Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Rap , Hip Hop

Goto down 
+11
Choo
heector
Rydder
Jarci
Lamer
Ogmos
Thut
Pats
DESMiANA
Kathia
Spelios
15 posters
Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorSpráva
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptySt 12 január 2011, 08:29

Lamer myslím, že tá otázka, či to počúva alebo nie, je nemiestna a zbytočná Very Happy Nie sú to prvoplánové pesničky a bežný "wannabe gangsta popdisco repa" čo za rap považuje Mc Vrabca a Mokrú Čiaru (teda Modrú žiaru) nemá velmi šancu pochytiť Very Happy takže áno, Pats to počúva a ja som len rada Wink nie že by som sa tým niekde prezentovala že taketo počúvam ale už to nejaky ten rôčik-dva (alebo teda 5-6 Wink ) hrá v mojich iPodoch a iPhonoch Very Happy ale samozrejme nie len sk/cz..


a btw to Pravda Bolí som na youtobe zavesila ja!! Very Happy 12turbo12 xD pekne pekne Very Happy

a pats.. brutalne tracky Smile všetky patria medzi moje oblubene Smile a počuvaj toto Wink :

Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptySt 12 január 2011, 10:25

Kto sa nepýta,nedozvie sa ! osobne som si myslel že pats fičí na davidovi guetovi a tak xD
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: RE   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptySt 12 január 2011, 10:51

lol ze turbo :DDD
hej ta je tiez dobra.. cele albumy z tich co som tu postol maju daco do seba ... ale pravda ze taketo skladby ma furt viac dostanu ako take šalalalaj (ktory mi aj tak mesiac hral v hlave Very Happy)

lamer pocuvam vsetko.. 11 marca je napr. v kosiciach kabat kde sa chytam aj ked som na nich uz bol v banskej bystrici Very Happy
a taky jak guetta.. tiez si sem tam vypocujem, ale citit z neho ze to nerobi on.. ze za nim (a takymi ako je on) stoja PR agentury a su to produkty tucta ludi a on je len "obal"..model.. a to nehrozi zeby som na takom dacom "fical" :p




Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: RE   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyPi 14 január 2011, 01:46

sice hudba moc rap/hip hop neni ale ucinkujuci j, so ... Razz




a kto by este nepoznal
PATS LIFE
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyPi 14 január 2011, 01:53

fokin džordžs vajdeo,to SDA pats Smile dokonca sa mi tam mihla kamaratka! Very Happy a btw Karol Zajac byva o ulicu dalej odo mna Wink som ho stretavala na zastavke v Bratislave pri mojom dome Very Happy
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: RE   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyPi 14 január 2011, 02:08

hee tu v KE ked pred 5-6 rokmi otvarali pobocku SDA tak sme tam chodili pozerat treningy (sme tam boli pomaly castejsie jak ti co si to platili a chodili tam cvicit) nakonec sme sa aj par krat pridali ked sme mali vypito :DDD a raz dosiel laci aj s ančou pozret som sa snimi rozpraval... sa ma pytal ze jak sa mi to paci a flipy vpici som bol z toho vtedy Very Happy to este neboli ani taky slavny, ani ten klip s wichom nemali
aa Zajac je pan, videla si to laciho dvd Cesta tanecnika ci jak sa to volalo.. ?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyNe 23 január 2011, 10:15

Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyNe 23 január 2011, 10:21

Nwm jestli je to patří přímo sem tak se kdyžtak někdo vyjádřete at vim jestli to tu mám nechat nebo přesunout do daného topicu Smile

Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: RE   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 03 február 2011, 03:03

fu na co som narazil...
este ked som nevedel ze daco take jak rap/hip hop existuje .. tieto som pocuval Razz

Návrat hore Goto down
Jarci
Admin
Admin
Jarci


Počet príspevkov : 492
Join date : 21.07.2010
Age : 32

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 03 február 2011, 04:24


co nato poviete?
Návrat hore Goto down
http://chol.omgforum.net
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptySt 09 február 2011, 14:00

ok no,tak sa mi s tou pesničkou uz aj sniva Smile samozrejme vdaka mojmu Patsovi.. our fejvrit! muck <3 xD







a este mala poznamocka k tomu tvojmu postu Patsik,to Preco places je nejaky hardkor shit nahrany v detskej izbe od nejakeho no name rappera trapera Very Happy ale v ziadnom pripade nie H16! takychto fejkov je na scene a youtube asi milion tristo Smile ale snaha bola! a Byt ci nebyt bola jedna z prvych pesniciek co som od nich pocula Very Happy a tiez aj S vlkmi zijem s vlkmi vyjem.. si pamatam jak som si na tom ficala ked som cestovala na lyziarsky asi v roku 05-06 Very Happy
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: RE   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 02:08

:-* lajk lajk lajk I love you
hej ja viem ze to neni jedna švestka ale nic to nemeni na tom ze sa mi to lubi Razz je to disharmonia .. čisty andrgraund more Very Happy
ale okrem toho pueco puaces ma ziadna pesnicka nejak od nich .. hm .. neoslovila :p
ukazka : celkom nuda, vacsinou same klišé


ked uz "košicky patriot" tak real oldskul ktorych aj sam pan Patrik Vrbovsky pocuval - Rap Steady Crew (napr. skit Miro Stylo z albumu Bengoro je "prespievane" origo RSC - To Je Moj Život)


okrem par pokusov Japrodukcie je v KE rap mrtvy Sad





a to byt ci nebyt u mna nebola jedna z prvych pesniciek ale fakt ze prva.. moj mp3 player obsahoval - kabat, guns n' roses, ac cd, ine kafe, a byt ci nebyt Very Happy
s vlkmi zijem.. tywe tak to pocuval kazdy.. aj ti najvacsi jebkovia co vkuse len picovali (aj dodnes picuju) na tuto hudbu.. tak uznali kvalitku .. a v skole ficalo z vecovho alba Dobre Rano este Na Horach, hlavne v lete ked sme chodili na vylety sme si to vsade pospevovali Very Happy presne 2005+ roky Very Happy



vsetci sa tesia na disko wuaa Very Happy
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 02:29

chachachachacha Very Happy normalne som sa zasmiala Very Happy ale nahodou ta piesen o Kosiach je fajn.. len som ju vypla asi po minute ked tam 4x v refrene zopakovali Kosice Kosice Very Happy btw ja uz musim do tych Kosic dojst ale obavam sa ze ked tam dojdem tak sa nezastavim kolko ludi tam budem chciet ist kuknut.. Very Happy eeenyuej, ja som zacala s takymito vecami v lete 2004? tak nejak.. To si pamatam jak sme so susedmi na dvore sedeli a jedna kamoska tam pustala Kontrafakt to ze Podjeb Hu Very Happy a ja som si vtedy usi zakryvala kolko tam bolo nadaviek! Very Happy Very Happy a potom som hned utekala do obchodu si kupit CD (moje 1. a posledne originalne CD ktore som si v zivote kupila xD ) a mala by som ho dodnes kebyze si doma nevypeckujem Picu o mne vis a nepride moja mama a nezlomi mi to CD napolovicu Very Happy Very Happy tak som si to potom napalila od druhej kamosky a pocuvala tajne Very Happy jaaaj to boli casy Very Happy a hlavne som sa s tym nikde nikdy nechvastala len potom ked asi o dva roky to prislo akoze do mooody a ked z toho spravili taku nechutnu komercnu sracku ludia ako MC Vrabec a Modra Ziara... som sa za to zacala uplne hanbit.. a teraz to pocuvam lebo mi tie texty nieco hovoria,vacsinou zo zivota Very Happy a uz neriesim takych tych malych barov gangstrov co si daju na hlavu kybel a potkynaju sa o tie siroke gate Smile hlavne pokial sa s tym nepriznam,nikdy by to o mne nikdy nepovedal Very Happy


toto som pocuvala ked som mala zle obdobie Very Happy





btw k tomu Vladisovi.. podla mna patri k spicke na scene, urcite lepsie dava ako Otecko (hoci si myslim ze H16>2H+ ) ale toho chuja Otecka neznasam Very Happy takze..





no.. a ked nejde karta a vsetko je to nahovno tak si pustam toto Smile btw sak aha jak sa tam ten Otecko trase,boze neznasam ho Very Happy ale Majk Spirit je druhy naj na Slovensku podla mojho nazoru Wink mozno ho predbehne Ego ked vyda solovku ale zatial je to takto!

Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 03:30

rofl xDDD
a ja som si myslel ze len kvoli mne by si prisla Sad
ked uz o kosiciach tak jedine

a 00:32 mojeee jazierkoo <3333

tiez som sa k rapu nepriznaval ale teraz ked sa ma spyta niekto tak poviem ze pocuvam vsetko.. nerozlisujem hudbu podla zanrov ale podla kvality Smile ked ce nieco konkretnejsie poviem majk spyrit, delik, supa a bud nema ani páru co to je alebo to tiez pocuva a uzna.. Razz par ludi co som sa s nimi nejak hlbšie bavil o hudbe mi neverilo ze co pocuvam.. furt mi typli rock a tak.. a este ked povim ze sa mi paci rnb.. sa chytaju za hlavu Very Happy

a vladis .. mne to pride akoby nemal cas to robit poriadne abo coo (ne len on ale aj par inych).. je dobry ale daco mi tam furt chyba.. nvm nenamotam sa nanho tak jak na MR, šajsa, čisteho abo aj KF...


aaa toto mam jak zvonenie na mobile - od 00:36
imma nasty guy, dont ask me why, just ask me how and i'll show you proud Wink
Very Happy
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 03:43

To čo mi rap dal, mi Hornád vzal Very Happy

Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 04:54

a tak vies Pats ze hlavne kvoli tebe by som dosla Smile a potom by sme sli pozriet Alpacina a potom by som sla kuknut ludi este od hordy co tam byvaju a ja ich poznam Very Happy ale ty si hlavny ofc <333 xDD sak mozni v lete seriozne pridem ale nemam tam kde prespat lebo pochybujem ze to stihnem za jeden den tak ked mi tam vybavis nejaky hotel... Very Happy

ja tiez pocuvam vselico okrem metalu a tekkkna lebo to mi nic nehovori,metal je taka super hudba na podrezanie zil a drogy nie su moj konicek takze techno tiez vypadava Very Happy a ty pocuvas rnb juj ty si sladky XD


btw co mate vsetci s tym MC zlobom? :DD


btw2: phenix ked uz si sem postol hentu piačovinu tak treba dodať aj ten original Very Happy Ego tu bol este ultra krasny chlapec,teraz mu narastli vlasy tak ked ho stretnem asi ho ostriham Very Happy

rytmus 2000 (asi v tom roku je ta pesnicka ne? )


rytmus 2011




--> najdi 5 rozdielov XDD
Návrat hore Goto down
Rydder
Nováčik
Rydder


Počet príspevkov : 28
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra čermanska stoka

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 09:20

Delik - Otázky


Rest & DJ Fatte - Kuřivoj Vysajbong


Rest & DJ Fatte - Blíž k mýmu pivu Ft. Idea
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 10 február 2011, 23:24

Desmiana napísal:

ja tiez pocuvam vselico okrem metalu a tekkkna lebo to mi nic nehovori,metal je taka super hudba na podrezanie zil

-10 desmi... Srsly? Toto si myslis ? No dobre... nejdem robit flame,.. kazdy vidi to pekne niekde inde .. Len tak,.. skus si ceknut pesnicky v topicu power/symphonic napr. House on a Hill ..
ale nevermind o co sa tu snazim...
Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyPi 11 február 2011, 00:17

Phenix napísal:
Desmiana napísal:

ja tiez pocuvam vselico okrem metalu a tekkkna lebo to mi nic nehovori,metal je taka super hudba na podrezanie zil

-10 desmi... Srsly? Toto si myslis ? No dobre... nejdem robit flame,.. kazdy vidi to pekne niekde inde .. Len tak,.. skus si ceknut pesnicky v topicu power/symphonic napr. House on a Hill ..
ale nevermind o co sa tu snazim...


ano myslim si to. ale treba si najprv zadefinovat slovo "metal".. co znamena to slovicko pre mna a co pre teba.. pre mna to znamena styl ozzyho osbourna a nightwish,typkovia s dlhymi ciernymi mastnymi vlasmi a hustou bradou,celi v ciernom, ako vrieskaju do mikrofonu nezmyselne tony... to je pre mna metal. hentu pesnicku som si chcela pustit ale stahujem housa tak sa to dlho nacitava,tak to pustim neskor.. pustila som si ale prve tie tony a znelo to pekne Wink hento pre mna ale neni metal Very Happy to by som metalom ja ani nikdy nenazvala... tak isto ako rap je pre teba asi len o typkoch v sirokych gatoch s kyblami na hlave,pre mna je to tiez nieco ine a poznam kopu piesni a autorov ktori si uplne o niecom inom ako o komercii... a flame nerobis Very Happy sak sa normalne rozpravame. hlavne poznala som vela ludi co mi ten metal znechutili a ked teraz na ulici vidim niekde nejakeho typickeho metlaka otvara sa mi nozik vo vacku.. ale ludia su rozny. rovnako aj styly. neda sa hadzat vsetko do jedneho vreca samozrejme ale to neznamena ze moja a tvoja definicia metalu je to iste. o ten styl sa nezaujimam,preto ani nemam mat prečo iny pohlad na vec Wink howgh
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyPi 11 február 2011, 02:15

Nj, vsak ako vy mate v rape take komercne veci, za ktore sa normalny raperi hanbia, tak to je aj u nas, metal/rock pocuvam dlho, ale nemozem o sebe povedat to zeby som niekedy pocuval Iron maiden, Ozzyho, alebo podobne komercne sracky, kazda pesnicka to iste proste zakockovany komercny zaner... mozno taky metal poznas Smile Ten tez neak nemusim, a ked vidim tie 12 rocne deti s trickami Iron Maiden ... No A si nemysli ze ja teraz mam nieco proti rapu/hopu proste nemusim slovensku scenu, ako vazne, cest vynimkam ale fest to tu je o tom ako kde kto fetoval/jebal a kazdy do kazdeho naklada.. to je cisto moj pohlad Smile Tez uz sa toho moc zmenilo a aj ked to nesledujem verim ze je vela ludi (aj co ste tu postovali som si nieco vypocul) co tu scenu robia lepsou - aj tie texty a hudba, niekde sa najde aj neaky nastroj nie len cisty beat Razz Napr ti postnem co som kedysi pocuval ja a vobec sa zato nehanbim Smile



Napr tato dalsia je take ospravedlnenie svojich detskych chyb Smile a taka spoved.. proste je to pekne


Alebo napr.


A zeby ste nevraveli ze len rusacke Very Happy



Návrat hore Goto down
Rydder
Nováčik
Rydder


Počet príspevkov : 28
Join date : 22.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Nitra čermanska stoka

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyPo 14 február 2011, 03:47

Gleb Schizofrenik Twisted Evil




Twisted Evil
Návrat hore Goto down
Pats
Hero
Hero
Pats


Počet príspevkov : 294
Join date : 31.07.2010

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyŠt 24 február 2011, 10:01

eminemov storytelling v plnej sile Surprised




Návrat hore Goto down
DESMiANA
Champion of Light
Champion of Light
DESMiANA


Počet príspevkov : 767
Join date : 28.09.2010
Age : 32
Bydlisko : Brno / Senica-Kunov

Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptySt 16 marec 2011, 13:23

geez ten eminemov storry telling som si este nekukla,az teraz to vidim! zajtra musim vypocut Smile

toto je uber.. vzdy ked to pocujem naskakuje mi husia koza! Very Happy extraterrestrial proste
(ano dakujem hnusnemu magistrovi patsovi za napad xD muck Very Happy )


Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyNe 20 marec 2011, 09:14



Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 EmptyNe 20 marec 2011, 09:19

Návrat hore Goto down
Sponsored content





Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty
OdoslaťPredmet: Re: Rap , Hip Hop   Rap , Hip Hop - Stránka 2 Empty

Návrat hore Goto down
 
Rap , Hip Hop
Návrat hore 
Strana 2 z 4Choď na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Hudba-
Prejdi na: