Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Lieth-frostfirebolt spec

Goto down 
+6
Lamer
Pats
Pikóó
Thut
Jarci
DESMiANA
10 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyNe 10 júl 2011, 22:49

Lieth
gnome mage, frostfire bolt spec, dual frost
trans. alchemy + sh. tailor
talenty
uicko

Dalsi postavy:
Queathel-demo lock
Giannaa-unholy dk
a spousta low lvl altu

Dps jsem po 1 mil. dmg na heroic training dummy mel 4583, selfbuffed

Gearscore je 5151, 4 casti t9, jinak PoS/emblem gear + crafty, proste co clovek ziska pred raidem. Lieth je 80tka 3 dny a ma na ni odehrano 27 hodin.

Je mi 23, su Brnak

S fps na raidu nemam problem vetsinou jsem nad 40, latence taky v pohode kolem 50 ms

S raid casem nemam problem, jedine kdy nemuzu tak je utery vecer pac je ICC 25 s lockem a ctvrtek vecer to mam ICC 10 s lockem
teamspeak mam a pouzivam, mikrak taky

Jako guilda jsme progressovali ToC/ToGC 10 a ted ICC 10, ICC 25 chodim s alt raidem v utery to vse s lockem, maga jsem hraval kdysi na TBCcku na druhem serveru, tedka jsem jej znovu doexpil. Veci ohledne maga i locka cerpam primarne z elitistjerks, rawru, stream od lidi z manaflask na own3d a po diskuzi s magama, co vse jede a nejede na anthorce plus, co si vyzkousim na vlastni kuzi.

Muj lock je guild master guildy Pekne velke ego, parta pratel z Brna a okoli, kteri jsme presli na anthorku. Duvod, proc chci jit s magem k Chol, je ten, ze znam nektere lidi z Chol a vim, ze je s nima sranda, tudiz ze nebude nuda, plus bude PvE na urovni i pro maga, jelikoz na nem tedka travim vetsinu casu, protoze jeste neni hotovej.

Jinak RL znam Thuta, Des a ze hry Patse, Spyriho nejak vic, jinak vsechny, co chodi ICC 25 v ut
To je ode me asi vse, pokud jsou nejake dotazy, tak rad zodpovim
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyNe 10 júl 2011, 23:28

takze prve velke plus za prihlasku,konecne niekto kto ju neodflakol a dal tam vsetko co treba Smile

dalsie plus je urcite za to,ze maga potrebujeme. jedinu tvoju nevyhodu by soom videla v slabsom geare ale POZOR,toto je presne ten pripad kde plati moje oblubene porekadlo,ze aj s malym gasparkom sa da zahrat velke divadlo afro tohto chlapca poznam z RL a mozem sa za neho osobne zarucit ze to nie je ten typ ze len nabere eq a leavne alebo ze bude vyvolavat konflikty,naopak,ked treba da si poradit ci uz ohladom taktiky,gearu etc etc... za locka je skilled,za maga som ho este nevidela ale myslim ze nejaky mensi pokec s ogmosom by stacil Smile ked uz niekoho,tak urcite jeho pretoze ma chut sa zlepsovat a podla mna skvelo zapadne, btw to ze je gum PVE by som nevidela ako prekazku pretoze osobne poznam takmer vsetkych ludi odtial a vsetci su normalni takze ako som uz povedala vyssie,to ze by len tak z prdele odisiel po nagearovani nehrozi... anyway,ved ti co chodia alt raid ho urco poznaju takze sa mozu vyjadrit Smile + kedze raiduje aj 25ku v alt raide tak taktiky pozna cize to neni ziadna lama a ja som s nim zazila progress toc/togc 10 za alnuxa a nepamatam si ze by tam niekedy failol Smile


no davam ti jednoznacne ZA a ostatnym "posudzovatelom" odporucam neodsudzovat len po vzhliadnuti GS pretoze,ako vidno,snaha o venovanie sa tomu charu a zlepsovaniu sa tam je (4 casti t9,crafty etc za par dni) takze za par tyzdnov by ten eq dohnal Wink
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyNe 10 júl 2011, 23:49

citácia :
dalsie plus je urcite za to,ze maga potrebujeme. jedinu tvoju nevyhodu by soom videla v slabsom geare ale POZOR,toto je presne ten pripad kde plati moje oblubene porekadlo,ze aj s malym gasparkom sa da zahrat velke divadlo tohto chlapca poznam z RL a mozem sa za neho osobne zarucit...
Mame to chapat ze si videla ake divadlo vie zahrat zo svojim gasparkom Very Happy:D:D
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyNe 10 júl 2011, 23:52

Jarci napísal:

Mame to chapat ze si videla ake divadlo vie zahrat zo svojim gasparkom Very Happy:D:D


ouuujeee to bude spamu, jak na tom ts.. nevidela Wink jsem stastne zadanej s vlastni gamerkou takze ma Des smulu.. Razz
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyNe 10 júl 2011, 23:58

paneboze jarci... Very Happy Very Happy Very Happy to som este chodila s thutom takze som nemala co vidiet a to porekadlo plati na EQ nie na NIC INE Very Happy


a stop flame,vyjadrujte sa k veci a nespamujte kraviny Very Happy
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 00:01

"Kupodivu" PRO.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 00:24

si gnom/ka PRO, ikdyž nevýhoda je to slabé GS ale to se ňák pořeší Smile eště ať se vyjádří ogmos.

edit: ještě mě napadlo žeby jsme ti mohli sehnat lawamancera Very Happy
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 00:36

miko dzivy podpis Very Happy:DD

qcko napísal:
su Brnak
PROTI
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 01:11

Pats napísal:
PROTI

Patsi zlomil si mi srdce :X :'(
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 02:12

qcko napísal:


znam Thuta, Des


Tiež proti ! xD

a teraz vážne) myslím že sa uplatní,dneska som ho inspectol náhodou v if,zdá sa že vie čo a ako,ni jak 80% ludí čo sa nám sem hlási) eqip sa doberie,vyzerá pohoďák,takých ludí nám tu treba)

Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 02:30

Lamer napísal:
qcko napísal:


znam Thuta, Des


Tiež proti ! xD

ty ma uz neser,ty maly hnusny human! Very Happy
Návrat hore Goto down
Langi
Hero
Hero
Langi


Počet príspevkov : 387
Join date : 21.03.2011

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 03:34

Pats Desmiana smer manzelska poradna
nechajte nech sa vyjadria Oficieri a CL vy ste len Křoví Smile
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 04:49

qcko napísal:
Pats napísal:
PROTI

Patsi zlomil si mi srdce :X :'(

sak vies ze som za lenze nehram taze je moj nazor kkt platny Very Happy (sice to bol aj ked som hral ale..) :-* ono je vpodstate je jedno kto tu co napise staci ze par vyvolenym sadnes a si v g (/nesadnes-nesi) Very Happy

edit: ale tak keby predsa niekoho zaujimal tak : progresoval som s ich guildov za alta toc/togc 10 keby ich guilda chodila 25tky (nebolo ich dost na to) tak do chol ani nepridem a radsej sa hlasim k nim Very Happy taze.. pohode cele PVE, failuje sem tam kazdy ale v porovnani s nasimi "skillermi" to boli zanedbatelne chybicky taze.. ZA Smile a hlavne to bola sranda s vami a tutom chodit Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 05:10

Langi napísal:
Pats Desmiana smer manzelska poradna
nechajte nech sa vyjadria Oficieri a CL vy ste len Křoví Smile


aky pats? Very Happy sak som sa k nemu ani neozvala.

a musim sa vyjadrit ked ho poznam dokonca aj v realnom zivote,vies ako o malo ludoch z wow toto plati?? Very Happy
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 05:32

Desmiana napísal:

a musim sa vyjadrit ked ho poznam dokonca aj v realnom zivote,vies ako o malo ludoch z wow toto plati?? Very Happy
cela guilda PVE? Very Happy

a hej langi co kecas ani ja som sa k nej -radsej- nevyjadril Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 07:24

Pats napísal:
Desmiana napísal:

a musim sa vyjadrit ked ho poznam dokonca aj v realnom zivote,vies ako o malo ludoch z wow toto plati?? Very Happy
cela guilda PVE? Very Happy

a hej langi co kecas ani ja som sa k nej -radsej- nevyjadril Very Happy

a thut a choose Very Happy a žer rezňe :-*
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptyPo 11 júl 2011, 08:28

nebudte hnusny na desmianu:) nehajte jej jej gašparka Very Happy:D
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptySt 13 júl 2011, 04:57

trochu aktualiziju:
talenty jsou tedka frostfire bolt a v dualu pve arcane
gs je 5355 2xt9 a 3x t9,5
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptySt 13 júl 2011, 04:59

Podla situacie v raide c. 2 - nech sa vyjadri Spyri ci tam treba mage. Ja osobne si myslim, ze jedneho este treba doplnit.

A Pats nekydaj tolko na guildu.
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptySt 13 júl 2011, 05:44

tak ff maga mma fantagyra jedina arcane by sa zisiel na tich 3% dmg sice slabsi eq ale aj stim sa da nieco spravi ako povedala nemenovana osoba"aj z malim gasparkom sa da zahrat velke divadlo " ja som za Very Happy
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptySt 13 júl 2011, 10:21

ok
prihlaska v pohode, mage -OPEN class + jelikoz jsou vsichni PRO, tak tomu nebudu branit --> TEST


ikdyz bych tu radsi videl nekoho zkusenejsiho, resp. hrat maga 1 tyden na wotlku neni moc a ty classy se nehrajou moc podobne, ale dohodli jsme se, ze budeme brat lidi se slabsim eq, navic te tu dopurucujou, chteji te tu, snaha je, na testu togc10 neutral, hlavne spatny champs, ale tak ted uz je to na tobe jak se predvedes v ICC

takze napis nejakymu oficirovi z G o inv, jelikoz se vyjadril i heector
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptySt 13 júl 2011, 12:05

dekuju mockrat udelam vse abych se osvedcil Smile
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec EmptySt 13 júl 2011, 23:50

zastaph napísal:

A Pats nekydaj tolko na guildu.
?? keby kydam tak idem na lfg a tam spamujem nadavky na guildu.. sak len pisem na chol fore jak sa veci v chol maju Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Lieth-frostfirebolt spec Empty
OdoslaťPredmet: Re: Lieth-frostfirebolt spec   Lieth-frostfirebolt spec Empty

Návrat hore Goto down
 
Lieth-frostfirebolt spec
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Longbeard (ele spec)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: