Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Humanwar - Protection

Goto down 
+3
Thut
Langi
DESMiANA
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 03:56

* Nick postavy(must be 80): Humanwar
* Class,Spec,Offspec,Profese: Warrior , Protection , JWL 450 , LW 291
* Vaše Gearscore: 5878
[b][size=13]* Info o altech (nick,class,spec,GS)
Altov nemam žiadnych. Venujem sa iba warrovi

* Kolik ti je let? Je mi 24 rokov.
* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? Fps v 25 man raide je približne 65. Latatenci priblizne 25. Problémy som nezaznamenal.
* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: Nakoľko som tank tak mam približne 3,1 K DPS . Off spec som si nerobil žiadny , ale postupne zbieram niečo , no nestoji to za zmienku .
* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: http://uploading.sk/?v=wowscruku.jpg
* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
* používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.
Raid bez TS3 si neviem ani predstaviť. Som join stále keď hrám wow .
* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): No za tanka hrám asi tak 2 roky na anthorii . Predtým som hral na rôznych fun serveroch. Ani si nespomýnam, že kde . TOC 10/25 all , ICC 10/25 6/8 , Togc 10 s insanity , TOGC 25 iba prvého bossa. Z lfg sa ďalej dostať nedalo:P
* Kde čerpáš informácie o svojej classe? Najčastejšie na rôznych fórach . No základ ma naučil sám život Razz . Človek sa učí stále.
* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
* od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?
Bleeding-sabbaths , leavol som ju pretože boli neake nezhody s Gm. Ale bleeding-sabbaths mi pomohla trošku s equipom. Bližšie info podám ingame . Nechcem sa k tomu vracať. A do chol som sa rozhodol preto , pretože ste skúsený ľudia , dobrá partia , mýslím si , že keby ste ma zobrali , bol by som prínosom Razz A zaručiť sa môže napríklad pliesen.
* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne) Som nekonfliktný tip človeka , skôr flegma. Som čerstvý inžinier Razz No to je asi všetko z mojej strany .
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 04:50

humanwar napísal:
Latatenci priblizne 25.


Latatenci Very Happy Very Happy Very Happy tak to ma rozosmialo Razz


mas sice 24 co je pre mna plus,avsak...nulovy progress tazkych bossov (no queen,no proff,no anub) a close status prot warrov :
we don't need ya,imo. scratch



(ale alpa je CL cize on ma posledne slovo a on aj rozhodne,toto je len moj nazor Razz)
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 05:42

Neda mi to nemas odOvzdane q na AV a na AB Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:12

Áno , to je pravda , že mam nulový progress ťažkých bossov , taktika sa dá naučiť okamžite . Myslím si , že by ste mi možno mohli dať šancu aspoň sa na mna pozrieť .
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:36

Ja ti musim vyseknout poklonu jestli zvladas pouzivat ty bindy co mas, typu healtstone (F11), trinket 1 (-) a trinket 2 (=), kdez to na F mas shot, na V fish, na R mounta. Bud to mas OPRAVDU dlouhy prsty nebo sis to bindoval jak si xpil... Z myho pohledu to neco o tobe vypovida.
Návrat hore Goto down
Gem
Hero
Hero
Gem


Počet príspevkov : 256
Join date : 24.10.2010
Bydlisko : JMK

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:43

Trocha faktů, byl kicknut z OS za failování a celkově nepřinos pro guildu.
Pochybuju, že si tu už dva roky. Jestli rok tak moc (přesně bych to dohledal), protože sem tě potkal expit když sem expil já jiné char. A vím, že nepatříš mezi nejlepší resp. máš ještě dost se co učit
Takže pokud si měl jiné chary/nicky pls uveď.
Gear slabší.
Do raidu by se jeden prot war hodil, nebo naučit naše wary/roguny dávat sunder/expose armor.

Nechcu ti házet klacky pod nohy (ikdyž to tak vypadá), ale za mě PROTI, za ti prostě dát nemužu
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:53

Gem , v OS som bol asi tak 2 tyždne . Z toho asi 4 dni online , bol som s nimi až TOC 10 inak stále offline , áno , ale nepočítam to ako že som bol členom a expil som akurat huntra na 80 ale u hordy kde nehram dlho , tak ani ho nespomýnam .

Čo sa týka toho failovania neviem , kde som mal failovat , ked som s nimi nebol ani jedno ICC 10 , ked som nebol online , skusky do školy ....

Total played 49 dni , Postava bola vyexpena na 80 2010-06-21 , na tomto serveri.
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:54

humanwar napísal:
Áno , to je pravda , že mam nulový progress ťažkých bossov , taktika sa dá naučiť okamžite . Myslím si , že by ste mi možno mohli dať šancu aspoň sa na mna pozrieť .

akurat ze my nebudeme mat cas ta ucit taktiky ked budeme progresovat nove quatery a pochybujem ze si osvojis hybanie za jeden raid
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:55

Thut napísal:
Ja ti musim vyseknout poklonu jestli zvladas pouzivat ty bindy co mas, typu healtstone (F11), trinket 1 (-) a trinket 2 (=), kdez to na F mas shot, na V fish, na R mounta. Bud to mas OPRAVDU dlouhy prsty nebo sis to bindoval jak si xpil... Z myho pohledu to neco o tobe vypovida.


Ano ostalo mi to z expenia . NO tak som si zvykol . Viem kde co mam .
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 06:58

Langi napísal:
humanwar napísal:
Áno , to je pravda , že mam nulový progress ťažkých bossov , taktika sa dá naučiť okamžite . Myslím si , že by ste mi možno mohli dať šancu aspoň sa na mna pozrieť .

akurat ze my nebudeme mat cas ta ucit taktiky ked budeme progresovat nove quatery a pochybujem ze si osvojis hybanie za jeden raid

Neviem , co mas proti mne , no trosku ti to objasnim , nie som 15 rocne dieta , co robi tie iste chyby , ano aj ja niekedy failnem , no to sa stane kazdemu , taktiky sa viem ucit rychlo , mimochodom , preco ma sudis ked ma ani trosku nepoznas ??
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 09:07

Langi napísal:
Neda mi to nemas odOvzdane q na AV a na AB Very Happy



Tie Questy sa bugujú , aspoň mne sa bugovali nedali sa odovzdať a ked som si ich vymazal po relogu som ich mal s5 zase Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 09:21

humanwar napísal:
Langi napísal:
humanwar napísal:
Áno , to je pravda , že mam nulový progress ťažkých bossov , taktika sa dá naučiť okamžite . Myslím si , že by ste mi možno mohli dať šancu aspoň sa na mna pozrieť .

akurat ze my nebudeme mat cas ta ucit taktiky ked budeme progresovat nove quatery a pochybujem ze si osvojis hybanie za jeden raid

Neviem , co mas proti mne , no trosku ti to objasnim , nie som 15 rocne dieta , co robi tie iste chyby , ano aj ja niekedy failnem , no to sa stane kazdemu , taktiky sa viem ucit rychlo , mimochodom , preco ma sudis ked ma ani trosku nepoznas ??


nemam nic proti tebe ani proti nikomu ale ide o to ze "soon" je otvoreny novy quater a pokial potrebujeme ludi su to ludia co sa vedia hybat, poznaju taktiky maju to v rukach toho bossa, aj teraz sa unas stane ze sa failne a to mame na farme 8/8, takze zaucat noveho cloveka ked by sme sa mali pripravovat na Sindru a LK je trosku luxus nemyslis?? povedz mi co mozes ponuknut nejako sa preukazat o svojich schopnostiach zaujat nas, pretoze to co nam davas to ma kazdy druhy clovek na Anthorii takze je to len na tebe, kazdopadne idem uz OT takze nech sa vyjadri CL Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 09:30

Langi napísal:
humanwar napísal:
Langi napísal:
humanwar napísal:
Áno , to je pravda , že mam nulový progress ťažkých bossov , taktika sa dá naučiť okamžite . Myslím si , že by ste mi možno mohli dať šancu aspoň sa na mna pozrieť .

akurat ze my nebudeme mat cas ta ucit taktiky ked budeme progresovat nove quatery a pochybujem ze si osvojis hybanie za jeden raid

Neviem , co mas proti mne , no trosku ti to objasnim , nie som 15 rocne dieta , co robi tie iste chyby , ano aj ja niekedy failnem , no to sa stane kazdemu , taktiky sa viem ucit rychlo , mimochodom , preco ma sudis ked ma ani trosku nepoznas ??


nemam nic proti tebe ani proti nikomu ale ide o to ze "soon" je otvoreny novy quater a pokial potrebujeme ludi su to ludia co sa vedia hybat, poznaju taktiky maju to v rukach toho bossa, aj teraz sa unas stane ze sa failne a to mame na farme 8/8, takze zaucat noveho cloveka ked by sme sa mali pripravovat na Sindru a LK je trosku luxus nemyslis?? povedz mi co mozes ponuknut nejako sa preukazat o svojich schopnostiach zaujat nas, pretoze to co nam davas to ma kazdy druhy clovek na Anthorii takze je to len na tebe, kazdopadne idem uz OT takze nech sa vyjadri CL Smile

Skus test raid .

Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 09:58

humanwar napísal:
Langi napísal:
humanwar napísal:
Langi napísal:
humanwar napísal:
Áno , to je pravda , že mam nulový progress ťažkých bossov , taktika sa dá naučiť okamžite . Myslím si , že by ste mi možno mohli dať šancu aspoň sa na mna pozrieť .

akurat ze my nebudeme mat cas ta ucit taktiky ked budeme progresovat nove quatery a pochybujem ze si osvojis hybanie za jeden raid

Neviem , co mas proti mne , no trosku ti to objasnim , nie som 15 rocne dieta , co robi tie iste chyby , ano aj ja niekedy failnem , no to sa stane kazdemu , taktiky sa viem ucit rychlo , mimochodom , preco ma sudis ked ma ani trosku nepoznas ??


nemam nic proti tebe ani proti nikomu ale ide o to ze "soon" je otvoreny novy quater a pokial potrebujeme ludi su to ludia co sa vedia hybat, poznaju taktiky maju to v rukach toho bossa, aj teraz sa unas stane ze sa failne a to mame na farme 8/8, takze zaucat noveho cloveka ked by sme sa mali pripravovat na Sindru a LK je trosku luxus nemyslis?? povedz mi co mozes ponuknut nejako sa preukazat o svojich schopnostiach zaujat nas, pretoze to co nam davas to ma kazdy druhy clovek na Anthorii takze je to len na tebe, kazdopadne idem uz OT takze nech sa vyjadri CL Smile

Skus test raid .




aaaa ty nechapes princip co ti hovori? Very Happy ze nicim nevynikas,nemas nic take co by si nam mohol ponuknut a zaujat lebo tvoje skusenosti sa rovnaju 90% ludi na anthorii Wink to ti chce langi povedat, ze nie sme velkochov hydiny aby sme odchovavali male a slabe kusy.. (tie separujeme Very Happy )
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyPo 17 október 2011, 23:00

Takze Nikde nevidim link na talenty dopln to prosim ta ...dalsia vec to ze nemas odprogressovane "Novych" bossov je velke Minus pre teba , s tymy bindami ako vravi thut je to zaujimave mne to pride ako keby si to nahadzal secko zaradom s tym ze zakladny bind Shoot(F), Vigil na (Q) A bloodrage na (E) je tiez pozoruhodne tieto spelly vyuzivas najcastsie?.. no ale ked sa ti s tym hra dobre nech sa paci .Dalsia vec ta otazka kde sa ucis o svojej classe .... tam chcem vidiet tie fora daj nanich link , nepotrebujem tam vidiet veci typu na www.goole....mas 24 tak snad pochopis co tam chceme ...Na rozhodnutie ANO / NIE si pockam po tych forach a linku na talenty. 1 tank by sa nam teoreticky hodil ale musi byt kvalitny .



peace.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyUt 18 október 2011, 03:03

Odkaz na fora : http://www.tankspot.com/showthread.php?40491-WotLK-Prot-Warrior-guide
http://www.tankspot.com/showthread.php?39462-wotlk-tanking-gear-list
Cosmetic wipes mal navod tak isto na war tanka , no zrusili ho ako som pozeral .
V OS ked som mal pristup do fora som si precital o tankovi co mali navod ...

Odkaz na talenty : http://anthoria.wowarmory.sk/#humanwar,char_talents_tree,

Dole si prepni na secundary,
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyUt 18 október 2011, 04:36

čo sa týka toho fora,fajn,paradoxne tie prepočty agra na anthorii nefungujú absolútne takže podla toho riadiť by som sa moc neriadil Very Happy

čo sa týka talentov,nechápem načo ti je deep wounds,ono to dáva celkom slušný dmg pri pomalej weapone,ale s 1.7 toho veľa nespraví,radšej dám body do critu alebo thunderclapu ak chceš agro

k socketovaniu a gearu,vlastným enchantovaním a socketovaním si sa pripravil minimálne o 12 staminy Headka vs sholdre, do red slotu hodíš blue gem,do orange hodíš purple,ak to dáš opadne máš 12 staminy zadarmo. Enchant na sholdre sa dáva pvp 30 stam a resil, na ruky taktiež 18 stamina,tj dokopy 60 staminy x 1.29(talent gbok gbos)x 10 774hp)

u wara je problém s agrom,ale ten deeepwounds nieje riešenie,2p set bonus rapídne pomôže.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyUt 18 október 2011, 05:13

S agrom problem velky nemam . Malokedy sa mi stane ze mi nikto prebere agro , popripade mam taunt a vigilience . Ale dik za radu , skusim si to pomenit , uvidim ako to dopadne . Idem pomenit uvidim .

Marku som nemal este moznost vlastnit Razz a vo VOA 25 mi padli len legy zatial Razz
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyUt 18 október 2011, 05:45

ze nemas problemy s agrom? silno pochybujem ze by si to tvrdil aj po nasom raide kde su TOP dps servera
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyUt 18 október 2011, 06:17

Maho napísal:
ze nemas problemy s agrom? silno pochybujem ze by si to tvrdil aj po nasom raide kde su TOP dps servera

Budem sa snazit to nepokaslat ... Stale sa ucim , necham si poradit ...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptyUt 18 október 2011, 20:04

Lamer napísal:
čo sa týka toho fora,fajn,paradoxne tie prepočty agra na anthorii nefungujú absolútne takže podla toho riadiť by som sa moc neriadil Very Happy

čo sa týka talentov,nechápem načo ti je deep wounds,ono to dáva celkom slušný dmg pri pomalej weapone,ale s 1.7 toho veľa nespraví,radšej dám body do critu alebo thunderclapu ak chceš agro

k socketovaniu a gearu,vlastným enchantovaním a socketovaním si sa pripravil minimálne o 12 staminy Headka vs sholdre, do red slotu hodíš blue gem,do orange hodíš purple,ak to dáš opadne máš 12 staminy zadarmo. Enchant na sholdre sa dáva pvp 30 stam a resil, na ruky taktiež 18 stamina,tj dokopy 60 staminy x 1.29(talent gbok gbos)x 10 774hp)

u wara je problém s agrom,ale ten deeepwounds nieje riešenie,2p set bonus rapídne pomôže.

Opravene stamina bonusy , enchanty , s talentami sa trosku este pohram . Dakujem za upozornenie .
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection EmptySo 22 október 2011, 05:37

Takze z aktualnej situacie , nepotrebujeme tanka dakujem za prihlasku ale definitivne proti Close .
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Humanwar - Protection Empty
OdoslaťPredmet: Re: Humanwar - Protection   Humanwar - Protection Empty

Návrat hore Goto down
 
Humanwar - Protection
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» drakuss-protection
» Alaryus-protection
» Trinityelf - Protection paladin
» [PRIJATY] Jayling - protection paladin

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: