Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Kungfac - Demonology Warlock

Goto down 
+6
Thut
Lamer
Ogmos
DESMiANA
Jarci
Reveal
10 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 01:12

Tohle jsou cisla z Anthorky ne z ofi, jinak ja jsem pouzival glyph of life tap a glyph of quick decay jako zaklad a stridal jen ten treti glyph.. Jinak Imp x Felguard tam je to +- stejne ale kdyz je ten glyph of imp.. Jinak kdy naposledy jste v CW zkouseli Felguarda? protoze on byl nekdy pred trema tydnama nebo tak nejak "opraven" a jeho dmg se zdvojnasobila, jinak ja chapu, ze s vyssim haste se ti zvysi pocet procu, ale ne o tolik, navic vazne je glyph of incinerate na nic kdyz ma boss 35% hp cili ten glyph jeden jen 2/3 fightu a to se nevyplati.. Jakoze muzu se mylit ale tohle jsou aztim jedinna cisla, co jsem videl a i logicka analogie mi vychazi lip pro glyph of imp.

Btw kdyz jsem tedka projizdel tvuj gear tak sjem si vsiml jeste jedne veci a to, ze zbytecne gemujes spirit..

Jo a jeste doplnim, ze ty moje cisla jsou ze 4 set t10

Jakoze ja jeste zkusim toho impa v 25tce v porovnani s felguardem ale tam to bude jen +- protoze kazdej boss a kazdej raid je jinej..

Jinak jeste je velmi zajimavy aspekt demo locka, na kterej bys mel brat nejvetsi ohled a to je kolik sp davas raidu, coz je asi nejdulezitejsi aspekt imo, a prijde mi ze tvuj gear na tenhle aspekt moc nehledi Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 01:22

Felguard sa testuje asi týždeň tento posledný jedným hráčom z guildy a podľa whispov, to nevypadá dobre Very Happy a ten lock sa do lockov vážne vyzná, myslím, že má aj vlastný server, kde to testuje, nahráva si logy apod., čiže verím jemu, keďže ja na testovanie a podobné veci nemám povahu Smile, vždy dám na jeho rady a viem sa s ním vždy dobre porozprávať Smile. S glyhom of imp máš pravdu, to dps vychádza na konci asi také isté, ale všetci loci u nás v guilde, vrátane mňa chodia skôr na glyph of incinerate a ten jeden lock, čo má namiesto incineratu glyph of imp, tak máva priemerne zrovnateľné dps s nami, ak nie lepšie, čiže ako hovorím, vychýdza to skoro narovnako, v stredu som chcel ten glyph aj otestovať, len som na to nejak zabudol a zalahol v bagu Smile, najblyžšie v stredu na icc10 ho skúsim, tam nie je čo pokaziť Smile.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 04:15

Situacia je pre mna dost tazka na rozhodovanie, berem argumenty Trinityho, Ogmosa, Alpu a suhlasim s nimi v tom, zeby sme radsej chceli hraca co sa bude "plnohodnotne" venovat nasej guilde a v pripade zeby si nemal hlavnu postavu u hordy ale u ali urcite by sme tolko nevahali. Dakujeme ti aj za uprimnost ze si sa "priznal" ze mas u hordy char, ako spravne poznamenal Q-cko:)

Chcel by som ale od teba pocut odpoved na nasledvnu otazku:
zober si situaciu, ze si prijaty do guildy a si priradeny do nedelneho raidu. A teraz napr. z nejakeho dovodu sa musi prelozi tvoj hordacky raid na nedelu (dobehnutie nedokoncenych novootvorenych bossov, pad servera v case ked sa mal ist raid a pod.). Uprednostnil by si hordacky alebo alicky raid?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 06:21

Keby som sa stal členom Vašej guildy, tento lock by sa stal dá sa povedať mojim mainom, keďže hordáckeho skoro ani nelogujem, lebo pvp už nehrám, čiže bol by som dá sa povedať furt na alíckom, aj teraz logujem hordáckeho locka len na raidy Smile.
Túto otázku som si kládol aj sám, keď som si podával prihlášku sem, čiže uprednostním alícky char, lebo stať sa môže naozaj všetko a s tým som počítal Smile.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 07:57

Ak sa mozem pridat do diskusie moja otazka znie: Ako je pomyselne CW vedenie oboznamene s tym ze chces hrat aj v CHoL? A ake su ich nazory?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 08:08

Blackkill, im je to srdečne jedno Very Happy. Dneska som to spomínal na TS jednému officierovi a problém s tým nemal Smile. Ale viem si predstaviť situáciu, keby som to verejne oznámil na TS na nejakom raide, tak by ma asi pár ľudí vysmialo, ale v takom zmysle, že "ideš medzi tie PvE lamy" apod. Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 08:16

OK Smile
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 08:30

pve lamy xD to CW mi je stale nesympatickejsie a nesympatickejsie...


a este ma zaujimalo toto

Rampage napísal:
Keby som sa stal členom Vašej guildy, tento lock by sa stal dá sa povedať mojim mainom, keďže hordáckeho skoro ani nelogujem, lebo pvp už nehrám, čiže bol by som dá sa povedať furt na alíckom, aj teraz logujem hordáckeho locka len na raidy Smile.
Túto otázku som si kládol aj sám, keď som si podával prihlášku sem, čiže uprednostním alícky char, lebo stať sa môže naozaj všetko a s tým som počítal Smile.


nemozem si pomoct ale silne o tom pochybujem ze das prednost progressu HC u alikov pred progressom u CW Very Happy ja menim svoj nazor na PROTI. dovod: ked k nam ide Qcko so svojim lockom myslim ze to bude dost adekvatny a vyborny lock (jeho mage ked tak sa moze striedat s neytusom ak by sa prijal,but anyway,magov je dost) a preto to co hovoria kolegovia ze ked si raz char s mainom u hordy tak to tak proste je,ak by si sa rozhodol prejst s rampagom k alikom ako to urobil napr blizo,trinitty,ranil a iny tak by som dala aj tak neutral Very Happy Very Happy ale aspon by som o tom uvazovala no Very Happy takze tak Razz zara je CL tak rozhodne on v konecnom dosledku.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 08:48

Zatial je vela rozumnych dovodov, preco ho zobrat, ale aj vela rozumnych dovodov, preco ho nezobrat. Ja by som bol ale urcite zvedavy na aspon jedno porovnanie jeho dmg s felguarda-pouzivajucim-warlokom (ale kedze este v equipe dost zaostava, neviem ci by vysledky boli relevantne, napr. este nema dokonceny t10 4-bonus).

Stale plati ze pokracujem v rozmyslani ako sa rozhodnut. Trpezlivost...



zarka len premyslaj,svojim postom som ta nechcela nijako surit Razz
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 08:51

Desmi spravne ako aj ja som PROTI neviem ale na horde lockovy mas gear mas zazemie tu by si prisiel do nicoho a ty chces alika to akoby si vegetarianovy povedal daj si meso je lepsie ako zelenina asi tak sorry proti
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 09:04

To, jestli k vam jdu nebo ne, neni zatim jiste, jeste se nevyjadril Zarana. Dvak se jeste nevyresilo, jestli by byl main Lieth nebo Qcko, cili to bych jeste moc netahal. Jakoze me se ta jeho prihlaska libi, jen za prve mu moc neverim posledni prohlaseni, ze by dal prednost alikovi, kdyz jeste nevi, jak Chol raidy vypadaji, cili nevi jestli ho budou bavit, a dvak si nejsem jistej tim specem mno..
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 09:07

Desmiana: Progress HC, ak vôbec nejaký bude možný, bude v CW asi iné dni ako v nedeľu, ale to predbieham dopredu a ešte prezradím takú maličkosť, že keď sa nám v jeden deň nezadarí dať všetko, tak sa to už ťažko v CW doklepáva, keďže máme moc raidov a nie vždy príde každý a napr. keď sa nepodarí dať insanity, tak každý má chuť sa vykašlať na raid a niekedy to tak aj je Very Happy, ale to sa bude musieť v časoch HC zmeniť Smile. Nebudem sa Vám nasilu cpať do main raidov, mne by kľudne stačil aj útorňajší, keď ma teda berete ako alta Very Happy, dá sa povedať, že útorok mám free, niekedy dokončievam weekly a free id na icc, voa apod. na altoch Smile.

Zarana: Kľudne sa niekedy môžme stretnúť v .ar na dummy, prídem za hordáckeho locka a dps porovnáme, aj keď je pravda, že dummy a raid je rozdiel Smile. Keď porovnávame Fg vs. Imp v CW raidoch, tak priemerne je lepší určite Imp Smile.

Nwankwo: Zázemie ako zázemie, aj keď som tam už rok, stále mám taký rank aký má nový člen po pár raidoch, keďže takýto spôsob organizácie tam nie je na vysokej úrovni Very Happy. Viem, že prídem do ničoho aj keď pár ľudí poznám či už z videnia, alebo z arén, ale to ma práve láka, nový kolektív Smile.
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyPi 14 október 2011, 09:13

Rampage napísal:


Nwankwo: Zázemie ako zázemie, aj keď som tam už rok, stále mám taký rank aký má nový člen po pár raidoch, keďže takýto spôsob organizácie tam nie je na vysokej úrovni Very Happy. Viem, že prídem do ničoho aj keď pár ľudí poznám či už z videnia, alebo z arén, ale to ma práve láka, nový kolektív Smile.

ja to poviem asi tak neda sa sediet na dvoch stolickach a ty chces sediet minimalne na siedmich ako tak pozeram teda to je nemozneto uz je u mna hlupost
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 EmptyUt 18 október 2011, 11:33

Po poriadnej diskusii a dohode vedenia zamietnute. Dakujeme ti za uprimnost, ze si nam nic nezamlcal a prajeme vela stastia inde pri hladani pve guildy u ali pre tvojho alta.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Kungfac - Demonology Warlock   Kungfac - Demonology Warlock - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Kungfac - Demonology Warlock
Návrat hore 
Strana 2 z 2Choď na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Zirg Demonology warlock
» Nertius - Demology Warlock
» Srnko - Demonology
» Gorthaur-Warlock
» Wayn - Warlock

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: