Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Svalnac- enhacement shaman

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Anonymný
Anonymný




Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyNe 28 november 2010, 03:44


1. Svalnac
2. Shaman,enhacement,off spec elemental
3. 5050 GS PVE
4. http://yfrog.com/gowowscrnshot112710234256j
5. http://wow335.gamestool.net /shamant.php?05303005000000000000000003020503310500133323113123105100000000000000000000000000
6. Moje predchádzajúce guildy: Vanguards of Ilidian, Concilium Tirisfall, Loch Modan Yacht Club.
Tieto hore spomenuté guildy som leavol buď už preto lebo sa rozpadli alebo napr. v conciliu nebol vôbec žiadny systém.
Do Chol by som sa chcel dostať hlavne preto aby som mohol chodiť pravidelne raidy, hlavne toc 10,25, poprípade aj togc 10, chcem ísť k Vám pretože si chcem aj zlepšiť eq.
7.V raide kludne vydzim aj viac ako 2 hodiny, predtým som progresoval ulduar aj naxxramas.
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyNe 28 november 2010, 04:35

cementov mame 2-3 ale len 1 je do pve.. ak viem tak cement sa do raidov zide.. sice som ta videl prevazne v pvp eq a dake tam itemy z raidov... mne je jedno
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyNe 28 november 2010, 05:19

Poznam ta z PvP a pravdu povediac nic moc. PvE som ta nevidel, takze testnut by sme museli urcite aspon na dummy a co pozeram screen tak to zakladne spelly ako Flame Shokc, Strormstrike, Lava lash pre enha shamika klikas ? ...tak velke reflexy mat nemozes, kedze pocas raidu je niekedy dost dolezite hybat sa mysou (uskody dostran a tak), ale neviem, nebudem odsudzovat podla UI, mozno s tym vies hrat poriadne ....napis mi v hre, otestujeme (PS to Aharasu: pri teste ta budem potrebovat)
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyNe 28 november 2010, 06:48

Neviem preco posudzujete cloveka cez pvp ked ste pve. Sice klikam na spely ale hram tak uz dlho a z uskakovanim nemam ziadny problem.
Návrat hore Goto down
Spelios
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 101
Join date : 23.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyNe 28 november 2010, 07:34

nie sme len pve ale aj pvp guilda ...mame vela pvp ludi co sa len cisto venuju pvp... premade sa robia taktiez
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyNe 28 november 2010, 12:14

svalnac napísal:
Neviem preco posudzujete cloveka cez pvp ked ste pve. Sice klikam na spely ale hram tak uz dlho a z uskakovanim nemam ziadny problem.

posuzuje dle zkusenosti kterou ma a treba to "klikani" mas vazne vymakany, ale to se pozna leda testem (dummy na dps, v dungu pak pohyb) ... jak ti napsal i hore

co se meho nazoru tyce, enha mame na PvE vicemene jen jednoho a tak by se druhy i hodil, zvlast melee classy to oceni, stejne jako ele suportuje tu legii locku co mame ... takze ja sem za test
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyPo 29 november 2010, 06:01

Ved preto ta chcem vyskusat. A podla mojho nazoru, mozes byt akokolkovek dobry, proste skus sa pohrat s bindami a uvidis ze tvoja kvalita a reflexy stupnu.
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyUt 30 november 2010, 00:52

to akože niečomu vadí keď kliká na spelly miesto bindov? Very Happy niekomu to viacej vyhovuje klikaním a ked si na to zvyknuty tak zvykat si na bindy je nahovno..musis sa furt kukat ktore tlacitko stlacas a tak,cize posudzovanie hraca podla toho ci klika na spelly alebo ich mas nabindovane je podla mna irelevantne a nemal by sa mu prikladať žiaden význam Smile afro
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyUt 30 november 2010, 00:54

a čo sa týka prihlášky,som ZA .. restakov a elečiek je už pretlak Very Happy
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyUt 30 november 2010, 04:18

No tazke otestovany uz bol. Test dopadol ako dopadol. Zatial som ho skusal len na dummy, kde mozem vidiet akurat tak dmg. Chcelo by to este nejaku tu 10, ale to este poriesim s Aharasou, ci to vobec ma cenu. Takze k testu. DPS mu behalo medzi 3500-3800 (1 target), strasne vela missoval, ale to poriesi hit cap no. Osobne som na dummy dps nerobil, takze som nevedel, ake cisla by mali skakat, ale sam som to roztocil v PVP eq a dps som mal medzi 4000-4300 a podotykam, ze som siel cisto burst a bolt, kedze chain by bol nefer (v okoli bolo viac tych panakov), takze neviem co si mam o tom mysliet, ale podla mna by mal vytocit minimalne o 1k viac. A ehm, test bol bez hera, len tak naokraj Very Happy Asi si necham dost poradit od Aharasua ohladne tohto typka ....
Návrat hore Goto down
Aharasu
Nováčik



Počet príspevkov : 5
Join date : 23.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: jsem za    Svalnac- enhacement shaman EmptyPi 03 december 2010, 08:29

já jsem za ano ... testoval jsem s nim pár věcí... poradil par vychytavek...dps má v poho ... jen mu třeba eq... napadlo mě ho testnout a případně eqipnut v naší grůpě na toc 10,to prodiskutuju ještě s jaiinem ...
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman EmptyPi 03 december 2010, 08:59

ok je Aharak za, tak davam sancu .../w me ingame
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Svalnac- enhacement shaman Empty
OdoslaťPredmet: Re: Svalnac- enhacement shaman   Svalnac- enhacement shaman Empty

Návrat hore Goto down
 
Svalnac- enhacement shaman
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Sylwatiqus - enhacement
» Ranilsey - Resto Shaman
» Sypho - R shaman
» Shaman Resto
» Starback - Elemental shaman

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: