Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Silverdiablo/Holy

Goto down 
+3
DESMiANA
Lamer
Dodo
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 07:12

1. Nick postavy: Silverdiablo
2. Class,Spec,Offspec: Paladin Holy/prot
3. Vase Gearscore:Holy:6000(pvp)/Prot(4500)
4. Predchadzajuce Guildy:Bol som v zopar pvp guildach ktore sa rozpadly.
7. Si schopny vydrzat v raide 2 a viac hodin pokial sa nieco progresuje? : Ano som.
8.Chcel by som do vasej guildy ako pvp hrac.Keby bolo treba tak skocim pomoc s nejakym raidom ked bude treba.Chcem do vasej guildy i kvoli tomu ze tam mam best wow kamosov.
Návrat hore Goto down
Dodo
Nováčik
Dodo


Počet príspevkov : 33
Join date : 26.08.2010

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 07:22

Ano som ZA prijate tohto legendarneho paladina . Je to uplne brutalna skilla poznam ho . Budem rad ked bude u nas Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 09:50

Jednoznačne ZA.Predminulé id som sním bol lfg icc, aj v pvp eqipe to krásne uhealoval.Vie čo ako.Pozerám že sa hlásiš ako pvp hráč,to je trošku škoda,lebo holy pal by sa teoreticky hodil do Stabilovho raidu(minulé id sme brali lfg nooba :/ )
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 12:41

LEGEN... wait for it ... DARY cize určo ZA ! Smile
Návrat hore Goto down
Choo
Admin
Admin
Choo


Počet príspevkov : 206
Join date : 18.09.2010
Age : 35
Bydlisko : Anfield Road

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 19:55

Nekdo sa tady moc diva na Barbyho Stinsona sa me tak zda,ale k teme jo myslim ze klidne za.
Jen aby sa pak nekdo nedivil tak silver hraje pouze pvp a dodo za neho chodi pve ale me to nevadi to jen pro upresneni Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 20:00

Ja jsem pro, jak uz tu bylo receno - heal umi jak v PVP tak v PVE. Hlasi se jako PVP hrac, ktery muze v pripade potreby pomoct v PVE.
Návrat hore Goto down
Pikóó
Hero
Hero



Počet príspevkov : 272
Join date : 23.07.2010

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 21:46

taky ZA vypadá že je v pohodě Cool
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyŠt 17 marec 2011, 23:43

Ja som ZA, ujo silver je srandovny a rad ho pocuvam na VT/skype. Dobry tipek do partie a takych nam treba bez ohladu nato co je Smile. (Ale je to Monstrum ! Very Happy)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptyPi 18 marec 2011, 04:49

Mno jasne ze ZA.Aspon budou mit paladini tvrdou konkurenci Very Happy
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy EmptySo 19 marec 2011, 05:49

ja som tiez ZA i ked si dava prihlasku ako pvp hrac ak bude chciet mozme zneho vychovat dalsieho pve holy pala . inak mozte to uzavriet ako prijati ked uz ste ho invitli do g
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Silverdiablo/Holy Empty
OdoslaťPredmet: Re: Silverdiablo/Holy   Silverdiablo/Holy Empty

Návrat hore Goto down
 
Silverdiablo/Holy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» holy/prot
» Lifemaker - Holy Priest
» Clock - Holy Priest
» Abaddons - Holy priest
» Atthene - Holy pala - ProT

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: