Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Mathynnko-resto , balance

Goto down 
+2
Alpacinosvk
Langi
6 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 03:35

* Nick postavy(must be 80):Mathynnko
* Class,Spec,Offspec,Profese: Druid , resto , bala
* Vaše Gearscore: 6104 GS pvp eq
* Info o altech (nick,class,spec,GS): tauren warrior 80 lvl - prestal som hrať na začiatku deadly sezone , Undead Mage 80 lvl prestal som hrať na konci furi sezony
* Kolik ti je let? 17
* Průměrné fps na raidu , obvyklá latence,nemáš s tím problémy? v dalarane 40 fps , iné oblasti 60 fps a raidy niečo okolo 30 Fps nemám problémy s Fps ani internetom.
* DPS na dummy po 1 Milionu dmgu: sorry ale nejde mi DMG meter Smile a balance nehrám velmi skôr resto.
* Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho :TS3 mám mikrák mám ... a raidy kludne môžu byť termíny
* Tvé PVE zkušenosti (tzn. kolik let hráš,na jakych serverech,za jake postavy, kolik máš odprogressovaných bossu):fuha od 2.4.3 na anthorii + funka nejaké za všetko viem hrať okrem DK , TBC všetko down a s wotlk všetko po ICC.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe? nikde
* Predchazející guilda,důvod proč jsi ji opustil a důvod proč chceš join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit? jak sa robili davnejšie prevody prvá guilda bol CHOL , leavol som ju preto lebo som prestal hrať asi mesiac pred prázdninami až do teraz nooo poznám tam ludí vela Smile
* Cokoliv chceš dodat např. o sobě(nepovinne) Pats smrdí :DDD
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 03:38

.


Naposledy upravil Langi dňa Ne 11 september 2011, 00:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 11:42

JE to opica tazko povedat ci ano alebo nie .... ale nie urcite XDDDDDDDDDDDDDDDD..... ale dost bolo srandy mam rad toho typka rad by som ho videl spat ............... predsa mathynko riesi kavu a to je kosicanom viac jak 100% brat :.... pvp ZA .... Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 12:26

mathy šak ten unás bol,pohoďák Very Happy určite zobrať(keď tu môže byť godec... Very Happy)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 14:02

alpa alpa :-* stále ta mám rád Very Happy
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 21:24

jasne ze vziat pve nema zaujem ako pvp rank sak nas 2 maskot guildy Very Happy
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 23:21

Když mě potáhneš na high weaponky, tak budu ZA Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptySo 10 september 2011, 23:40

Quintas Smile vela by si chcel ja sám neviem dať weaponky a shouldery som dal len kôli 5v5 Smile čiže to asi tažko Smile ale 3v3 by sme mohli skúsiť Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance EmptyNe 11 september 2011, 04:06

ok, ked uvidis z officerov online niekoho - ja, heector, choose, alpa - tak nech ta invnu a nastavia rank pvp:)

Tie veci ohladne pve v prihlaske si nemusel vyplnat, aj tak pravdeepodobne na raidy nebudes chodit.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Mathynnko-resto , balance Empty
OdoslaťPredmet: Re: Mathynnko-resto , balance   Mathynnko-resto , balance Empty

Návrat hore Goto down
 
Mathynnko-resto , balance
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Simkq- resto
» Diur - resto
» Resto Druid
» Shaman Resto
» Kafo - Feral/Resto

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: