Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [NEPRIJATY] Prihláška do guildy

Goto down 
+6
nwankwo
Quintas
Kriplex
Rafik
rammatorix
lolkac
10 posters
AutorSpráva
lolkac
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 25.05.2013

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 06:48

baltakk napísal:
* Nick: BEJLLIEN
* Class / Spec / Offspec:  DK / FROST PVE / UNHOLY PVP
* Link na Soulwell Armory: http://soulwell.cz/armory/character/?name=Bejllien
* Vek: 21(Ochvíľku 22)
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: Latenci mam nizke a bez lagov pretože mam novy PC
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): 7-8k
* Screenshot UI povinne z raidu:  Nemám zmazal som
* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: S časom nemam problém a TS3 mam z AA kde som člen CHOL
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):  hrajji  wow aspon 8 roku, hraval som za Druida,Locka,Wara,DK,Maga,Priesta na Czechwow,Defenderi,Soulwell,Anthorii...  progress WOTLK (dal jsem asi skoro všetko....hraval som PVE na Anthorii a hlavne na Soullwely predtym ako som si predal postavu Priesta Arkellosa.
* Kde čerpáš informácie o svojej classe: jsem chodící knihovna :-) ,... dříve videa + sem tam nějaké forum
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: guildu nemam
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: Aktivní guilda,bol som jej členom a som jej členom na Anthorii a je tam vzdy uzasna komunita,prepracovanost raidov a hlavne pomoc a komunikativnost....poznam taktiku raidov,niesom debil a ked viem pomozem Very Happy
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: Ano Romana,a istotne ma ludia poznaju z Postav Arkellos,Damnedy,Bejlien a hlavne vela ludi na Anthorii

* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne):  Jsem studen na VŠ študujem hygienu potravin a momentalne robim skusky na policajta, wowkom se snažím odreagovat a zahrat si to pre radost s kamaratmi,rád hram PVP aj PVE...
Návrat hore Goto down
lolkac
Nováčik



Počet príspevkov : 2
Join date : 25.05.2013

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 06:49

Kua ja mam ale pravopisnych chyb Very Happy
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 10:44

PROTI a hned ti aj poviem preco ...

- za prve - prihlaskou sa mas ukazat v dobrom svetle, dost o tebe napovie, ty si upravil baltakkovu prihlasku a este si ju aj citoval ....
- za druhe - screenshot povinne z raidu: neni len tak pre srandu vyzadovany, a tvoja odpoved nemam zmazal som ...
- za tretie - latency sa ti neodvija od PC ale od tvojho pripojenia
- za stvrte - napis nick tvojich postav na AA, z casov ked sme tam boli este vsetci, nie tetajsie postavy, ked si bol clenom ChoL aj predtym ako si to tvrdil mne asi pred troma tyzdnami s tym ze: inv ma do guildy som clen ChoL na AA ...
- za piate - o tvojom progresse z tejto prihlasky viem hovno ...

uprav nedostatky a porozmyslam nad zmenou svojho rozhodnutia ....

P.S. ak si fakt bol clenom ChoL na AA, kym som tam ja nebol tak to potom sorry za bod 4.
Návrat hore Goto down
Rafik
Nováčik
Rafik


Počet príspevkov : 49
Join date : 09.02.2013
Age : 26
Bydlisko : DOMA, PYCO :D

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 10:50

PROTI
- v raidech neni misto
- vic nez 2 DK je useles (kdyz ted uz hraje ewann)...(i 1 dk staci)
- 7-8k dps na dummy je NEMOZNE za dk



ramme na co screenshot, ja jsem ho taky nedaval Very Happy
Návrat hore Goto down
Kriplex
Nováčik
Kriplex


Počet príspevkov : 45
Join date : 02.09.2012
Age : 38

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 10:55

Zatím se není o čem bavit.... udělej tu přihlášku znova a vynech tu křiklavou červenou, zelená více uklidnuje.
Ramme on píše že je členem CHOL na AA, současnost, hochu CHOL už není na Anthorii co bývala když tam jsou ted lidi typu Coldfire a spol
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 11:43

kriplex lenze on mne pisal uz davnejsie o inv do guildy proste bez seckeho ... aby som ho invol do guildy lebo on je clenom ChoL na AA a ze bol clenom ChoL na starej AA ...
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 11:44

Rafik napísal:

ramme na co screenshot, ja jsem ho taky nedaval Very Happy

CG, mas sa cim chvalit rafik ...
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 19:27

[OT]
@Rafik
Díky za připomenutí, až se dostanu do hry, bude ti zpětně, za chybějicí screen v přihlášce, uděleno bonusových 100gp cheers [/OT]

Ramme mě to samé psal před pár dny do whispu, tak jsem si to ověřoval z více zdrojů, ptal se starých choláků a nikdo si ho nepamatuje v cholku na WOTKL AA. Přihláška odfláknutá...PROTI
Návrat hore Goto down
nwankwo
Hero
Hero



Počet príspevkov : 296
Join date : 13.07.2011
Age : 37
Bydlisko : Sarisske Bohdanovce

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 20:00

asi tak aj ja som PROTI.

OT: quintas pridal by som este jednu nulu pre rafika Very Happy
Návrat hore Goto down
Ewann
Nováčik



Počet príspevkov : 46
Join date : 08.11.2012
Age : 33
Bydlisko : Hulín

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 29 máj 2013, 20:22


Tvuj alibisticky pristup k prijeti do guildy se ani mne nelibi a proto mam stejny nazor - proti. Navic ironicke "nemam zmazal som" tomu odpovida a to stejne bych udelal s tvoji prihlaskou na foru.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptyUt 04 jún 2013, 21:12

názor CL je myslím jasný, prosím uzavřít - NEPRIJATY
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 05 jún 2013, 02:41

aspoň bude mať s kym rafik bojovať o spodok v recounte Very Happy
Návrat hore Goto down
Rafik
Nováčik
Rafik


Počet príspevkov : 49
Join date : 09.02.2013
Age : 26
Bydlisko : DOMA, PYCO :D

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptySt 05 jún 2013, 10:08

s tebou? s prstem v noce Very Happy
Návrat hore Goto down
Bigtits
Bažant
Bažant
Bigtits


Počet príspevkov : 56
Join date : 18.02.2013
Bydlisko : Beroun

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptyPi 07 jún 2013, 12:39

Proti.. nesnasim fízly Very Happy.
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy EmptyŠt 13 jún 2013, 00:41

Prihlaska je spiš vtípek= PROTI.
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty
OdoslaťPredmet: Re: [NEPRIJATY] Prihláška do guildy   [NEPRIJATY] Prihláška do guildy Empty

Návrat hore Goto down
 
[NEPRIJATY] Prihláška do guildy
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [NEPRIJATY] přihláška - hunter
» [NEPRIJATY] Prihlaska Sandwraith
» [NEPRIJATY] Přihláška Dlouhouch
» [NEPRIJATY] Prihlaska Lajeko
» [NEPRIJATY] Prihlaska Runner

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: