Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 Balance by Ucho

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

Balance by Ucho Empty
OdoslaťPredmet: Balance by Ucho   Balance by Ucho EmptySt 15 máj 2013, 01:04

TALENTY

Moje talentíky :-)

Toto je můj aktuální ICC build. Pokud je v raidů jiný druid, který umí dávat packu a má v ní talenty, je dobré přesunou dva body z packy do Furor v resto stromu, dá to o něco víc spell poweru (skoro neznatelný rozdíl :-D), ale já nevěřím ostatním druidům, a hážu packu kdykoli se kdokoli ressne, tak tam ty talent pointy mám. Ještě jeden bodík na začátku balance stromu nemusí být v Genesis ale můžete ho šoupnout třeba do Moonglow, kvůli maně. Nature's reach mám 1/2 protože máme všude přítomné "nefunční" nástřely. A subjektivní volna jsou i Force of Nature.

Na ToGC mám trochu jiný build, hlavně na anuba, kde mám i jiné glyphy a to kvůli plošnení addů. Jinak používám ten linknutý.

GLYPHY

Major: of starfall, of moonfire, of starfire (to je jasná volna)
Minor: rebirth bez reagentu a pak cokoli podle libosti

Na anuba v ToGC nosím glyph of Focus, aby byla menší šance, že omylem shodím starfallem nechtěne permafrost + větši dmg starfallu do addů.

STATY

Hit cap - 263 hit ratingu s těmi talenty, které jsem linkoval.
Haste cap (cast wrathu = 1s = GCD) - 450 s wrath of air a procnutým talentem Nature's grace
- cca 580 bez totemu s talentem
- over haste nevadí, jelikžo se stále snižuje cast time starfiru, který dává slušné bomby
Crit cap - soft když v procu Lunar Eclipse máte 100% na starfire
- zastávám myšlenku, že žádný není, jelikož čím víc critů wrathu, tím lépe, protože wrath nám každou sekundu dává bomby za 17 000 s critem a je to hlavní dmgovací spell (na icc gearu by se měl dostat před starfire!!)

Spirit - převádí se do spell poweru, takže pokud je, nevadí
Intelecet - převádí se na crit a na sp, ale minimálně (ale je obsažen na každém kousku eq (krom trinketů :-P))
Strengt,ArmPen,Agi,AP, jakákoli def - nepotřebné staty

EQUIP A GEMY

Equip je jedno, jestli je leather nebo cloth.
BiS: doporučuji 4/5 t10,5 krom leg (craftěné), trinkety RotU HC a Object, weapka Bonespike a offhand z Princů, zbytek poskládat podle chuti aby byl hit cap, s hastem na tomhle eq není problém

Gemujeme primárně spell power (!!!) a sekundárně crit (záleží na zvyku, já ho gemuju). Dávám red čístá sp, blue dávám spiri + crit, yellow dávám sp a crit.

Negemujeme haste, pokud nemáme low gear (ToC sezona).

ROTACE

FF - IS - MF - WRATH - FoN - WRATH (lunar) - STARFIRE (spam) - IS - STARFIRE (solar) - WRATH (spam) -> (lunar) - MF - STARFIRE (spam)

FF - fearie fire; FoN - force of nature; IS - insect swarm; MF - moonfire

Přechody mezi eclipsami se dají trochu modifikovat, takže záleží na hráčí. Zásada je taková -> JSEM MIMO ECLIPSE, NEDÁVÁM DMG, JSEM V ECLIPSE, DÁVÁM DMG. Takže eclipse mít co nejvíc uptime a co nejvíc jich využívat pro casty daných spellů.

Starfall používám na CD a nejlépe do addů (!!!) a ještě lépe mezi eclipsama :-).

na CD používám abilitu BARKSKIN, v kombinaci s haste potionem např

Haste potion do procu lunar eclipse, kdo používá wild magic do procu solar eclipse (já jsem zvyklí na haste, ale teď to budu testovat)

ADDONY

Na balance je jediné a nejdůležitější správně vidět ECLIPSY. Takže si udělat nějaký hlídač procu. Já na skoro vše používám PowerAuras, to můžete vidět ve screenu dole :-). DoTky mi zobrazuje cast bar Quartz a mám je kousek na tím barem od ForteXorcist, který mi sprostředkovává CDčka :-). Healbot kvůli cmbt ressu a innervacce, xperl na mě a target, omen kvůli aggru, skadu na ego, bartender na bindování abilit. To je ten řádek dole, mám v tom nabindované skoro vše od těch hlavních abilit, které jsou vidět (většina) až po profese, healy, mounty, ressy, buffy. Všechno jsou to makra s modifkátory, takže při stisknutí a držení shift, ctrl, alt, se mi celý ten řádek změní a mám tam jiné ability.

Budu rád za každý ohlas, který zde uvidím. Na armory si mě můžete najít (Dlouhouch). Nějakou DMG tady s tou filosofií dám.

Nakonec moje staty: sp: 3303, crit: 1128 (34,84%), haste: 757, hit: 289, manaregen: 207
(bez buffů, bez formy, jen tak na mountovi :-D)

LINKY

Owlkin Frenzy talent
BiS

Kdybych si na něco ještě vzpoměl tak to upravím :-).


Balance by Ucho 549nyu
Balance by Ucho 71mphj


Naposledy upravil Dlouhouch dňa Ne 19 máj 2013, 09:28, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
zastaph
Champion of Light
Champion of Light
zastaph


Počet príspevkov : 1019
Join date : 23.07.2010
Age : 39
Bydlisko : Levice

Balance by Ucho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balance by Ucho   Balance by Ucho EmptyPi 17 máj 2013, 05:56

ADDONY

Power Auras schvalujem - vynikajuci addon, pouzivam aj ja a odporucam ho na 100% !!! Milion nastaveni, vysoka miera prisposobitelnosti.
Quartz, ForteXorcist nepoznam, nepouzivam.
Healbot poznam, nepouzivam - na raid frames mam XPerl (napriek tomu, ze mnoho ludi nanho nadava, je to vynikajuci addon, velmi vela nastaveni).
Omen je jasny, treba mat.
Dmg meter - to je jedno aky, moze byt aj Skada ale treba urcite mat. Ja pouzivam Recount.
Bartender poznam, ale pouzivam namiesto neho Dominos. Myslim, ze oba su rovnako dobre.

UI

- Omen zmensi, naco tolko riadkov?
- XPerl - zmen default texturu na "flat" - menej taha oci
- Hearthstone na bare Very Happy - naco?
- Raid frames - zdaju sa mi prilis velke, nezavadzaju ti tam ?
- odporucam ti skusit addon SatrinaBuffBars na buffy
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

Balance by Ucho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balance by Ucho   Balance by Ucho EmptyPi 17 máj 2013, 06:19

SatrinaBuffBars vyzkouším, díky za tip :-).

Jinak k tomu Omenu - mám v dolní části takovej UI řádek a Omen se Skadou jsou zarovnaný na stejnou výšku (ve skadě mi to ukazuje 10 míst) a je to přibližně stejně jak chat. Prostě aby to byl takový celek :-).
K HS - jak píši, že mám podle modifikátoru (shift,ctrl,alt) ten bar, tak já mám rád vše při ruce a nechce se mi nic hledat, takže tam mám vyndanou každou blbost, na těch dalších barech mám fakt úplně kraviny, to by sis se divil :-D Ale jsem na to navyklej, že nic nemusím hledat + mi teď na baru přibylo tlačítko na přehazování talentů :-D.
Xperl - vyzkouším to přepnout, jak to bude vypadat :-D. Jinak já si Xperl pochvaluji, co se týče těch framů :-).
RaidFrames - ten healbot mám takhle velkej, protože 1. vidím vše krásně, v kombatu vidím u každého targetu (který ho má) mana bar (kvůli innervačce), vidím debuffy, které mohu dispellnout, vidím tam svoje hotky, kousance u queeny, stacky spor apod. Prostě komplexní přehled. A hlavně tam mám na kliknutí innerv a rebirth, takže jen kliknu na nick a je vše vyřešeno.
Návrat hore Goto down
Dlouhouch
Nováčik



Počet príspevkov : 43
Join date : 14.05.2013

Balance by Ucho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balance by Ucho   Balance by Ucho EmptySo 18 máj 2013, 09:38

Stáhl sem si ButtonFacade a ty obyčejné Bartenderovské tlačítka (blizzarďácké) vypadají hned líp ! :-D
Návrat hore Goto down
Sponsored content





Balance by Ucho Empty
OdoslaťPredmet: Re: Balance by Ucho   Balance by Ucho Empty

Návrat hore Goto down
 
Balance by Ucho
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: UI + Guides-
Prejdi na: