Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Prihláška-Lamer

Goto down 
4 posters
AutorSpráva
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptyUt 14 september 2010, 23:03

1.Lamerkiller
2.Priest - Main spec Shadow ,off spec Holy(Aoe-heal,na jeden target to fakt neviem,emma prípadne poradí :/)
3.GS - Shadow GS - 4945 Holy GS 4809 (in da PVE) hodnotenie podla gear score je .. len orientačné takže najlepšie bude ak sa vyjadrí niekto kto ma videl aj v akcii :/ je tam dosť ludí od nás,síce len v testovacej lehote ale myslím že to vedia posúdiť najlepšie.k tomu raid dps 4-10 K fakt záleží na bosovi kde sme,to je ďalšia vec k ktorej by sa mohli vyjadriť ludia čo boli somnou spolu vo Voi,prípadne si to odsledujete počas skúšobnej lehoty.
4.https://2img.net/r/ihimizer/f/wowscrnshot082510135036.jpg/ - nieje úplne aktuálny ale core UI som menenil,len také detaily,farby,pozície etc,prípadne pošlem potom ešte aktuálny keď mi príde nové hdd(začiatkom budúceho týždňa) Fps na raidoch ma neobmedzuje,pokial sa nehrám s /console spellefekt a to je už maso potom xD
5.Shadow spec - http://www.wowhead.com/talent#bVcbuZZGgfVRczcfqfzio:aqhz0V
Holy spec - http://www.wowhead.com/talent#bVcbuohZcxxcrMRiu0ekqo:N0dV0z
Ohladom talentov/glyphov/ui - rád prímem radu pokial si svoj názor obhájite a nie len "ja to mám takto a je to tak lepšie"
6.Začal som v SoA(ešte v deadmines Razz) kým som doexpil rozpadlo sa to,dlho som bol bez guildy,potom ma zobrali k Vanguardom(to bolo nejak v polke TBC,pár ludí si ma ešte určite pamatá ako lamu keď sme chodili 25 many ako spojené guildy :/) Z VoI odchádzam presne preto isté,prečo aj moji súdruhovia čo sú už u vás,Naxx/Ud sme ako tak zvádali,bohužial ToC už prišla zmena a guilda nebola schopná to poskladať,ako ste si mohli na lfg všimnúť už sa robí nábor,bohužial neskoro kedže skoro všetci dobrý hráči sú už tam u vás.Nerád stade odchádzam,ostalo tam zatial dosť ludí s kým sa dalo pokecať ale to vyrieším ináč, teda pokial sa tomu chcem venovať,tak u vás ušetrím aj čas a nervy.Prečo chcem ísť k vám ? No ak chceme hovoriť o Pve progrese,poslúžila vyraďovacia metoda,Lmyc- raidy síce dávajú ale majú fakt blbý systém a polka ludí tam niesú normálne rozmýšlajúci ludia :/ Ordo - Deto to dávajú,ale skoro nikoho tam nepoznám a tí čo hej,mi vedeli povedať:/ Takže som sa dopracoval k tomu že ste to najlepšie čo trh ponúka + je tam polka našej guildy a podstate a mám ich rád Razz a ďalšie + vo vedení máte rozumných ludí,takže nehrozí aby ste zobrali ludí ako Pacan či Mougan(od nás z VoI) ktorích sa chcem zbaviť a sú tiež dôvodom mojho odchodu.
7. Progres ma baví,progres je fájn,ale samozrejme len v istých medziach,každý má isté povinnosti/neočakávané zhody náhod/etc ale pokial ten čas budem mať,určite nelavnem s vetou,už sa mi nechce.Skončili sa prázdniny,škola volá,neviem ešte koľko času mi to tento rok zožerie,ešte sa len rozbiehame,ale kam sa zapíšem/prihlásim,tam určite prídem prípadne dám v čas vedieť že mi do toho niečo dôležité vošlo.Tos asi vše.
a Btw-Jajin,napíš mi dobré hodnotenie lebo začnem opravovať tú tvoju gramatiku Razz (a ešte za tú headku mi to visíš Razz)
Návrat hore Goto down
Relico
Veteran
Veteran



Počet príspevkov : 206
Join date : 26.07.2010

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 00:23

no poznam ta, hrat to vies, ale uz si u nas asi 4-5x bol a 4-5x si aj leavol tak nvm ci si mam o tom mysliet ...
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 00:33

Relico napísal:
no poznam ta, hrat to vies, ale uz si u nas asi 4-5x bol a 4-5x si aj leavol tak nvm ci si mam o tom mysliet ...

V Chol som v živote nebol,to si ma musíš s niekým mýliť
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 02:35

V ChoL nebol ešte nikdy.. ale v prihlaške ma nespomenul.. za mňa proti ! Very Happy

No a teraz važne.. lepšieho SP si dovolím tvrdiť že v guilde nemáme... určite má čo guilde priniesť takže nevidím dôvod prečo ho nezobrať.. jedina nevýhoda je to že má niekedy zbytočne blbe kecy.. ale ja by som ho zobral pod podmienkou že doneho bude každý podripovať Very Happy Twisted Evil Twisted Evil

P.S Lamer už si videl moju krásnu novu daggerku.. pekna nie ? Very Happy
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 02:46

Myslím že keby som mal spomínať aj teba odradil by som polku lidí od toho aby to čítali Razz (bolo by to dlhé o.O)
ale môžem ťa spomenúť dodatočne,Do guild k vám chcem ísť aj preto,aby pyrotovi opäť ovedli tie dlhé elfské ušká ako to bolo u VoI keď na mňa v dmg proste nestíhal Razz ... a dá dager,pekná jo,ako kolík do zadku vyzerá Razz .. a myslím že Lireantrel či ako sa volá ťa varoval Razz
tá podmienka ma zaskočila o.O skôr som myslel že bude mať zakázaný guild chat alebo tak xD .. Len nech do mňa šijú ! uvidíme kto z koho xD
Návrat hore Goto down
heector
Veteran
Veteran
heector


Počet príspevkov : 166
Join date : 24.07.2010
Age : 31
Bydlisko : Trnava

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 06:47

som za dobri sh priest sa urcite hodi Very Happy
a lamera pozname Very Happy
vsak ty zakazde slovo obrava de so mmal chibu Very Happy
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 07:07

heector napísal:
som za dobri sh priest sa urcite hodi Very Happy
a lamera pozname Very Happy
vsak ty zakazde slovo obrava de so mmal chibu Very Happy

no napríklad - chYbu xD
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 08:07

len problem je v tom ze ty ludia sa hromadia a kto bude skladat 3 raid na 25 ?
Návrat hore Goto down
Anonymný
Anonymný




Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 21:11

ja sem taky pro znam ho delsi dobu jeste z tbc.. i kdyz me "obcas" vytacel jak rikal pyrotek..

urcite by byla chyba nebrat kvalitu
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptySt 15 september 2010, 23:49

Dobre sancu ty dame napis v hre mas prijate ale este netusim jak sa to porobi s timy raidmi....
Návrat hore Goto down
Lamer
Veteran
Veteran
Lamer


Počet príspevkov : 172
Join date : 14.09.2010
Bydlisko : Banská Bystrica

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptyŠt 16 september 2010, 01:59

No jajín kým raidom,to máš pravdu.Ja od Chol skôr očakávam,nejakú dobrú 10man,(čo sme mali aj u nás samozrejme 7/10 určite) ktorá bude schopná a bude sa jej chcieť aj pár krát wipnúť v tom ToGC pri ceste za úspchem o.O vieš čo myslím,progres ! ak sa do 25 nevojdem tak sa nevojdem,paradoxne,padá mi tam jeden item,za predpokladu že naozaj sa dostanem do dobrého 1O manu o.O
Ingame sa ozvam ale pravdepodobne ako som už napísal až začiatok toho budúceho týždňa keď budem mať opať na stole svoj pc,lebo zatial sa tomu môžem venovať len minimálne,takže majte strpenie Smile
Návrat hore Goto down
jaiin
Veteran
Veteran
jaiin


Počet príspevkov : 229
Join date : 24.07.2010
Age : 30
Bydlisko : Pezinok

Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  EmptyŠt 16 september 2010, 04:45

To my je teras viacmenej jedno ja som povedal prijaty si medzi prijatymi uz takze len napisat musis.....
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Prihláška-Lamer  Empty
OdoslaťPredmet: Re: Prihláška-Lamer    Prihláška-Lamer  Empty

Návrat hore Goto down
 
Prihláška-Lamer
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: Prijatí-
Prejdi na: