Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Sylwatiqus - enhacement

Goto down 
+5
Jarci
Quintas
DESMiANA
Vanillkaa
Pikóó
9 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 21:37

1 - Sylwatiqus
2 - Enhacement shaman, Main - Enha PvE, Offspec - Enha PvP, Profesie - Jewelcrafting 450, Leatherworking 450, Cooking 450, Fishing 450, First Aid 450, Flirting 450, Alkoholism 450
3 - PvE 5949, PvP 6135
4 - http://wow335.gamestool.net/shamant.php?05303005200000000000000000050501310502133303113123105100000000000000000000000000
5 - nemam ziadne alty, pestujem si len svojho samana Smile
6 - 25
7 - FPS v raidoch 50+ s internetom problem nemavam
8 - DPS na dummy okolo 10-11k moje max 21K s nejakymi tymi buffmi a vychytavkami Very Happy
9 - https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/40/wowscrnshot072411102212.jpg/
10 - Vikendy mi vyhovuju kvazy, TS3 mam a v krajnych pripadoch sa ho nebojim aj pouzit Very Happy
11 - Naxx, Ulda, Toc, Togc, ICC, CO sa tyka Naxxu tak undying, Ulda tusim ze vsetky Hard mody bosov ktori boli otvoreni, TOGC 10 insanity, TOGC 25 49 pokusov, ICC 25ka po profesora, ktory sa nie a nie vzdat
12 - Google Very Happy
13 - co sa tyka poslednej guildy Loch Modan Yach Club siel som tam za lepsim PvE ktore som tam aj nasiel, ale postupom casu to zacalo nejako upadat a zacali sme sa rozpadat ako tvar Michaela Jacksona. Nepacili sa mi aj neprimerane, opakovane a preemotivizovane reakcie niektorych clenov....
14 - Sloh sa mi pisat nechce, ved mozno ma spoznate Very Happy rad by som sa stal clenom ----) https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/828/budlighta.jpg/ a zazil tak PvE na vysokej urovni, ktore mi vasa guilda urcite vie poskytnut....

Dufam ze ste nezaspali pri citani...pekny zvysok dna prajem - Sylwa
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 21:52

shaman by se hodil do druhého raidu, když aharasu má dost velké problémy s pc bounce nvm ještě ať někdo koukne talenty atd... ench shamnům nerozumím, ale zamě na test.
Návrat hore Goto down
Vanillkaa
Nováčik



Počet príspevkov : 25
Join date : 01.01.2011

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 21:55

Ja som ho trocha poznal v pohode clovek..... shamana vedel na test za
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:03

můžu doporučit strávil jsem s nim v LMYC nějaké chvíle a točil hodně slušné dps a taktiku taky ovládá.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:14

Sylwa napísal:
zacali sme sa rozpadat ako tvar Michaela Jacksona

lol! lol! lol!


určite ZA, schopnejsieho cementa u alikov som nestretla,tento vie dokonca aj vytocit! Very Happy a nie je len na dve veci ("hovno dmg a bere hunterom eq") Very Happy
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:19

A jinak kolik točíš v raidu např. 25man ? bez těch vychytávek což si myslím, že bude aj tak něco buglého což nepotřebujeme ;D
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:31

Pikóó napísal:
A jinak kolik točíš v raidu např. 25man ? bez těch vychytávek což si myslím, že bude aj tak něco buglého což nepotřebujeme ;D

ako ktory boss....sarfang 12k cca
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:33

Jednoznačně ZA. Se Sylwou se znám už od dob naxxu/ulduaru a nejen že umí točit velmi slušné DPS (btw to TOGC10 insanity jsme dali spolu společně mj. i s Nwankwem) a cement chybí v raidech jako sůl (zejména Hunterům Wink ), ale je s ním i zábava a nechová se jako děcko Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:36

Quintas napísal:
Jednoznačně ZA. Se Sylwou se znám už od dob naxxu/ulduaru a nejen že umí točit velmi slušné DPS (btw to TOGC10 insanity jsme dali spolu společně mj. i s Nwankwem) a cement chybí v raidech jako sůl (zejména Hunterům Wink ), ale je s ním i zábava a nechová se jako děcko Very Happy

slzicka vysla Bimbas diky Very Happy, uz ti chyba moje ninjovanie tvojich itemov co? Very Happy
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptySo 23 júl 2011, 22:42

Tohoto chalana si pametam este s cias ked som hraval ja a urcite by ste mu mali dat sancu:)
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptyNe 24 júl 2011, 06:36

ZA napis in game o inv , myslim ze ani nemame aktivneho Cementa ...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptyNe 24 júl 2011, 07:20

tak urcite nemame
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptyNe 24 júl 2011, 09:46

Sylwa napísal:

8 - DPS na dummy okolo 10-11k moje max 21K s nejakymi tymi buffmi a vychytavkami Very Happy

No iste Very Happy Ukaz screen a zoznam abilit, ktore mas na prvych 5-6 miestach.


Pocul som ze mas dobre dps, tak som zvedavy, ci to plati aj bez pouzivania bugnutych itemov typu adds 1-2 fire dmg to each swing alebo chance to deal 4 frost dmg on attack a pod. Smile Treba otestovat v niektorom 25 mane. Ale uz z principu ze nemame ziadneho aktivneho enha (Aharasu sa neda momentalne povazovat za pravidelneho clena raidov) mas u mna zelenu.

Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement EmptyNe 24 júl 2011, 11:58

locked zara presun do prijatich
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Sylwatiqus - enhacement Empty
OdoslaťPredmet: Re: Sylwatiqus - enhacement   Sylwatiqus - enhacement Empty

Návrat hore Goto down
 
Sylwatiqus - enhacement
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Svalnac- enhacement shaman

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: