paladin, saman, druid, a mag. To mal podla teba robit 4 zbytocne prihlasky?? podla mna ne, napisal to do jednej a prehladne. Stale len vase OMG uz mi to leze na nervy.

Btw. poznam ho je to schopny hrac, ja som za.


Moj zlaty ty tu na mna laskavo nezvysuj hlas, to OMG bolo preto pretoze si traja ludia v jeden cas pisali prihlasku (dzekynator,rammatorix a on) a ANI JEDEN to nenapisal do svojho topicu a ked si to tam ty uz videl tak to bolo preto ze som to presunula... Toto sralo jarciho,sere to aj mna,ked musis tie prihlasky presuvat jak dementny lebo ludia nevedia splnit zakladny IQ test -> trafit sa do svojho topicu...

Po druhe snad musi mat nejaky char ako maina s ktorym sa sem hlasi nie??? To ze vypise 4 chary je sice super ale snad za jedneho hra viacej a poriadne cize tam ma aj najlepsi eq -> z toho mi vyslo ze ho ma na shamanovi,preto som dala PROTI pretoze s cementami to je ako to je ... na ostatne chary som sa nevyjadrovala.

A vobec,nepoznam ho,neraidovala som s nim a tak som hodnotila len cisto classu tak stfu,dakujem...
Mne tiez leze na nervy kopa veci,o dovod viac nehrat...

A prepac Craft,taketo kraviny by sa nemali riesit pri tvojej prihlaske takze stay on topic a akekolvek dalsie responsy ktore nie su k veci zmazem.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 03:45

Robigus přesně tak, musíš brát maina. Já bych ti taky mohl vyjmenovat altů plnou ***. Navíc ostatní chary by mu neprošli ani equip checkem, což je asi tak stejně efektnivní jako vytáhnout jakýhokoli PvP člověka a začít mu equipovat zelenýho alta, aby mohl chodit raidy.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 04:56

moj main je craft a preto je na prvom mieste a najvacsim fontom napisany!
ale ako som uz pisal.. kludne sa prisposobim a budem hrat za co bude treba (myslim ze equip sa da zohnat velmi rychlo, dolezite je vediet hrat) preto som vypisal aj chary ktore nesplnaju gs poziadavky
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 06:36

No bol by som ZA , a to len v pripade keby si hral elemental shamana , ten nam trosku chyba , otazkou je ci mas nato aby si vytocil dobre dps s ele shammy,a aby si bol prospeny pre raid . Myslis si ze mas nato aby si udrzal krok ?

Cement a holy su aktualne v nasich raidoch nepouzitelne classy/specy ....



peace.
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptySt 07 december 2011, 07:24

bud hrat prot palata alebo ele shamana kazdopadne ak by si hral ele tak napisat Andironovy
a v prvom pripade by si musel ukazat ze tankovat vies a v druhom ze vies velmi rychlo zdvihnut priemerny ilvl na shamanovy pretoze 5500 je toc eqp a pokial nedas aspon 11+dps nemas sancu do nedelneho raidu... to uz viac daju alti
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyŠt 08 december 2011, 06:37

http://www.enli.cz/web/viewtopic.php?f=4&t=474




tak to asi mozeme uzavriet ako NEPRIJATY,pokial nikto nema ine vyhrady,tak to presuniem.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyŠt 08 december 2011, 07:45

Asi bych to tak udělal. Nejen kvuli tomu, že si dává víc přihlášek, ale i kvuli tomu že evidentně nám nemá moc co nabídnout. Ale ať se ještě vyjádří další kompetentní osoby k této nově vyvstanuté skutečnosti
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska EmptyŠt 08 december 2011, 10:40

Zda sa ze pojde k inej guilde, tak mu zaprajme vela stastia u nich a verdikt je neprijaty.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Craft prihlaska Empty
OdoslaťPredmet: Re: Craft prihlaska   Craft prihlaska Empty

Návrat hore Goto down
 
Craft prihlaska
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» prihlaska
» Prihlaska
» PRIHLASKA - SAW
» prihlaska :)
» prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: