Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Lesi - paladin

Goto down 
+4
Rafik
Dlouhouch
rammatorix
Enemy5
8 posters
AutorSpráva
Enemy5
Nováčik



Počet príspevkov : 5
Join date : 18.06.2013

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 10:06

* Nick: Lesi

* Class / Spec / Offspec: Paladin - Holy / Retri
* Link na Soulwell Armory: http://soulwell.cz/armory/character/?name=Lesi

* Vek: 22

* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?:  Průmerné FPS mám 30fps a více, s latencí nemám nejmenší problémy, pohybuje se kolem 20ms. Internet je stabilní.

* Screenshot UI povinne z raidu: http://www.2i.cz/76f694be6d

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: Raid time mi vyhovuje. TS3 je samožřejmost. Používat ho umím, mikrofon mám a mluvit se nestydím 

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): Takže, dva roky jsem hrál na Spojce, kde bylo otevřené celé ICC10, odprogressované ho mám celé (dokonce jsem strávil 16hodin na Sindragose dokud nepadla). LK jsem progressoval, ale nepodařilo se nám ho složit. Co se týče ostatních bossů, mám odprogressované celé ICC, s taktikami nemám problém. TOGC25 též, na instanity s guildou ULOA a v Ulduaru mám zabité pouze na Soulwellu otevřené bosse.

* Kde čerpáš informácie o svojej classe: Informace na holy jsem čerpal od Kriplexe, na jiné classy a specy čerpám z EliteJerks nebo z různých článků a guidů na internetu

* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Severní Hvězda, důvod je prostý, kvůli úpadku serveru Soulwell, přestala hrát valná většina hráčů a zbytek hrajících se přemístil na cataclysm server IceWoW. Dalším důvodem je můj aktivní zájem o PVE, ale v této guildě už se ho pravděpodobně nedočkám.

* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Do CHoL se chci přidat kvůli aktivnímu PVE a dobrému kolektivu (znám z raidů). Od guildy neočekávám nic, jelikož jsem s vámi už byl několik raidů a i sem se setkal v raidech s vašimi hráči, tak vím, že slušné chování, příjemný a férový přístup vám nedělá problém. Pouze doufám v kladné přijetí kolektivem.

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Určitě, z guildy znám Dlouhoucha (s kterým jsem působil v ULOA), dále Kriplexe (věřím že by za mě ruku do ohně strčil) a Cecka

* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): 

  • Ohledně WoW: Progressu na serveru Spojka jsem se učástnil v retri specu. Od přechodu na Soulwell jsem začal Holy spec. Do guildy bych si rád vzal kromě paladina ještě své alty - Priori (holy priest), Meinl (frost DK). Všechny svoje postavy ovládám a umím za ně hrát.

  • Ohledně života: Jsem student vysoké školy, mám přítelkyni a ve volných chvílích hraju WoW nebo WoT. 


Naposledy upravil Enemy5 dňa Ut 18 jún 2013, 10:47, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 10:11

yop som za
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 10:33

Je to lama, jsem pro :-D znám ho dlouho, dost lidí z guildy taky :-), snad to vyjde :-).
Návrat hore Goto down
Rafik
Nováčik
Rafik


Počet príspevkov : 49
Join date : 09.02.2013
Age : 26
Bydlisko : DOMA, PYCO :D

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 10:41

ZA
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 19:41

ZA
Návrat hore Goto down
Cecek
Nováčik



Počet príspevkov : 8
Join date : 30.04.2013
Age : 33
Bydlisko : Uherské Hradiště

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 20:41

za paladina bych byl pro...za dk kza ktere neumi tocit bych nebral Very Happy...je to lama Very Happy
Návrat hore Goto down
Enemy5
Nováčik



Počet príspevkov : 5
Join date : 18.06.2013

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 22:01

Cecek napísal:
za paladina bych byl pro...za dk kza ktere neumi tocit bych nebral Very Happy...je to lama Very Happy
No Cecíku Very Happy ty ses taková držka Very Happy
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 22:44

nemusim se snad ani vyjadřovat...s Lesim si rozumím od začátku působení na Soulwellu..ZA
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptyUt 18 jún 2013, 22:45

[PRIJATY] Lesi - paladin Gaaaaay
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin EmptySt 19 jún 2013, 05:15

za
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Lesi - paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Lesi - paladin   [PRIJATY] Lesi - paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Lesi - paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Cecek paladin
» [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin
» [PRIJATY] Jayling - protection paladin
» [PRIJATY] Prihlaska - Rafik
» [PRIJATY] Příhláška Elendril

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: