Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Naikon -Druid Restoration

Goto down 
+7
Camelko
Lamer
Alpacinosvk
Ranilsey
Shrunke
DESMiANA
Jarci
11 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naikon -Druid Restoration   Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 EmptySt 02 november 2011, 05:27

aj mne sa lubil,ked mu to prestalo lagovat tak aj pekne zahealoval na to ze nema taky dobry eq,dufam ze mu coskoro padne nejaky normalny wrist a waist lebo mi to tam trha oci Very Happy na tej queene failnuli viaceri (dobre tak aj ja! ano priznavam! hodte do mna chlebom alebo co... Very Happy nebola som zdaleka jedina Razz ),nabuduce snad uz nebude stat pri bossovi a behat s ohnom cez stred miestnosti Very Happy

som ZA na test,sprav si ale daco s tym netom bo so 684 ms kazdy raid vela neuhealis... Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naikon -Druid Restoration   Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 EmptySt 02 november 2011, 06:34

Ja budem za jedine ak bude mat stabilny internet je to podmienka , myslim ze nepotrebujeme ludi ktory v polke raidu zacne byt usless kvoli netu. thx, a to ze nevie taktiku na queen ho neospavedlnuje queena je tu uz dost dlho nato aby si clovek aspon pozrel nejake to video.... lebo v raide bol uplne mimo .



peace.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naikon -Druid Restoration   Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 EmptySt 02 november 2011, 07:13

camelko ďakujem Wink desmiana tie wristy a waisty by som aj ja najradsej videl iné Very Happy no a alpacino ten net mi už tak moc neblbne zatial mi to ide tak možno to už opravili... a pokial budem mať take lagy že by mi to bránilo v hre tak si vybavím nový internet Wink no a kamos mi hovoril taktiku na queenu no niako som nepochopil, este si to musim pozriet...
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naikon -Druid Restoration   Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 EmptySt 02 november 2011, 10:58

u mna za iba ked bude mat net bez lagov a douci sa taktiki tiez sa mi lubi nieco sneho mozno bude ked camel si ho vezme nastarost snad raz sa prepracuje do nedele kedze tam chodi alpi Very Happy
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naikon -Druid Restoration   Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 EmptySt 02 november 2011, 11:48

Chodi aj bude chodit Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Naikon -Druid Restoration   Naikon -Druid Restoration - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Naikon -Druid Restoration
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Restoration Druid
» Shrunke balance druid
» Resto Druid
» Milrohir-Druid
» Tanner druid

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: