Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)

Goto down 
+8
Bonereaver
Quintas
romantank
DESMiANA
Pats
Pikóó
Reveal
Jarci
12 posters
AutorSpráva
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyUt 26 júl 2011, 20:16

Takze tu by som chcel ,aby ste pisali rozne srandys raidov:)
pridavam prvy
-Stojime si tak pred muruom v swp,a v raide bol Datel a jeho synator za nejake lowacke dk:) a prebehala nasledovna komunikacia:
Raid leader:Ready check.Datlov synator je afk.
Jarci:Datel ,zakric tam na syna.
Datel:SOPLIAK PADAJ DO DECKEJ LEBO TAM NABEHNEM Very Happy Very Happy lol!
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 27 júl 2011, 02:30

No v tomto momente som si ukápol do trikotu. Toto je fakt odbrý nápad a hore dobrý topic. lol! lol! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 27 júl 2011, 03:44

[11:46:01] [4] [Eliane]: lidi existuje nejaky macro na otoceni o 180 stupnu?
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 27 júl 2011, 05:39

mna sa raz nemenovany hunter pytal ako sa dava disengage dopredu (a.k.a. ako sa mage blinkne dozadu)-.-
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 27 júl 2011, 06:05

mna napada ked sme boli raz raid,tusim to bolo togc 25 asi pred 4 mesiacmi a datel (nevedela som ze to je on) nechal zapnuty mikrofon a nejaka zena mu tam nieco hovorila
ja: to co bolo za stetku?
datel: no to bola moja zena...

Very Happy Very Happy

fail ale ja som to vtedy fakt netusila Sad Very Happy
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 27 júl 2011, 08:44

Ja si raz pametam ze sme chodili este nax vtedy ,a mali sme grupu ja dalel,jaiin atd, a mali sme prestavku ,tak som fajcil pred domom a zrazu telefon a datlove cislo vola a zrazu nejaky prijemny zensky hlas ze datel ti odkazuje ze mas ist do hry:)
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 27 júl 2011, 23:51

Tak taky neco pridam.

Shyela: pockej az dolevlis Huntu,si ho obliknes do Savage setu a to je jak jeden Lavaburst

Ja: Tak venom,ted to pujde samo,zmenil sem bindy
Venom: jak?
Ja: mno dal sem si Spell reflect na E misto Q
Venom: v cem to je lepsi?
Ja: Mno E mackam rychleji
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyŠt 28 júl 2011, 05:46

Jarci napísal:
Takze tu by som chcel ,aby ste pisali rozne srandys raidov:)
pridavam prvy
-Stojime si tak pred muruom v swp,a v raide bol Datel a jeho synator za nejake lowacke dk:) a prebehala nasledovna komunikacia:
Raid leader:Ready check.Datlov synator je afk.
Jarci:Datel ,zakric tam na syna.
Datel:SOPLIAK PADAJ DO DECKEJ LEBO TAM NABEHNEM Very Happy Very Happy lol!


jj jarci na to si spominam Very Happy


Jarci napísal:
Ja si raz pametam ze sme chodili este nax vtedy ,a mali sme grupu ja dalel,jaiin atd, a mali sme prestavku ,tak som fajcil pred domom a zrazu telefon a datlove cislo vola a zrazu nejaky prijemny zensky hlas ze datel ti odkazuje ze mas ist do hry:)

no jasne a cigarety si vlastne jeste schovaval na balkone Very Happy to si pametam)
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyPi 29 júl 2011, 02:45

Jarci napísal:
Takze tu by som chcel ,aby ste pisali rozne srandys raidov:)
pridavam prvy
-Stojime si tak pred muruom v swp,a v raide bol Datel a jeho synator za nejake lowacke dk:) a prebehala nasledovna komunikacia:
Raid leader:Ready check.Datlov synator je afk.
Jarci:Datel ,zakric tam na syna.
Datel:SOPLIAK PADAJ DO DECKEJ LEBO TAM NABEHNEM Very Happy Very Happy lol!

BEST! lol! lol!
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyUt 02 august 2011, 02:00

som rad ze topic sa paci ,ale bol by som rad keby sa viac ludi vyjadrilo,urcite mate nejake prihody:) ja si len pametam ze ked datel hento zadrel tak polka raidu plakala od smiechu:D
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Bonereaver
Veteran
Veteran
Bonereaver


Počet príspevkov : 107
Join date : 23.08.2010

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyŠt 04 august 2011, 10:42

ja...ako PvP lama...sa mi raz stalo v BG ze volaka no name roguna mi napisala volaco v zmysle Very Happy ... ty ***** behaj stale pri mne lebo 2 roguny to vyhrava BG Very Happy..a to AB sme vtedy nenormalne prehrali Very Happy

Alebo nedavno sme boli s dianesom ICC 1O a Bezo: dajte mi bom....JA: mas AP shout .....Bezo:ale ja chcem aj BOM ..snazil som sa mu poveda stale ze ma ten AP shout a nakoniec hlaska dna:D
to sa prepisuje s AP shoutom? Very Happy
Návrat hore Goto down
Camelko
Veteran
Veteran
Camelko


Počet príspevkov : 159
Join date : 08.09.2010
Bydlisko : Topoľčany

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 10 august 2011, 11:35

Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySt 10 august 2011, 19:07

No raz sme len legendy co uz Very Happy:D
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySo 13 august 2011, 05:40

Tak a teraz skuska pre pametnikov:D kto si pameta ten axisov oscarovy vykon ,ked sme davali dvojicky a nara cosi donho zapicovala:D?
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptySo 13 august 2011, 07:10

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyŠt 18 august 2011, 13:34

[02:32:04] Vhipet> kde ist fistingovat na 150 skill?
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyŠt 18 august 2011, 13:37

Aggro napísal:
[02:32:04] Vhipet> kde ist fistingovat na 150 skill?

Do bordelu:D
Tam je to čista farma:D
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyŠt 18 august 2011, 23:44

reveal skoro si mi dlzil 24 000 na novy notas:D akurat som pil v robote ked som toto cital:DD
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyPi 19 august 2011, 00:27

Prepač lol!
ale nedalo mi to proste nereagovat:D
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyNe 28 august 2011, 05:59

[18:44:06] [3] [Naikon]: pls mam repku 10259/12000 a stale je honored, kedy bude friendly ? Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyNe 28 august 2011, 06:18

Byli jsme 10tku s PvE a hostoval nam tam Gem a Langi, davali jsme trash a po chvili se Gem zacne vyptavat jestli dame i Queenku a Profaka..
Jsem se strasne divil proc se tak vyptava a proc nam tak neveri.. Pak mi bylo prozrazeno, ze nam to desne trva ten trash.. Mno pred lordem po dlouhem trashi to zacalo byt divne i me.. mno nastesti jsme na to prisli a teda prepli ten raid z 25tky na 10 Very Happy
Návrat hore Goto down
Dibdo
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 116
Join date : 15.10.2011

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyNe 23 október 2011, 21:49

Tak nie je to z tejto guild ale tak da sa tiez zasmiat.

Myslim ze to bolo ked sme sli prvykrat profa. Sedeli sme na TS a po pulle kamarat vravi : Kokos co to je velkého tlustého zjeba ved to nejde zabit (premenny offtank) a off tank .... to sem ja ty vole ...Smile
Návrat hore Goto down
Shrunke
Bažant
Bažant
Shrunke


Počet príspevkov : 91
Join date : 24.07.2011
Age : 33
Bydlisko : Bratislava-Brno

Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) EmptyNe 23 október 2011, 23:00

moja hlaska z arena-tournamentu... arena 3v3 ... celkom dlha, nepametam si presne team ale bol tam mage... uz celkom unavna arena, kedze trvala isty cas, zrazu sme dali burst magovi, cc chain healerovi, mage utakal co najdalej od nas tj. k protilahlemu stlpu v nagrand arene (samozrejme tym siel doprec aj od svojho healera) ja tam za nim bezal no kedze sam som nemohol plytvat moc many a on losoval celkom okolo stlpu skoncilo to tak ze som ho nahanal s obcasnym moonfirom, on extra low hp ked ja kricim na skype (este mi k tomu preskocil hlasok na taky decky): do pice uz skaaaaap, co vam jebe ja ho normalne daggerkou sekaaaam
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)   Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:) Empty

Návrat hore Goto down
 
Hlasky,pribehy ,zazitky s raidov/bg:)
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: