Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD

Goto down 
5 posters
AutorSpráva
Dlouhouc
Anonymný




[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyPo 13 máj 2013, 01:51

* Nick:

Dlouhouch

* Class / Spec / Offspec:

Druid - main BALANCE, off spec TANK, off off spec HEAL (spíš na HCcka :-))


* Link na Soulwell Armory:

soulwell.cz/armory/character/?name=Dlouhouch

* Vek:

21 let

* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?:

Během některých encounteru má můj notebook problémy s vykreslováním a fps padá na hodnoty okolo 3-5 snímku za sekundu, je to nemilé, sníží to můj dmg, ale není to zdaleka všude (jedná se především o profesora a některé momenty u Festerguta) a hlavně, ta redukce damage není nijak drastická. Jinak latence vpořádku (konečně, bývaly problémy), běžne okolo 15ms.

* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS):

Okolo 8,5 - 9k (bez starfallu, s packou), doloženo screenem tinypic.com/r/4vmr5s/5

* Screenshot UI povinne z raidu:

tinypic.com/r/351isjo/5
(po Jaraxovi, z průběhu encounteru zatím nemám, klidně doložím, ale moc už se neliší)
addony: Skada, Omen3, X-Perl, HealBot, Bartender, Quartz, ForteXorcist, POWER AURAS.

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mat program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používat?:

Raidy time - v týdnu v noci kdykoli, odpoledne + vecer v úterky, čtvrtky, pátky. O víkendu kdykoli, záleží na domluvě, jsem flexibilní. TS používám dnes a denně, s tím problém nebude. Pokud bych měl práci, mám směny nahlášené dopředu a budu dávat vědět.

* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov):

Zkušenosti s WoWkem mám od dob Vanilla WoW. Postupně jsem se prokousal tBCckem, poté expením na WotLKu. Pak následovala dvou-letá pauza. Vrátil jsem se sem na Soulwell (hrával jsem na BlackSunu) v době farmení ToC 25, začal jsem expit loni v červnu, doexpil v červenci a zacal raidovat. Za tu dobu jsem odchodil (neodprogressoval) OSko, EoE, Onyx, celý Naxx, drtivou vetšinu funkčních bossů v UD. Vše na 10 i 25man módech. Moje killy si mužete prohlédnou na soulwell.cz/user/profile/12845 Progressovat jsem zacal až ToGC a nyní některé bosse v ICC. Taktiky mi většinou nedělají problém a co se mi řekne, to se snažím udělat. A většinou se mi to daří. Raid leader je autorita a podle toho se chovám. Když se otvírá něco, kde jsem v živote nebyl, něco si nastuduji a zbytek se dozvím na míste.
Ke classám, zvládám všechny druhy druida na akceptovatelné úrovni. Hrál jsem mága, shamana, warlocka, priesta. Vše v dps speckách. Takže jak je vidět, mám rád spell dmgery. Jejich mechanismům rozumím a zvládám je.

* Kde cerpáš informácie o svojej classe:

Informace čerpám na internetu, samozřejmě. At už elitist jerks, gray matter (dobrý druid guider) nebo prostě zadám problém do googlu a čtu a čtu a čtu. Další možnost je poradit se s někým ve hře, to dělám velmi často a pak z toho vycházím.

* Predchádzajúca guilda a dôvod preco ju chces opustit:

Prvně pár malých, nic nedělajících guild, potom jedna srandovní na ToGC 10 progress (pár přátel) a poslední United Legion of Aliance. Ta mě naučila drtivou vetšinu triků a pomůcek, věnovali se mi tam, pomáhali, ale teď je dost neaktivní.

* Dôvod preco chceš joinut CHOL a co od toho ocakávaš?:

Jelikož jsem zvyklý na nějaký ten komfort (full clear raidy) -> zkouším to tady. Chodím s vámi některé raid typu ToGC a docela se mi to zamlouvá.

* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zarucit?:

Chodil s námi (ULoA) raidy Kriplex, ten by mohl neco říct, nebo Rodann, Pedersen, Playfunny.

* Cokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne):


Ke mne: Jsem student vysoké školy sportovního zaměření (FSpS MU v Brně, obor SEBS, dříve PřF MU obor Aplikovaná matematika), koníčkem je snad každý sport, nejvíce snowboarding a hned v závěsu za ním sporty bojové. A hraní WoW (menší závislost). Jsem cholerický, hádavý a občas nepříjemný človek, v raidu dodržuji kázeň a poslouchám šéfa. Jakýkoli spor jsem ochoten a schopen rešit rozumnou diskuzí, argumentací a následně najít řešení. Kdykoli kdokoli něco potřebuje, jsem rád, že můžu pomoct, poradím, pokud něco vím a naopak, pokud nevím, nestojím a nečumím, ale ptám se.


Alty nevlastním, pokud to nebude vyžadováno jako pomoc. Jsem schopen v případě zájmu pořídit něco, za co budu použitelný v raidu.

Pokud má kdokoli jakékoli otázky, nechť se nestydí a sype mi je sem, odpovím prakticky na cokoli.

Tato přihláška není o členství v guildě, ale o účast ve vašich raidech. Guildu si chci nechat svoji soukromou, kterou mám kvůli guild bance, o kterou se starám. Samožřejmě kdyby to byl jediný problém v naší spolupráci, tak to nějak vyřeším. Nevím jak to máte se sovama do raidu, ale jelikož máte main icc 25 v úterý, nemyslím si, že by byl problém čekat, jestli bude místo a kdyby nebylo, odejít si raid s někým jiným později. Nedělám z toho vědu, nechám to na vás.

PS: Rád pomůžu a poradím, takže se sovy od vás můžou klidně obrátit na mne :-).
PSS: Obsah mé guild banky jsou především suroviny do raidů od ryb, přes flašky po gemy. V guild raidech je vše na požádání a jinak by to nebylo ani zde, ale chci zůstat v guilde Ucho je ůchyl, abych k tomu měl jednoduchý přístup :-).

Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyPo 13 máj 2013, 03:48

vytvor alta ktoremu das leadra v tej guild maj to na tom istom ACC a nemas problem maily z tade ti pridu hned o GB neprides a mozes normalne joinnut guild, lebo kedze pouzivame addon EPGP tak by si ako neclen guildy nemal velmi sancu na roll itemov v ICC 25 kde sa pouziva ... v TOGC 25 sice rolujeme ale to preto ze musime doberat world Smile sova sa hodi je jedna MAIN a 1 ALT ...
Návrat hore Goto down
dlouhouc
Anonymný




[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyPo 13 máj 2013, 06:42

Jo jasny s tim epgp mi to nedoslo. Vec se ma tak, ze itemy vam nebudu brat zadne, v icc 25 mi pada jeden item ktery me nijak neburstne, takze asi tak. Chci s vama chodit hlavne kvuli urovni vasich raidu. Vyresim guildu a domluvime se ingame.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyPo 13 máj 2013, 09:09

tak mne je to jedno vies ako Smile ale ked zacnu padat ine veci neskor ti bude treba eq ak bude viac bossov open Smile takze zberat EP sa ti bude hodit Smile
Návrat hore Goto down
Rafik
Nováčik
Rafik


Počet príspevkov : 49
Join date : 09.02.2013
Age : 26
Bydlisko : DOMA, PYCO :D

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyPo 13 máj 2013, 09:23

vsak si GM ucho, Ty to nak vyresis Very Happy
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyUt 14 máj 2013, 01:14

Ach krásné vzpomínky na hate wars na worldu, kde jsou ty časy. ZA přijetí Very Happy
Návrat hore Goto down
Bigtits
Bažant
Bažant
Bigtits


Počet príspevkov : 56
Join date : 18.02.2013
Bydlisko : Beroun

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyUt 14 máj 2013, 04:47

jsem ZA chodím s tebou togc 10 a co vím tak zadne problemy s tebou nejsou a dps taky slušná Smile
Návrat hore Goto down
Dlouhouc
Anonymný




[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyUt 14 máj 2013, 04:49

Tak uvidíme, jak se vyjádří vedení :-).

Jinak od flamu už je daleko a myslím, že naše nynější spolupráce je přínosná :-D.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyUt 14 máj 2013, 19:28

Vedení je ZA, alespoň co se mě týče, ale myslím, že ani ostatní s tebou nebudou mít problém.
Takže poslední posvěcení musíš dostat od CL, což je Kriplex, takže np asi Very Happy
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyUt 14 máj 2013, 19:52

lidi treba urcite
za
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptyUt 14 máj 2013, 21:49

uz je v guild Smile
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD EmptySt 15 máj 2013, 07:37

prijaty prava nastavena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD   [PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Dlouhouch OFF-GUILD
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Druvalen - druid
» [PRIJATY] Prihlaska Artemiss
» [PRIJATY] Jerrinka - warrior
» [PRIJATY] Ingeniosa - Shaman
» [PRIJATY] Prihlaska - Darkleeh

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: