Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Arney

Goto down 
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Arney Empty
OdoslaťPredmet: Arney   Arney EmptyPo 02 august 2010, 23:52


1. Nick postavy: Arney
2. Warrior:Prot,Fury
3.GS 4221
4 User Interfacie viem akurat,ze je UI ale neviem otom nič ja hrám WoW pre zábavu a to som ku tomu nepotreboval zatial Smile
5.Predchadzajuca Guilda Ordo Satanas,dôvod Bordel v guilde veľa arogantných officerov...prestávajú sa behať raidy ako naxx 25..
6.jj jasné 2h+ v pohode

7.Alt:Lintea
8.Druid Feral,Resto
3.GS menej ako 4000 robím PVP začínam mám ho asi pol mesiaca doexpeného

a volám sa Peter mám 17 rokov WOW hrám pre zábavu takže dúfam,že v G chate nieje téma len warcraft Smile
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Arney Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arney   Arney EmptyUt 03 august 2010, 09:49

situacia u wariorov no, dmg warov je dost uz, tank sa zase nemoze presadit lebo vladnu paladinovia. nejak sa uz zapisali ako naj tankovia na plosne drzanie agra odkedy bolo obdobie ze warior mal dosrane agro a nic neudrzal.
cize momentalne by si sa asi nezmestil ani do second raidu s velkou pravdepodobnostou.

co sa tyka toho naxu 25 sklamem ta, to uz nechodime organizovane ani my. proste sme to uz preprogresovali a equipovo sme uz ovela dalej. hold, taky je osud dungov, niektore sa prestavaju chodit, dalsie sa zase zacinaju.

co sa tyka tem v guild chate, no ako kedy, ale vacsinou len veci okolo hry, ale nikdy nevies, sme dost velka guilda vzdy sa najde dost roznych tem


Naposledy upravil zastaph dňa Ut 03 august 2010, 09:50, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Arney Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arney   Arney EmptyUt 03 august 2010, 10:29

no veď v Poho ja za warra pôjdem aj za DMG ja stým nemám problem Smile a veď na bossa je to aj tak jedno s Prot warrom aj keď ma dodrbané agro :Da naxx 25 to mi až tka neoprekáža chcem ho iba s druidom kôli Grim tollu :)na Druida,ale tak veď keď nechcete tak pohoda Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Arney Empty
OdoslaťPredmet: Re: Arney   Arney Empty

Návrat hore Goto down
 
Arney
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Prihlaska do Chol
» Prihlska Arney

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Neprijatí-
Prejdi na: