Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihlaška Fritoll

Goto down 
+2
DESMiANA
heector
6 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyNe 25 september 2011, 10:08

* Nick postavy(must be 80): Fritoll

* Class,Spec,Offspec,Profese: Paladin/Retri/Holy profky mam tail 450/450 bs 450/450 Insc 450/450 alchemy 450/450 potom este mining,lw a potom este skining ale tie su neuplne a momentalne sa nehrniem do ich vyskillovania

* Vaše Gearscore: retri pve GS: 5919 WF wristy AP:5896,crit:41.71%,haste:366
holy pve GS: 5515 full pve je trosku low lebo do teraz som sa naplno venoval retri specu. SP:3008,Mana:32825,Haste:637
moj eqp si mozete pozriet aj na Armory: http://anthoria.wowarmory.sk/#Fritoll,character,
Talenty
pve retri talenty: http://wow335.gamestool.net/paladint.php?050501000000000000000000000500000000000000000000000005232051203331302133231331
pve holy talenty: http://wow335.gamestool.net/paladint.php?503500520200130531005152215000000000000000000000000005032050000000000000000000

* Info o altech (nick,class,spec,GS): DK-Reverb lvl 71 spec:frost/blood,Etky-warrior lvl 50 spec:fury a Priest-Iridy lvl 33 spec:SH

* Kolik ti je let? Mam 15 rokov.

* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? No fps je tak 20-40,moja najcastesia latencia sa pohybuje tak od 40-70 obcas vyskoci aj na 100.

* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: Vacsinou to bolo tak 6000-6100 no par krat sa mi podarilo dat 6300+- self buff.

* Screenshot vašeho ui povinne z raidu: Velmi rad by som sem nejaky dal ale netusim kde v pc sa mi ukladaju Very Happy Ale pouzivam iba bartender4.

* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou. Vas raid time mi plne vyhovuje. TS3 mam a viem ho aj pouzivat pripadne by som mohol stiahnut aj VT keby bolo treba Smile

* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu): Wow hram uz asi tak 3 roky no mena serverov si uz nepametam,hraval som za paladina,maga a hunta mam odprogressovany Full Naxx,Full Toc 10/25,Togc 10 iba po championov,Togc 25 0/5 (bez dobrej guildy tazko),ICC10 mam full down okrem Qweeny a ICC25 iba po rota.

* Kde čerpáš informácie o svojej classe? Informacie o svojej classe cerpam na roznych forach alebo si necham poradit od skusenejsich hracov.

* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? Moje prva guilda so zameranim na pve bola Sylvanas legion ale potom som ju leavol koli slabej urovni pve lepsie povedane ziadnej,KoH Knights of Honor-rozpad,Tumulus Exiguo-rozpad a terajsia guilda zase Sylvanas Legion su tu skveli ludia ale progress ICC25 sa nepohol uz 2mesiace a velmi rychlo sa tu striedaju hraci.Do vasej guildy chcem ist preto lebo si myslim ze ste dobry kolektiv a vase pve je na najvyssej urovni.Od vas ocakavam system organizovanie raidov,zodpovednych ludi a EPGP loot system.Chcel by som aby ste mi dali sancu aspon v alt raide a mohol by som obcas zaskocit v main raide.No s par ludmi som bol par raidov ale ci sa za mna mozu zarucit to neviem,zarucit sa za mna moze akurat moj brat(Vlnec) ktory s vami hraval najme na TBC ale asi by ste jeho nazor nebrali vazne kedze je uz dlho inactive Smile

* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne)Volam sa Filip,chodim na Gymnazium v Ziary nad Hronom a som Kvintan a uz nenapada ma co by som este tak povedal. Vy sa mozte kludne spytat nato co vas zaujima rad vam odpoviem Smile

Thnx za precitanie Smile
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyNe 25 september 2011, 10:40

no tak eq nieje zly standardny co sa da ziskat z lfg pugmi alebo slabsov guildov ale tak nedavam ti zatial nie ale chcem ta vidiet v akcii v utorok o 18:00 mame alt raid tam by som ta chcel testnut ci dokazes vytocit na roznich tipoch bosov nie len na taom co stojis a tubo tlacit doklavesnice a honis si dps a mam este vyhradu k talentom ako v holy tak i v retri nwm sice naco ti je aura mastery na retri pve retardinovi ale hol racej tich 6 bodov nacpi 3 do divinity ,2 do duardian's favor a 1 do divine sacrificea v holy to daj vsetko prec z retri a natlac to do protu skoro rovnako ako v retri ale potiahni to az po divine guardian sice prides o 8% critu ale napriklad na queene alebo hoci jakom bosovi zachranis prdel raidu
tak chcem ta testnut napis mne v utorok pred riadom ktori je o 18:00 budem na jednej z postav Heector/hooly/spyri alebo alpovi ktori zomnov skaldava raid na Unforcer
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyNe 25 september 2011, 11:57

v pondelok(dnes) a urotok tu nebudem bol by som rad keby sa ten moj test dal presunut na buduci tyzden Smile
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyNe 25 september 2011, 20:48

PROTI .. no offense chlape.. ale naco nam je dalsi retri paladin? pred par dnami sme jedneho neprijali pretoze je full stav a odrazu uz je miesto? dalej togc 25 sa da dat na 4/5 aj s LFG,kedze mas 0/5 to si to skusal iba jeden krat? Smile a dalsie minus je pre mna to striedanie guild. To ked sa guilde chvilku nedari tak ju leavnes a potom sa tam zas vratis ked jej zasvita na lepsie casy? Pripada mi to trochu jak keby si bol len equip hunter. navyse si u nas uz raz prihlasku mal takze to ze sa tuzis dostat do chol je z toho zrejme Very Happy

http://chol.omgforum.net/t314-topic



edit: fajn,teraz citam o tom Mikovi&offik takze retri asi treba ale stale je to za mna proti kvoli guildam,veku,etc Smile ked sa prejavis ako normalny clovek co nema v hlave nasr*** tak kludne zmenim nazor,ked si ta vsak chce hector testnut aj tak... go in and win
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyNe 25 september 2011, 23:27

Aj Ked treba Retri palata nepaci sa mi na prihlaske par veci
uz len to ze mas pvp talenty a hlasis sa ako pve hrac chyba ti redukcia Smile
zla povest ako vravi desmiana "eqp hunter"
a vek 15 rokov, vyzeras sice slusne aj pisat vies Razz ale.....
je to tazke v Togc 25 ked mas zly pug ale guilda v icc eqp to musi davat 4/5 a Togc 10 len championi je malo... aj ked dps mas o par dni pride Frostwing Hall a radsej v raide budem s kvalitym altom


PROTI
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyPo 26 september 2011, 02:20

Langi napísal:
Aj Ked treba Retri palata nepaci sa mi na prihlaske par veci
uz len to ze mas pvp talenty a hlasis sa ako pve hrac chyba ti redukcia Smile
zla povest ako vravi desmiana "eqp hunter"
a vek 15 rokov, vyzeras sice slusne aj pisat vies Razz ale.....
je to tazke v Togc 25 ked mas zly pug ale guilda v icc eqp to musi davat 4/5 a Togc 10 len championi je malo... aj ked dps mas o par dni pride Frostwing Hall a radsej v raide budem s kvalitym altom


PROTI

Langi teraz si to zhrnul uplne perfektne aj u mna proti
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyPo 26 september 2011, 04:49

no Sylvanas som prvy krat leavol preto lebo som chcel hrat pve a tam sa dost tazko hralo pve a chcel som vykusat nieco nove tak som isiel do Koh a Tumulus no tie sa rozpadli tak som zase prisiel do Sylvanas a myslim ze ked sa progres nepohne ani o kusok za 2 mesiace tak to nieje chvilkove nedarenie sa ... no nepoviem keby sme wipovali na profesorovi alebo na qweene ale na rotovi ktory je uplne easy a to len koli tomu ze ludia nechapu taktikam ani ked im to clovek viac krat vysvetluje. Potom este sa tu casto striedaju ludia a guildovne ICC maju na haku takze doberame polovicku z lfg. Togc25 som skusal iba par krat ale bol to fail aj z lfg aj z guildov. A k tomu "eqp hunter" poviem len ze netlacim silou mocou len do str aj skusam nove veci... ja mam aj back na str za frosty ale s tym tocim tak o 500dps menej a neck ktory by bol lepsi ako ten co zatial mam mi este nepadol takze tak.Do tych talentov som uz hodil redukciu Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptyPo 26 september 2011, 06:23

Proti
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptySt 28 september 2011, 07:57

z dnesneho VOA 25


Prihlaška Fritoll Wowscrnshot092811204332


Prihlaška Fritoll Wowscrnshot092811204332


Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptySt 05 október 2011, 04:09

ako dopadol na teste? hektor uzavri to nech to mozem presunut prosim ta
Návrat hore Goto down
Maho
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 224
Join date : 23.07.2011
Age : 33

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptySt 05 október 2011, 04:54

pokial viem tak na teste pohorel, fail na princoch, nevie aka zbran je vhodna pre retri kedze vravel ze 2.4 bryntol je lepsia. Dmg mal priemerny.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll EmptySt 05 október 2011, 06:39

xD to su ti 15r top hero playeri co vsade boli a vsetko videli Very Happy ok uzatvaram to teda ako NEPRIJATY, good luck inde bro.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaška Fritoll Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaška Fritoll   Prihlaška Fritoll Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihlaška Fritoll
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Fritoll Retri
» Prihlaska DK
» prihlaska
» Prihláška?
» Wum,prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: