Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Quintas - MM/SV

Goto down 
+3
Choo
DESMiANA
Quintas
7 posters
AutorSpráva
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptySt 20 apríl 2011, 11:00

1. Quintas

2. Hunter, Marksman, Survival (poslední týden běhám raidy v SV buildu a celkem to jde, a mana repl pro raid taky není k zahození Very Happy), Goblin ENG, Mining (uvažuju o JWC, ale jelikož běhám i pvp tak zatím nejsem pevně rozhodnut), oboje full samozřejmě

3. GS: 5689 (PVE), 5939 (PVP)

4. Talent strom

MM (ArP build)
http://tinyurl.com/3gffrrb

SV
http://tinyurl.com/3nhwkb8

5. S fps v raidech nemám problém <30, latence standartně 10-30ms

6. UI - v poslední době jsem dělal pár uprav, takže z přímo z raidu aktuálně nemám, ale v podstatě je identické.

http://tinyurl.com/3mbp238


7. Kolik ti je let? Už mi táhne na 28 Smile

8. Jak ti vyhovuje náš raid time?Podmínka pro raidovaní je mít program TS 3 umíš ho
používat, nebude to pro tebe problém? Mikrofon výhodou.

A: Sobota mi plně vyhovuje. TS3 už používám velmi dlouhou dobu, mikrofon mám, není problém.

9. Tvoje PVE zkušenosti ?

A: TOGC10 Insanity, TOGC25 2/5, ICC10+25 (zatím jen to, co je open).

10. Jsi ochotný tvrdě progresovat, utrácet goldy za opravy při wipech a tolerovat chyby
ostatních? Schopnost přijímat kritiku a přizpůsobit se požadavkům na raidu nebo guildy?

A: Snesu toho hodně, ale až si budu muset opravovat eq kvůli něčí debilině, opláču každý těžce vydřený silver Laughing

11. Predchazející Guilda duvod proc jsi ji opustil?Důvod proč chces join CHOL a co
od toho očekávaš? Znáš tu někoho kdo by sa za tebe mohl zaručit?

A: Cca poslední 3 týdny jsem strávil v Enlightenment, až na některé jedince příjemný kolektiv, bohužel system rozdělovaní některých itemů (přednost mají "služebně starší" hráči ), se mi nezamlouvá. Hlavně mi ale nevyhovuje raid time main raidu - je pouze jeden a to čtvrtek večer.
Pár lidí tu jistě od vidění znám, s některými chodím areny.
Možná bych ještě zmíníl Chooseho, který do mě, s přestávkami, hustí už asi rok, abych šel k vám Very Happy

Díky, že jste dočetli až sem Surprised Q.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptySt 20 apríl 2011, 20:48

Velmi pekna prihlaska Wink poznam ta z bgciek,aren (vcera sme ta a patsom vyprasili trosku Very Happy Sh priest+ hunt Razz) a nikdy si nerobil problemy a kebyze som hunter chcem byt taka dobra ako ty! (sorry pats laska Very Happy Very Happy on nie je massive pve eq dodger vis Sad xDD ) ale ne koniec dvihania ega,ja nemam co vytknut, brain tam je a to je dolezite a skuseneho hunta treba! Btw to s tym Choosom ma pobavilo,on to trosku hroti vies Wink Very Happy ZA
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptyŠt 21 apríl 2011, 03:48

Ogmos napísal:
total odflaknuta prihlaska a nevidno ti talenty Smile + myslím si, že máme holy paladinu dost, heal nam do 25 zatial nechyba a preco dalsieho co bude len stat, pvp je nieco ine =>PROTI

sice nevím, na čem jedeš, ale rozhodně to chci taky Very Happy
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptyŠt 21 apríl 2011, 04:11

Ogmo nefetuj, super cekal jsem na na tohoto hraca asi rok(vzdy to nejak nevyslo a nekdo ho pretahl nebo mel kamose v jine G a ted konecne nastal G kdy to rozjedem Smile ) vkladam do neho velke ocekavani konecne nekdo kdo by mel nahradit meho brata a zas budeme met 3 kvalitni hunty.
Jsem jasne ZA a nechcu slyset zadne nazory proti Smile
Návrat hore Goto down
Ogmos
Veteran
Veteran
Ogmos


Počet príspevkov : 145
Join date : 25.10.2010
Age : 25
Bydlisko : p.r.a.h.a.

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptyŠt 21 apríl 2011, 04:53

AAaaargh nekdo tady sabotuje moje nazory viz. moje prenadherna koláž! copak se vracime do starych dob diktatorstvi, kdy tu po vyprahlych stepich behali komančové (komunisti), ikdyz je pekne, ze se nase civilizace vyviji, co se tyce protichudnych nazoru k veci: nacismus = zastrelili te, komunismus = obrali te o majetek + bonus prace v dolech, soucasnost = smazou ti koment na forku!! sice jsme se posunuli, ale stejne jina cesta nevede.. /gquit Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptyŠt 21 apríl 2011, 05:29

vsak quintase zname netreba představotat som ZA
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptyŠt 21 apríl 2011, 08:08

kludne ZA, ale pod podmienkou ze minimalne jeden hunter poleti, ked ne dvaja (Fiel, Syle, Olahj)
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptyŠt 21 apríl 2011, 09:08

relico treba ludi aj na normal raidy nejdu all do main HC... a pri tom co teraz mozme vidiet, ako si vsetci zvykli na bugnuty nastrel... bude misdirection po oprave velmi potrebne a ani 3 hunti (rogue) v 1 raide ti nebudu stacit.. za to dam ruku do ohna ...
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV EmptySo 23 apríl 2011, 02:01

PRIJATY!
presunout do prijatych
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Quintas - MM/SV Empty
OdoslaťPredmet: Re: Quintas - MM/SV   Quintas - MM/SV Empty

Návrat hore Goto down
 
Quintas - MM/SV
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: