Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihlaska Havranik

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Alpacinosvk
Hero
Hero
Alpacinosvk


Počet príspevkov : 350
Join date : 24.08.2010
Age : 33
Bydlisko : Furca, Kosice Ghetto

Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyPi 22 október 2010, 00:48

Podla mojho nazoru resto sham sa hodi. Predsa stale mame altou v 25. Cize je tam nejaka rezerva + by to mohol byt pekny prinos aj na toc10 HC.
Teda ja som ZA ale talenty a UI je momi moj obor Razz k tomu sa vyjadria kompetentny:) ale zakaldne addony tam su tak problem by nemal byt .
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyPi 22 október 2010, 01:56

k tym talentom na pve: Convection by som dal 5 bodov, do Elemental warding by som nedaval vobec nic, v resto dat 5x do Thundering strikes a improved ghost wolf a improved shields su ti tiez na prd. ale inac v pohode Wink som ZA
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyPi 22 október 2010, 05:52

Talenty editnute ,aj v hre aj v prihlaske Surprised) thx za radu :-)
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyNe 24 október 2010, 03:39

ele talenty vpohode, mozno 3 body zo shokov by som dal do pushbacku a resto talenty nejak nevidim, tie by som rad pozrel ....s gs to na 25 main raid uricte neni ani na HC (25) ale do 2/3 raidu uricte, este tie resto tal. a som vcelku za
Návrat hore Goto down
Deumos
Veteran
Veteran
Deumos


Počet príspevkov : 118
Join date : 21.07.2010
Age : 38
Bydlisko : near Nitra

Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyNe 24 október 2010, 04:00

Vyzera celkom v poho a shamov tak vela este nemame , uvidime ako sa vyvinie. Ja som ZA
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyŠt 28 október 2010, 04:09

Hj ,už je tomu týždeň od toho ,čo som sem hodil prihlášku. Vím rozhodnúť sa o tom či daného človeka prijať do guild alebo nie si žiada čas ,ale nemohol by mi sem pls niekto pisnuť ,že ako som na tom ,resp. kto sa ešte musí vyjadriť aby padol verdikt ,aby som ich aspoň keď tak mohol požiadať o to aby sa pokúsili vyjadriť? Surprised
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyŠt 28 október 2010, 08:33

no mas 4x ANO a z toho su (sme) dvaja top guildy shamani Very Happy Very Happy, ak by mal niekto nejaku pripomienku, tak napise...... mi napis ingame
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik EmptyŠt 28 október 2010, 21:20

Vidim ze je uzavrete tak hadzem medzi prijatich... Smile
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihlaska Havranik Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihlaska Havranik   Prihlaska Havranik Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihlaska Havranik
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Wum,prihlaska
» prihláška
» PRIHLASKA
» Přihláška - Gem DK
» Prihlaska

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: