Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Alfonso - paladin (holy)

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 05:51

1. Nick postavy - alfonso , ale tiež ma určite niekto pozná mám aj hordaka restod s ktorým sa mi celkom darí nick mathynnko

2. Class,Spec,Offspec - paladin only holy spec Wink možno v buducnosti retri ;D

3.Vase Gearscore - fuu mám tu asi niečo cca 3,5K+ ale u hordy na droodovi 4600+

4.Screenshot vasho ui - prepačte UI mám normalku je zbytočné to tu postovať.


5.Talent strom - su prisposobené kôli nefunkčnosti aura mastery Smile http://www.wowhead.com/talent#sxAbx0MsVu0tgdxGzGr

6.Predchadzajuce Guildy + dovod preco chcete k nam ist - postavu mám len den , bola bez guildy , a k vám chcem ísť preto lebo ste v pohode guilda , ked som na hordakovi stretavam dost dobrých ludí s CHOL a ste proste best guilda u alliance

7.Si schopny vydrzat v raide 2a viac hodin pokial sa nieco progresuje? - jasné , keby trebalo tak v klude pojdem hocičo.

ok chcel by som napísať len tolko , možno vám nebude stačiť EQ alebo niečo v podobnej súvislosti tak ja si to dám do poriadku v kratkej dobe , inak som celkom v pohode chalan nekonfliktný atd Wink za gramatické chyby vopred sorry Wink nechám to na vás čús Wink
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 07:23

Ja som urcite ZA. Je to fesaaak afro
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 17:35

Sice je to fesak ale holy paladinu je dost jedine udelat retri eq a cca u 4100+ sa opet ozvat jinak paladiny nepotrebujeme vubec max 1 retri no
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 19:13

to tu asi nikoho nezaujima koho mas u hordy...tvojho hordaka dobre poznam casto ho stretavam v bg hlavne trojlistok brasst,blizo a ty ako jednotlivci to sam utiahne brasst... a blizo mam screen cca 6 min v eye a 10 dead...

po 1. gs nemas 4k+ aj keby ze mas presne 4000 asi ani 2raid by ta nebral... a preco ??? je tu velmi vela holy.. ktory maju full pve/pvp eq + skill...
citujem:dovod preco chcete k nam ist - postavu mám len den , bola bez guildy
to mam chapat tak ze za pala behas iba den..cize skill tam je...

k tvojmu UI.. ked nechces dat screen tak aspon addony ake mas.. si mohol napisat.. nic by sa nestalo...
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 21:42

1. nazory kamosov by som tu zakazal vid matqo:P (jeden kamos poda prihlasku druhy mu napise som ZA)
2. spelios tvoje skusenosti PVP nas nezaujimaju a to ze uz ma nejaky char 4000+gs o necom svedci ze neni nejaka lowka
3. mathynnko ako si uz sam povedal ten eq....daj si to do poriadku ako ti bolo navrhovane a potom sa budeme bavit dalej:)
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 22:03

Eddward ja som nic o tom ze je lowka nepovedal... vravim ze ho poznam.. a viem ako hra.. nic mu nevytikam.. za jeho char u hordy
len vravim ze to ze ma u hordy 4K+ tak to spominat nemusi.. to mu nepomoze.. si myslim driud a pala su rozdielne classy
a pvp som spomenul v jednej vete... tk...
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  EmptySt 04 august 2010, 22:06

Jeeeziskove ocicka Very Happy Sak ja ho mam rad Very Happy Som ho chcel podporit no sry lol!
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Alfonso - paladin (holy)  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Alfonso - paladin (holy)    Alfonso - paladin (holy)  Empty

Návrat hore Goto down
 
Alfonso - paladin (holy)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Berlinek-Holy paladin
» Hupsik-paladin
» Hasarus - Paladin
» Stavak- paladin
» Paladin-prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: