Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Longbeard (ele spec)

Goto down 
+3
Jarci
Relico
Thut
7 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptySo 04 december 2010, 05:21

1.)nick postavy = Longbeard
2.)class spec.= elemental
off spec. = elemental PvP [ po dohode sem ochotnej sbirat resto eq na PvE,ale nerad bych se Relicovi fušoval do řemesla Smile ]
3.)PvE GS = 5327 (vsecho item lvl = 248 nebo výše)
PvP GS vás asi moc nezajímá ale něco přes 5200+
-důkaz viz. obrázek níže
4.)
kód:
http://yfrog.com/5dwowscrnshot120410164554j
5.)
kód:
http://wow335.gamestool.net/shamant.php?55300015032133513223013510050500310000000000000000000000000000000000000000000000
6.)Předcházející guildy:
u Hordy: Metal warriors (GuM) -> Independent -> Lost Tribe -> Nox Militia (hodně dobrá parta lidí)
u Alliance: Champions of Light -> Moch Modan Yacht club (rozpad) -> Critical Error (obdoba LMYC a opět rozpad)

Jak určitě víte není to tak dávno co sem vás opustil a proto těžší pro mě bylo rozmýšlení jestli si troufnu sem znovu podat přihlášku.Abych pravdu řekl , mám pořád obavy,jestli už se na mě nebudete dívat malinko skrz prsty,když už sem vás jednou opustil (pro připomenutí - důvodem byla má časová omezenost)
Po nynějších zkušenostech s jinými guildami u Aliance sem ale dospěl k závěru,že opustit CHOL byla zlá volba.Naivně jsem si myslel,že natrefím na guildu,která bude vyhovovat mým požadavkům do mrtě ( u LMYC to téměř tka bylo,kdyby se nerozhádali).Proto se hlásím opět sem smířen s tím, že budu až ten několikátý elemental shaman v pořadí,co se dostane do těch nejdůležitějších dungeonů až v nejlépe druhých raidech a že může na nějaký realm first nějakého bose zapomenout. I tak se budu snažit supportovat raidy v dungu ze všech sil a zvyšovat nadále své DPS = haste + SP Smile A velmi bych ocenil,kdyby ste mi dali druhou a poslední šanci.
Co očekávám od CHOL: Určitě mě znáte tak asi tušíte, EQ je pro mě třešnička , chodím TOCka rád i s tím ,že vím že už mi nemá co padnout,takže např. mě v pohodě můžete vidět i na 10n nebo i 10 heroic a i když se časem omožná dočkám na 25ce trinketu z anuba,budu ji chodit dál. BAví mě poslouchat Dreadlola jak řeší seriozní bussines Smile ,Chooseho ,jak to má všechno zmáklí a je ideálním příkladem profi hráče, a žasnout nad tím jaký healy dokáže vykouzlit Relico s Motykou :-D

7.) Asi pro vás to nejdůležitější:
s časem to mám následovně (Zarana může potvrdit že do GC se hlásím na raidy třeba i týden do předu a opravdu přijdu)
Přes týden o všednich dnech je škola, tzn. špatný ( můžu přes den max trochu kecat na g chatu , nebo dát rychlej TOC 10 a TOGC na náhodnej inv v guildě)
na důležité TOC 25 a snad i TOGC 25 víkendy víkendy a zase víkendy ( s tím ,že v neděli v 19:00 vypínám PC a děj se vůle boží, protože razím na privát směr Plzeň )


PS: Ten kdo to přečetl až sem ,klobouk dolu. ... A že pozdravuju Dreadlola,Desmianku,Orfeuse (Thema) a ostatní + i ty klassy z Champions of Light ;-)
Návrat hore Goto down
Thut
Hero
Hero
Thut


Počet príspevkov : 262
Join date : 07.08.2010
Age : 32
Bydlisko : staroBRNO

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Muj nazor   Longbeard (ele spec) EmptySo 04 december 2010, 06:24

Bylo by blby kdybych se k tomu nevyjadril, kdyz vezmeme v potaz kolik jsme toho u Hordy spolu nahrali, ja jsem jednoznacne PRO, je rozumnej, schopnej a neodesel kvuli nejakymu excesu ale z rozumnyho duvodu, kterej mu nikdo nemohl vycitat.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptySo 04 december 2010, 06:27

naozaj leavoval kvoli zlemu casu, takze nevidim dovod preco nie
Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptySo 04 december 2010, 07:23

len tak s pohladu byvaleho hraca Smile tento typek sami strasne lubi ,beriem ho ako takeho nastupcu svojho,spolu s bacikom:) len ak mozem poradit pri tom gs co mas by si kludne mohol mat cez 1000 haste ,a ak by si bol na tej hranici tak potom dat trinkety cisto na proc sp.uvidis ze dps sa ti daleko zvisi. mam to odskusane na svojom shamikovi ,teraz ked som sa logol a a dmgoval na dummy tak dps iba s totemami cisto nesla pod 5500,pri heroisme kol 6200 ,a to mam 4800 gs cca,nejakych 960 haste ...a samozrejme cislo bolt,burst rotacka aleto isto vies:)
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
Anonymný
Anonymný




Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptySo 04 december 2010, 12:26

(jop ... od 1000 haste se SP projevuje) ... ale k veci, longbearduv stav je mi podobny, v tydnu je cas tak na fast 10, kdyz se domluvi dopredu, ale spis ani to ne ... pres vikend pak dopredu planovane 25men ... jen mam drobnou vyhodu, ze nikam nejezdim ... takze PRO aspon se nebudu snazit Bacika dohnat sam :-)
Návrat hore Goto down
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptySo 04 december 2010, 20:32

No takze .. takto ma vyzerat prihlaska Very Happy ten dovod toho leavu beriem nevhodny cas, ale ako to je teraz ? Casy Raidu sa nezmenili nebude to problem ?. V podstate som ZA .. schopny ele sham sa hodi nielen do 25 ale aj do 10 ky.
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptyNe 05 december 2010, 00:18

Ako hovori alpa, takto ma vyzerat prihlaska. Jarci mohol by si hodit link na tuto prihlasku do "Vzorovej prihlasky" ako priklad, nech sa potom nestava, ze obcas citam prihlasku na 4 riadkoch a vlastne nic sa tam nedocitam Very Happy
edit jarci: aj mne sa ta prihlaska paci:)
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: RE   Longbeard (ele spec) EmptyNe 05 december 2010, 01:04

nj pekna prihlaska.. ale moja je krajsia bounce
Very Happy

nechapem to s tym casom.. kedy to vlastne mas cas? sobotu vecer a vnedelu cez den alebo ako?
inak nesom proti :p
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptyNe 05 december 2010, 01:09

upřesním teda ty časy lépe:
Po->Čt: nemůžu určit,chodím sem jen náhodně (tzn. udělat daily,apod. a hotovo)
Pátek : OD 18:00 -> klidně do soboty Smile
Sobota: záleží jak moc sem pařil v pátek večer jinak od 10:00 -> do neděle :-)
Neděle: Záleží jak moc sem pařil v sobotu Very Happy jinak od 10:00 -> do 19:00 max do 19:30 (ale to už je extrém) musím mít zbaleno atd... ,leda že by prostě raid nemohl beze mně v 19:00 dál,tak bych možná ještě tu pul hoďku vydržel)

jinak děkuju za chválu mojí přihlášky Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptyNe 05 december 2010, 02:32

berme ho ok
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptyNe 05 december 2010, 03:01

Isteže som za,ved to je longy Wink a uz nelavuj chlape,to "loch modan yacht club" alebo "critical error" pod tvojim menom mi trhalo zrak Very Happy navyse mozno konecne s nim zlozim nejaku stabilnu togc 10 kebyze chce oO Smile
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) EmptyNe 05 december 2010, 03:03

Desmiana napísal:
Isteže som za,ved to je longy Wink a uz nelavuj chlape,to "loch modan yacht club" alebo "critical error" pod tvojim menom mi trhalo zrak Very Happy navyse mozno konecne s nim zlozim nejaku stabilnu togc 10 kebyze chce oO Smile

to víš ,že chci :-D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Longbeard (ele spec) Empty
OdoslaťPredmet: Re: Longbeard (ele spec)   Longbeard (ele spec) Empty

Návrat hore Goto down
 
Longbeard (ele spec)
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Lieth-frostfirebolt spec

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: