Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Košice stretko č. 2

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 EmptyPo 07 november 2011, 10:37

POZOR POZOR

o 6 mesiacov to bude rok od prveho stretka takze je cas oslavit toto jubileum!

mohlo by to byt koncom 9-teho az 10-ty akademicky tyzden pod cim si ja predstavujem stredu 17.11.2011 - sobota 26.11.2011

piste vsetci košicania, okolie a intrakisti ktory den by vam vyhovoval najviac, ktory menej a ktory vobec a nejak sa dohodneme podla zastupenia :p
tzn. ak bude vela ludi z intrakov kt. chcu ist na vikend domov bude to niekedy streda stvrtok.. ak budu tito pristahovalci ochotni obetovat jeden vikend tak sa rozbijeme piatok))


zdar boh!
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 EmptyPo 07 november 2011, 21:22

No takze urcite sa ukazem ja a navrhujem to na tento piatok , bavil som sa o tom s kafom ten cas mu vyhovuje .... chipsi povedal ze by sa tiez ukazal, mam na neho kontakt ked tak ho zavolam ...
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 EmptyPo 07 november 2011, 21:29

tak my kosicania mozme castejsie.. sak aj vtedy sme boli este par krat sadnut po stretku ale chcel som aby dosli aj ti co moc nemozu takto... mimo kosic ked byvaju tak dochadzka je blba alebo na intrakoch a tak... preto som to dal neskor aby sa mohli oni zariadit dopredu

mozme ist teraz my a potom daco vacsie samozrejme ale tento piatok som uz prislubil ucast inde :/
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 EmptyUt 08 november 2011, 01:50

ked budem mať love ta prídem Very Happy
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 EmptyUt 08 november 2011, 04:46

ale ja platit pokutu za pitie neplnoletych nebudem... :DDD
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 32

Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 EmptyUt 08 november 2011, 09:47

Pats napísal:
ale ja platit pokutu za pitie neplnoletych nebudem... :DDD

z toho nemozem Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Košice stretko č. 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Košice stretko č. 2   Košice stretko č. 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Košice stretko č. 2
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Stretko CHOLu :)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: