Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 ChoL youtube kanál

Goto down 
+13
Alpacinosvk
Thut
zastaph
Choo
Eddward
Lamer
romantank
heector
Jarci
Pats
DESMiANA
Deumos
Pikóó
17 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorSpráva
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyŠt 01 marec 2012, 04:49

OK už si postupne nahrávam Tiriona a LK. Teraz od teba potrebujem aby si mi poradil nejaký program v ktorom spravím z videa len zvuk.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyŠt 01 marec 2012, 05:11

Reveal napísal:
OK už si postupne nahrávam Tiriona a LK. Teraz od teba potrebujem aby si mi poradil nejaký program v ktorom spravím z videa len zvuk.
Tak jestli delas videa v Sony vegas tak jednoduse, nahrajes tam to video se zvukem, smazes stopu s viedeem a nechas tam jen stopu s hudbou a pak tam jen vlozis to video do ktereho chces vlozit tu stopu s hudbou Smile Jsou pak i programy na predelani videa na zvukou stopu, ale to jsem pouzil jen jednou a to dost davno takze nevim co to bylo zac Smile
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyPi 02 marec 2012, 06:20

Už mám všetky zvuky z eventu celého LK aj počas boja nahraté a prekonvertované do mp3. Jaký som šikovnýVery Happy. A teraz už len natočiť pekný pokus z LK a spravit videjko.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyPi 02 marec 2012, 10:50

Reveal napísal:
Už mám všetky zvuky z eventu celého LK aj počas boja nahraté a prekonvertované do mp3. Jaký som šikovnýVery Happy. A teraz už len natočiť pekný pokus z LK a spravit videjko.
LK video je hlavně o epické hudbě ! Very Happy
Návrat hore Goto down
Reveal
Hero
Hero
Reveal


Počet príspevkov : 379
Join date : 29.07.2010
Age : 29
Bydlisko : Nitra

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyPi 02 marec 2012, 19:17

Do wow videí dávam Two steps from hell. Tá sa mi zdá naj.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyPi 02 marec 2012, 20:52

Reveal napísal:
Do wow videí dávam Two steps from hell. Tá sa mi zdá naj.
Mě se dost líbí video Paragonu perfektní hudba a dobře sestříhané https://www.youtube.com/watch?v=Fh7kQkQkLik , sem tam si to pustím Smile Ale i Hans Zimmer má parádní skladby
Návrat hore Goto down
Eddward
Admin
Admin
Eddward


Počet príspevkov : 174
Join date : 26.07.2010
Bydlisko : Košice-KS

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyPi 27 apríl 2012, 01:30

Návrat hore Goto down
Anti
Nováčik
Anti


Počet príspevkov : 9
Join date : 25.10.2011

ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 EmptyPi 27 apríl 2012, 02:08

"Však niesom jediný kretén čo dal release" Very Happy
Návrat hore Goto down
Sponsored content





ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty
OdoslaťPredmet: Re: ChoL youtube kanál   ChoL youtube kanál - Stránka 4 Empty

Návrat hore Goto down
 
ChoL youtube kanál
Návrat hore 
Strana 4 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Prihlaska do Chol
» Facebook - skupina ChoL

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Offtopic-
Prejdi na: