Champions of Light - forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Momentalne uz guilda nie je aktivna.
 
DomovDomov  GalleryGallery  HľadaťHľadať  Latest imagesLatest images  RegistráciaRegistrácia  PrihláseniePrihlásenie  

 

 [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin

Goto down 
+5
Bigtits
luckyD
Aristeia
rammatorix
xtremeuser
9 posters
AutorSpráva
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 04:13

* Nick: Packet
* Class / Spec / Offspec: Paladin retri / holy
* Link na Soulwell Armory: http://soulwell.cz/armory/character/?name=Packet

* Vek: 22
* Priemerné FPS na raide, obvyklá latencia, nemáš s tým problémy?: 25+, nízka, žiadne problémy
* DPS na dummy po 1M dmgu (plati len pre DPS): 7300
* Screenshot UI povinne z raidu: ospravedlňujem sa ale nový screen nemám, tak dúfam starší postačí: http://imgupload.sk/viewer.php?file=yj1q594da4gymjddacjm.jpg

* Vyhovuje ti raid time? Podmienka pre raidovanie je mať program TS3, nerobí ti to problém, vieš ho používať?: vyhovuje, TS3 mám, žiadný problém
* Tvoje skúsenosti s PVE (kolko rokov hráš, na akých serveroch, za aké postavy, kolko máš odprogressovaných WOTLK bossov): hrám 5+ roka, cca 2,5 roka na CzechWoW (TBC+Wotlk), cca 1 rok na CzechDream-(asi 40% populácie hráčov z CzechWoW prešla na Offik ostatný na CzechDream, po rozpade CzechWoW)(WOTLK), súčasnosť SoulWell (spojenie CzechWoW/CzechDream/Vallhalla/BlackSun etc.
Postavy: paladin retri/holy , warlock affli/destro, shaman ele/resto, warrior fury/prot, rogue assa/combat, druid feral/bala, mage arcane/fire, dk frost/unholy, WOTLK progressnuty az po Valithriu 25 man normal.

* Kde čerpáš informácie o svojej classe: vlastné testovanie + nadobudnutňe skúsenosti + theorycraft
* Predchádzajúca guilda a dôvod prečo ju chces opustit: Guardian Angels (po prevode z hordy na ali)- málo ľudí, neskôr Severná Hvezda (po dlhšej dobe Inactive, kicknuty) nevyhovujúci Raid Time ktorý sa nedal skĺbiť s mojou prácou...
* Dôvod prečo chceš joinuť CHOL a čo od toho očakávaš?: pravidelne raidy, spravodlivy loot system, vysoké nasadenie , chuť progressovať a byť medzi najlepšími alebo sa aspoň k ním priblížiť (povedzme si sme na Freečku :-). ) ...
* Poznáš niekoho od nás kto by sa za teba mohol prípadne zaručiť?: ano, Kripleiks (fdruid), pohodový hráč (poznáme sa z raidov).
* Čokolvek chceš dodat napr. o sebe (nepovinne): Asi len tak zbežne , som pohodový človek, so štipkou humoru (bez ktorého by sa dnešný svet nezaobišiel, školopovinný niesom, pracujem (peniaze treba bez nich ani kura zadarmo nehrabe :-). mám dlhodobý vzťah (priateľka tak isto hrá wow Razz ) medzi moje hobby patrí technika (pc,internet,grafika- tvorba ak je čas) samozrejme WoW, rád trávim svoj voľný čas s mojou priateľkou , vonku s priateľmi + hraním WoW. Som niekedy ukecaný , ako ste si to mohli všimnúť aj v tejto prihláške Very Happy , je toho viac o čom by sa dalo polemizovať.
Za posúdenie prihlášky ďakujem.
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 04:36

ach jaj ... chcel by som tu uz konecne vidiet prihlasku nejakeho PROT paladina Very Happy ale tak nech sa paci, niesom proti ... ked mas tolko altov tak budes prinosom pre guild, TOGC aj tak doberame v poslednej dobe z LFG co by som uz nerad Very Happy a asi aj na ICC 25 sa kedy tedy zmestis ale nerataj s tym ze vzdy Very Happy
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 04:58

rammatorix napísal:
ach jaj ... chcel by som tu uz konecne vidiet prihlasku nejakeho PROT paladina Very Happy ale tak nech sa paci, niesom proti ... ked mas tolko altov tak budes prinosom pre guild, TOGC aj tak doberame v poslednej dobe z LFG co by som uz nerad Very Happy a asi aj na ICC 25 sa kedy tedy zmestis ale nerataj s tym ze vzdy Very Happy

No povodne som tu chcel vziat Warriora ale tak mi bolo povedane ze warriori su full na raid , takze by som rad bral pala + feral druida , ale tak isto nieje problem vziat inu postavu, prisposobim sa pomerom v raide :-) a ten Prot, to som uz uvazoval davnejsie ze si ho spravim, ale vzhladom k tomu ze mam Warra prot offspec a momentalne mam len 1offspec heal a to je paladin, tak som trosku na neho zanevrel Smile .
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 05:19

tak mna uz PROT nebavi az take kedze ho hram uz 5 rokov Very Happy a za retrinu tocim celkom slusne Very Happy
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 05:31

Osobne som hral protadina od Naxxu po ToC dost dlhu dobu na inej frakcii. Ale tu ak by som chcel zacat , musel by som nabrat sakramentsky dobry eq, pretoze nemam na Prota nic :/
Návrat hore Goto down
rammatorix
Hero
Hero
rammatorix


Počet príspevkov : 499
Join date : 09.08.2011
Age : 32
Bydlisko : Revúca - SVK

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 05:36

Jn sa pohode Very Happy mozno casom Very Happy aj tak ten tank EQ uz nikto nechce pomaly Very Happy ale podla mna mozes ist kludne do guild, myslim ze na TOGC 25 ta vyuzijeme urcite a ICC 25 ako som pisal nebude to asi kazdy raid ale isto nejake budu Very Happy

len k UI by sa oplatilo pridat si nejaky addon na raid party aby si mal vacsi prehlad o situacii v raide


Naposledy upravil rammatorix dňa Po 22 apríl 2013, 05:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 05:39

Bol by som velmi rad. K tomu ToGC25 , to ma len viac potesi , pretoze v predoslej g sme to mali pravidelne ToGC25 a ICC25, v terajsej ToGC25 nechodime , aj z toho dovodu lebo hraci tam nevedia co robit Sad (cest vynimkam)
Návrat hore Goto down
Aristeia
Veteran
Veteran
Aristeia


Počet príspevkov : 187
Join date : 10.01.2012
Age : 48
Bydlisko : Zlín

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 06:23

Za test.
Návrat hore Goto down
luckyD
Nováčik
luckyD


Počet príspevkov : 36
Join date : 30.09.2012
Age : 40
Bydlisko : KOšice mesto kultury

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 08:35

to dps do dumy sa mi nezda...
Návrat hore Goto down
luckyD
Nováčik
luckyD


Počet príspevkov : 36
Join date : 30.09.2012
Age : 40
Bydlisko : KOšice mesto kultury

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 08:36

a ked si nebol aktivny v SH a ta kikli tak myslis ze tu ta caka co?
Návrat hore Goto down
Bigtits
Bažant
Bažant
Bigtits


Počet príspevkov : 56
Join date : 18.02.2013
Bydlisko : Beroun

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 09:31

Jsem za test . To co tu píše Lucky snad u nas v guilde nebude.Jinak te asi čeká stejný osud..
Návrat hore Goto down
Playfunny
Veteran
Veteran
Playfunny


Počet príspevkov : 144
Join date : 06.01.2012
Age : 33
Bydlisko : PO

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 12:17

Co ja vim prihlaska pekna za to mas + no ale retri No neviem ci bude misto na icc 25 ale ak ti nebude vadit ze na zaciatok by si bol ako nahradnik preco nie Smile Zatial si pockajme ako sa vyjadri CL Very Happy btw na horde si bol v akej guilde ?Smile
Návrat hore Goto down
Tino
Bažant
Bažant
Tino


Počet príspevkov : 55
Join date : 02.01.2012

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 22:34

Na main raid icc25 neviem no... teraz pribudla retrina artemis, takže... +ramm chce dmgovať, skôr by to chcelo prota.
ale som ZA TEST raid, ľudí treba minimalne na to togc 25 nech nemusíme doberať šmejdov.
+stále mám v hlave myšlienku alt raidu cheers
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyPo 22 apríl 2013, 22:40

Přihláška fajn. ZA
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 00:48

luckyD napísal:
to dps do dumy sa mi nezda...

K tomu dps na dummy mozem dodat screen ak sa nezda :-)

A k tej neaktivite , ono to bolo takto : Mesiac som bol Inactive a bol som prihlaseny 2-3x po sebe na raid. Vzhladom k tomu ze mam 2 resp 3roj zmennu prácu, v ktorej mi na poslednu chvilu , tzn v ten den ked som mal ist raid a vedel som ze ho pojdem, zmenili smenu a musel som v praci ostat dlhsie. Cize som nemal ako prist na ten raid a nemal ma kto odhlasit . Pretoze v tom case som makal. Podotykam ze sme v praci robili zmeny a mali sme mat velku kontrolu , takze im bolo jedno ci ste tam boli rano,poobede alebo vecer a ci vam dali 12 aj v sobotu. Nemal som sa ako dostat k PC a cca po dobu posledneho lognuteho raidu asi mesiac som bol mimo diania WoW. Takze sme sa trosku nepohodli a jedneho krasneho dna som logol bez g Smile
Mozno to nieje ospravedlnenie ale clovek nikdy nevie co sa stane dopredu, musi si vediet zadelit cas tak aby stihal vsetko, ale niekedy sa to neda. Tak isto som vedel ze mam ranne cely tyzden a v stredu ked sme mali raid som ostal o 4h dlhsie a prepasol som ho. Z mojej strany asi vsetko , dufam ze to staci ako postacujuci argument.

PS: Teraz je to v praci inak , viem ako to je dopredu co sa tyka casu, viem ci pojdem raid alebo nie.
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 01:00

Playfunny napísal:
Co ja vim prihlaska pekna za to mas + no ale retri No neviem ci bude misto na icc 25 ale ak ti nebude vadit ze na zaciatok by si bol ako nahradnik preco nie Smile Zatial si pockajme ako sa vyjadri CL Very Happy btw na horde si bol v akej guilde ?Smile

Jasne chapem , ono mam aj viacero postav co mozem ponuknut z toho asi take 3-4 su v skutku dobre EQuipnute a pripravene aj na ICC25.

Na horde mam vsetky postavy tam som stravil more casu. Od otvorenia ICC som sa im kompletne prestal venovat, takze tam mam vsade ToC eq. Bol som v par dobrych guildach uz si nepametam menam(mozno ich mam niekde na screenoch Razz ). Ale dlhsi cas som stravil v Blood Company do jej rozpadu. A potom som definitivne presiel na Ali .
Návrat hore Goto down
Anonymní
Anonymný




[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 01:03

Není třeba nikomu vysvětlovat, kdy nebo proč jsi nedorazil/nedorazíš na raid, pokud je to z důvodu práce, rodiny, atp. Do toho nikomu nic není a to vše má přednost před hrou. Je fajn, ale dát dopředu (ale i zpětně, když je to neočekávaná situace) vědět, ať se podle toho můžou ostatní zařídit - přece jen je to MMO. Wink

Mám dojem, že (pokud si Tě nepletu) jsem s Tebou několik raidů šel a nebyl žádný problém. Takže jako u všech (alespoň trochu relevantních) přihlášek jsem PRO, protože lidí není nikdy dost.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 05:44

no kukam vseci su za:D

Ja nesom proti ale ked uz chodime na 3 retryny v raidu tak s toho vypliva jedine nahrada.
schvaluji ho na test raid ale kedy sa ho mas zucastnit a jakeho raidu to ti oznamy officeri
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 08:43

upresni nam ci by si bol aktyvny v utery od 19 - 22.00
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 18:06

romantank napísal:
upresni nam ci by si bol aktyvny v utery od 19 - 22.00

Ahoj , neviem ci som spravne pochopil otazke, ale bol som s vami aktivne raid cca od 19 do 20:45 (po Rotfaca 25). Potom som siel do prace.
Návrat hore Goto down
Quintas
Hero
Hero
Quintas


Počet príspevkov : 355
Join date : 18.04.2011
Age : 41
Bydlisko : Liberec

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 23 apríl 2013, 20:06

Považuj se za přijatého, jestli ti ještě někdo nedal inv do gildy, tak až budeš ve hře, zkus kontaktovat někoho od nás a doufej, že bude nějaký officir online Smile
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptySt 24 apríl 2013, 01:22

Ďakujem veľmi pekne , za kladné ohlasy a za prijatie do Guildy. Teším sa na spoluprácu a nové zážitky s Guildou a s vami :-)

PS: Príjemná správa hneď po nočnej :-D
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptySt 24 apríl 2013, 04:25

jedna se o praci ktera by ti znesnadnovala raidovani
mislim to tak keby ze mas ja nvm nocni a muzes raidovat v utery od 19- do 20:30.

cize a jednoduse receno tvoj cas ktery by si s nama stravil aktivně na raidu a nebo zeto bola iba vijimka ze si musel jit do prace
Návrat hore Goto down
xtremeuser
Nováčik



Počet príspevkov : 21
Join date : 24.03.2013

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyŠt 25 apríl 2013, 01:31

Takze po poriadku, ono je to diskutabilne z toho dovodu , ze ja viem vopred ako budem pracovat, a nocnu nemam vzdy. Cas si viem spravit a mozno v nedohlade budem mat inu pracu, kde budem casovo o vela na tom lepsie.
Návrat hore Goto down
romantank
Champion of Light
Champion of Light
romantank


Počet príspevkov : 1044
Join date : 26.07.2010

[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin EmptyUt 30 apríl 2013, 03:14

prijaty prava nastavena
Návrat hore Goto down
Sponsored content





[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty
OdoslaťPredmet: Re: [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin   [PRIJATY] Prihlaska Packet paladin Empty

Návrat hore Goto down
 
[PRIJATY] Prihlaska Packet paladin
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» [PRIJATY] Lesi - paladin
» [PRIJATY] Cecek paladin
» [PRIJATY] Jayling - protection paladin
» [PRIJATY] Prihlaska Ujo Harra
» [PRIJATY] Prihlaska Artemiss

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Champions of Light - forum :: PRIHLASKY-
Prejdi na: